توهین تکان دهنده فرهاد ظریف به حضرت زهرا (س) و واکنش ها را ببینید

1

توهین تکان دهنده فرهاد ظریف به حضرت زهرا (س) و واکنش ها را ببینید

استوری توهین وقیحانه و بی شرمانه فرهاد ظریف به حضرت زهرا (س) در روز مادر ۱۴۰۱ در اینستاگرام و واکنش ها را ببینید که باعث عصبانیت و خشم کاربران و عاشقان اهل بیت علیهم السلام شده است و چند روزیست که در شبکه های اجتماعی به بحث داغ تبدیل شده است.

فرهاد ظریف حضرت زهرا

استوری توهین فرهاد ظریف به حضرت زهرا

توهین بی شرمانه فرهاد ظریف به حضرت فاطمه زهرا (س) در روز مادر ۱۴۰۱ در استوری صفحه اینستاگرامش باعث عصبانیت و خشم کاربران و عاشقان اهل بیت علیهم السلام شده است و چند روزیست که در شبکه های اجتماعی به بحث داغ تبدیل شده است.

در پی اهانت و توهین این بازیکن سابق تیم ملی والیبال ایران، حاج مهدی رسولی و فدراسیون والیبال و شایان مصلح و کاربران فضای مجازی واکنش نشان دادند و نوشتند:

فدراسیون والیبال با صدور بیانیه‌ای توهین به مقدسات و بی احترامی به بانوی دوعالم حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها را محکوم کرد.

متن کامل بیانیه فدراسیون به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ملی‌پوشان و قهرمانان والیبال ایران همواره به پشتوانه‌ اعتقادات خود و با توکل به خداوند بزرگ و معصومین سلام الله علیها در رویدادهای مهم جهان حاضر شدند و با اهتزاز درآوردن پرچم جمهوری اسلامی در کشورهای مختلف، توانمندی‌ها ‌و ارزش‌های خود را به نمایش گذاشته‌اند.

این فدراسیون به نمایندگی از جامعه‌ پرافتخار والیبال ایران انزجار خود از توهین‌کنندگان به اسوه به تمام معنا در عرصه عشق و عبادت به خدا، عفاف و پاکدامنی را اعلام می‌کند و بی‌تردید تیم‌های ملی والیبال ایران همچون گذشته و بیش از پیش با توکل به پروردگار هستی بخش یکتا و توسل به ائمه معصومین در میادین مختلف حاضر خواهند شد و برای افتخارآفرینی به مصاف حریفان می‌روند.

گفتنی است فرهاد ظریف ملی پوش سابق والیبال با انتشار یک استوری در صفحه مجازی خود به مقدسات توهین کرده و همین امر باعث شد علی صالحی دادستان تهران علیه وی دستور تعقیب قضایی صادر و حکم جلب وی را برای ضابط ارسال کند. با توجه به اقامت ظریف در خارج از ایران دستور جلب وی به مراجع ذیربط ارسال شده است.

*****

مهدی رسولی مداح اهل بیت (ع) در واکنش به توهین فرهاد ظریف بازیکن والیبال به حضرت زهرا (س) پیام امام خمینی (ره) در ۹ بهمن‌ماه سال ۶۷ نسبت به پخش مصاحبه‌ای در صداوسیما را بازخوانی کرد.

هشتم بهمن‌ماه سال ۶۷ و به مناسبت تولد حضرت زهرا (سلام الله علیها) و روز زن، رادیوی جمهوری اسلامی ایران در برنامه‌ای به نام سلام، صبح به خیر در گزارشی از مخاطبینش می‌پرسد: به نظر شما الگوی امروز زنان ایرانی چه کسی است؟. اکثر مخاطبین، حضرت فاطمه را الگوی خود معرفی می‌نمایند اما یکی از مصاحبه‌شوندگان در کمال تعجب می‌گوید: «الگوی مناسب زنان ایرانی اوشین است!». اوشین نام شخصیت اصلی داستان سریالی ژاپنی به نام سال‌های دور از خانه بود که آن روزها از سیما پخش می‌شد. امام خمینی (ره) در واکنش به این ماجرای موهن، طی پیامی رسمی و علنی به شدت محمد هاشمی (رئیس وقت صدا و سیما) را مورد عتاب قرار می‌دهند. مهدی رسولی این پیام را در توئیترش نوشت:

«باسمه تعالی‌ آقای محمد هاشمی، مدیر عامل صدا و سیمای جمهوری اسلامی‌ با کمال تاسف و تاثر روز گذشته از صدای جمهوری اسلامی مطلبی در مورد الگوی زن پخش گردیده است که انسان شرم دارد بازگو نماید. فردی که این مطلب را پخش کرده است تعزیر و اخراج می‌گردد، و دست‌اندرکاران آن تعزیر خواهند شد. در صورتی که ثابت شود قصد توهین در کار بوده است، بلاشک فرد توهین‌کننده محکوم به اعدام است. اگر بار دیگر از این گونه قضایا تکرار گردد، موجب تنبیه و توبیخ و مجازات شدید و جدی مسئولین بالای صدا و سیما خواهد شد. البته در تمامی زمینه‌ها قوه قضاییه اقدام می‌نماید.

واحد رسانه‌ای هیأت ثارالله زنجان در واکنش به توهین فرهاد ظریف بازیکن والیبال به حضرت زهرا (س)، یکی از سرودهای مهدی رسولی برای ولادت حضرت با عنوان «کیه که بشناسه زهرا رو» را منتشر کرد.

متن شعر این سرود به شرح زیر است:

کیه که بشناسه زهرا رو

با نورش روشن کرد دنیا رو

نگین تو عرش اعلی رو

شأن نزول کوثر و طوبی رو

وصفش نگفته پیداست

خونش بهشت دنیاست

میگن همه مادرها

مادر که میگن زهراست

برو نجف امشب فریاد بزن

مبروک مبروک یا ابالحسن

***

واکنش ها

جالبه بعضی همین سلبریتیها با دخترانی که چندین سال از خودشون کوچکتره ازدواج میکنن و به قولی دنبال زن جوون هستند اون موقع اشکال که نداره هیچ خیلیم خوبه از قدیم گفتند اول یه سوزن به خودت بزن …

1 دیدگاه در “توهین تکان دهنده فرهاد ظریف به حضرت زهرا (س) و واکنش ها را ببینید

  1. نگین گفت:

    در زمان ظهور اسلام در عربستان سن ۹ سالگی سن رایج ازدواج دختران بوده است. این را هر فردی با سواد متوسط هم می داند. حالا دو حالت وجود دارد یا فرهاد ظریف در مسائل مذهبی بسیار بسیار نا آگاه و نادان است که در این صورت حق اظهار نظر ندارد. یا برای کسب منفعت سخنان دیکته شده از سوی دشمنان را بر زبان می آورد که در آن صورت وامصیبتا.‌‌…. یادمان است که زمانی مخالفان حکومت توصیه میکردند که باید مخالفان حرفشان را با دهان سلبریتی ها در جامعه القا کنند.

نظرات