تفریحات

ماجرای کامل استوری جنجالی فرهاد ظریف والیبالیست بر علیه مقدسات و حکم بازداشت

0

ماجرای کامل استوری جنجالی فرهاد ظریف والیبالیست بر علیه مقدسات و حکم بازداشت

استوری جنجالی فرهاد ظریف والیبالیست بر علیه مقدسات در روز مادر و ولادت حضرت فاطمه زهرا علیهاالسلام و سخنان ساختارشکنانه منجر به صدور حکم بازداشت لیبرو سابق تیم ملی والیبال ایران شد.

فرهاد ظریف والیبالیست

توهین فرهاد ظریف به مقدسات

به گزارش میزان: دادستان تهران اعلام کرد: نظر به توهین فرهاد ظریف علیه مقدسات، بلافاصله موضوع در دستور کار دادستانی تهران قرار گرفت و ضمن صدور دستور تعقیب قضایی علیه وی حکم جلب وی نیز صادر شد.

فرهاد ظریف ملی پوش سابق والیبال با انتشار یک استوری در صفحه مجازی خود به مقدسات توهین کرده و همین امر باعث شد علی صالحی دادستان تهران علیه وی دستور تعقیب قضایی صادر و حکم جلب وی را برای ضابط ارسال کند. با توجه به اقامت ظریف در خارج از ایران دستور جلب وی به مراجع ذیربط ارسال شده است.

حکم بازداشت

علی صالحی در همین رابطه گفت: نظر به توهین فرهاد ظریف علیه مقدسات، بلافاصله موضوع در دستور کار دادستانی تهران قرار گرفت و ضمن صدور دستور تعقیب قضایی علیه وی حکم جلب وی نیز صادر شد.

صالحی ادامه داد: نظر به اینکه ظریف در ایران اقامت ندارد، دستور قضایی صادر شده برای مراجع ذیربط ارسال شد تا در فرصت مقتضی نسبت به اعمال آن اقدام لازم صورت گیرد.

لازم به ذکر است فرهاد ظریف ملی‌پوش سابق والیبال با انتشار یک استوری در صفحه مجازی خود به مقدسات توهین کرده و همین امر باعث شد دادستان تهران علیه وی دستور تعقیب قضایی صادر و حکم جلب او را برای ضابط ارسال کند.

 

نظرات