جدیدترین ایده های عکس بارداری ویژه ۱۴۰۱ + ژست عکس بارداری

0

ایده عکس بارداری : امروزه، عکاسی بارداری به مادران و پدران این فرصت را اعطا کرده تا بتوانند تک‌تک لحظات شیرین ثانیه‌شماری را ثبت کنند. به همین دلیل ما ایده های جذاب در بارداری ۱۴۰۱ را برای شما آماده آماده کرده ایم. همراه ما باشید.

عکاسی در بارداری

جدیدترین ایده های عکاسی در دوران بارداری ویژه ۱۴۰۱

انواع ایده عکس در بارداری :

عکس دونفره با همسر : شما همراه با یک‌نفر دیگر دارید به دنیای والدین پا میگذارید. پس یک عکس بارداری بدون حضور آن شخص کامل نیست. یک عکس بارداری دونفره نه تنها نشان دهنده تجربه دونفره شماست، بلکه آرامش و صمیمیت خانواده را نیز ثبت خواهد کرد. برای زیباتر شدن این عکس بارداری میتوانید به دو دست لباس سِت شده با هم فکر کنید.

عکس در دوران بارداری

آلبوم عکس بارداری هفته به هفته : همانطور که از تیتر پیداست، ایده این است که شما هر هفته از این سفر فوق العاده که اسمش “مادر شدن” است، عکس داشته باشید. این سفر را با عکس های بارداری هفتگی، مستند سازی کنید. به یاد داشته باشید که این ماراتن عکاسی را با یک تصویر از نوزاده به دنیا آمده‌ی خود تکمیل کنید.

ایده عکاسی در بارداری

عکس بارداری ضد نور : عکس‌های ضد نور تقریبا برای هیچ نوع عکاسی‌ای مناسب نیست جز عکاسی بارداری چون سوژه عکس بارداری در واقع شکم بزرگ و باردار یک خانم حامله ست و در عکس ضد نور به صورت نیم رخ این سوژه بسیار با تاکید و زیبا دیده میشود. این نوع عکس بارداری را میتوانید هم در فضای باز و هنگام غروب بگیرید و هم در خانه و مقابل پنجره.

ایده عکس بارداری مادر

 مدل بازی با کلمات :  “عشق” (Love) این فقط یک کلمه نیست، بلکه یک احساس است. از شکم باردار خود استفاده کنید تا علامت O در کلمه Love (عشق) باشد. این یک روش هوشمندانه برای نشان دادن عشق به نوزاد در راه و خانواده‌تان است.

ایده عکس دو نفره بارداری

فرم بدن مادران باردار متفاوت است، بنابراین ژست‌های بارداری برای هر مادری جواب نمی‌دهد. همچنین، انجام همه ژست‌های بارداری راحت نخواهد بود. به یاد داشته باشید همیشه قبل‌از اینکه عکس های این چنینی بگیرید از گرفتن این نوع عکس ها و ژست ها مطمئن شوید.  عکس‌های زایمان عالی به این دلیل ساخته می‌شوند که افراد در ژست، موقعیت مکانی و جلوی دوربین راحت هستند.

ژست عکس بارداری

ایده ژست عکس در زمان بارداری

مدل های عکس بارداری

راهنمای ژست عکس بارداری

ایده عکس بارداری با شکم

همراه ما باشید

نظرات