اسامی و بیوگرافی بازیگران سریال ابر می بارد + خلاصه داستان

0

سریال ابر می بارد : خلاصه داستان و بیوگرافی بازیگران این فیلم با اسامی و عکس ها و نقش های هنرپیشه های سریال ابر می بارد همراه با اسامی عوامل با بازی فاطمه گودرزی،سید جواد هاشمی،سیما خضرآبادی و… در ادامه مطلب میخوانید.

سریال ابر می بارد

این سریال به کارگردانی رضا معینی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی گیلان و به سفارش سیمای استان‌ها ساخته شده و محصول سال ۱۴۰۰ در ژانر خانوادگی،درام و اجتماعی است. این سریال بر اساس نوشته مهدی بهپور است و به زندگی و ایثارگری پرستاران به ویژه شهدای سلامت و گروه‌های جهادی در دوران اوج کرونا به تصویر کشیده شده است.

خلاصه داستان

به نخستین روزهای تلخ شیوع ویروس کرونا و زحمات و مشکلات کادر درمان برای کمک به بیماران و مهار بیماری می‌پردازد…

خلاصه داستان سریال ابر می بارد

اسامی بازیگران سریال ابر می بارد

سیما خضرآبادی

متولد ۱۱ فروردین ۱۳۶۷ در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است. وی در سال ۱۳۷۵ وقتی ۸ ساله بود با سریال فرزندم بزرگ شده اولین تجربه بازیگری را بدست آورد. او با سریال وضعیت سفید به شهرت سید. او در فرورددین ۱۳۹۶ وقتی ۲۹ ساله بود خبر ازدواج خود را با سهیل تیرگپ رسانه ای کرد ، همسر ایشان فروشگاه لباس و کیف و کفش دارد. از جله آثار ایشان می توان به بچه مهندس،جاده چالوس،رخنه،کودک و فرشته،وضعیت سفید،ترمینال غرب،چک برگشتی،علی البدل،هفت سین و… اشاره کرد.

بازیگران سریال ابر می بارد

سیما خضرآبادی در سریال ابر می بارد

سید جواد هاشمی

متولد ۲۷ دی ۱۳۴۴ اهل تهران است. در سال ۱۳۶۵ با بازی در فیلم سینمایی پرواز در شب رسماً وارد عرصهٔ سینما شد. اولین کار تلویزیونی وی سیمرغ در سال ۱۳۷۰ بود. وی ۲۹ بار در فیلمهایش شهید شده‌است. از جمله آثار ایشان می توان به افق،سکوت،حماسه مجنون،اخراجی ها،پیشونی سفید،نرگس،افسون،مختارنامه،معراجی ها،معمای شاه،راز ناتمام،زخم کاری و… اشاره کرد.

 سید جواد هاشمی در سریال ابر می بارد

دیگر عوامل

مدیر فیلمبرداری: مهدی پژمان، صدابردار:علیرضا دریادل، طراح صحنه و گریم:علی کاظمی، مدیر تولید:کامبیز نویدی.

نظرات