دانلود کامل سریال تمام رخ قسمت ۱۶ شانزدهم (قسمت سریال ۱۶ تمام‌رخ) + پخش آنلاین

0

دانلود کامل قسمت شانزدهم ۱۶ سریال تمام رخ (قسمت ۱۶ سریال تمام رخ) با پخش زنده و انلاین از تلوبیون و شبکه سه تلویزیون سریال تمام رخ قسـمت ۱۶ در ادامه تماشا کنید که شنبه ۲۴ دی ۱۴۰۱ حوالی ساعت ۲۰:۳۰ از تلویزیون پخش میشود:

سریال تمام رخ قسـمت ۱۶

دانلود کامل سریال تمام رخ قسمت ۱۶ شانزدهم (قسمت سریال ۱۶ تمام‌رخ) + پخش آنلاین

لینک دانلود مستقیم و تماشای انلاین قسمت نوزدهم “سریال تمام رخ” از شبکه سه سیما در ساعت ۲۰:۳۰ پخش میشود، فیلم کامل تا ساعاتی دیگر بارگذاری میشود:

شما میتوانید پخش انلاین و همچنین تکرار سریال تمام رخ قسمت شانزدهم ۱۶ را در تلوبیون و آپارات و شبکه ۱ ببینید:

سریال تمام رخ یکی از جدیدترین سریال های تلویزیونی است که به کارگردانی احمد معظمی، تهیه کنندگی ابوالفضل صفری در بیش از ۳۰ قسمت از سوم دی در شبکه سه سیما پخش خود را آغاز کرده است.

پخش مجموعه تلویزیونی تمام رخ در ۳۰ قسمت از سوم دی، هر شب ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه به جز روزهای پنجشنبه و جمعه از شبکه سوم سیما آغاز شده است.

محمود معظمی به عنوان یک کارگردان سریال امنیتی عملکرد خوبی داشت. فیلمنامه ضعف‌هایی داشت اما کارگردان کار توانست این ضعف‌ها را بپوشاند.

این مجموعه از سوی عده‌ای که پای ثابت تلویزیون هستند با استقبال خوبی همراه بوده اما در مورد تمامی مخاطبان نمی‌شود چنین قضاوتی داشت و باید دید که در نهایت چقدر مخاطب پذیر خواهد بود.

در این مجموعه که موضوع آن تحریم و تروریسم اقتصادی است، رحیم نوروزی، آرش آصفی، مهدی سلوکی، معصومه بافنده، شیدا یوسفی، احسان امانی، ویدا جوان، نگین صدق گویا، سوتلانا سوپیلنیاک بازیگر اوکراینی، بهزاد خداویسی، علیرام نورایی، مهدیه نساج، مهوش وقاری، سپیده مرادپور، مانی رحمانی، سولماز حصاری، وحید نفر و کاظم هژیرآزاد ایفای نقش می‌کنند.

سریال تازۀ «تمام رخ» که از اوایل دی‌ماه پخش آن در شبکۀ سه سیما آغاز شده، به طرز تقریبا غافلگیرکننده‌ای توانسته متفاوت از سایر سریال‌های امنیتی سال‌های اخیر باشد.

بهزاد خداویسی، ویدا جوان، مهدی سلوکی، نگین صدق‌گویا و رحیم نوروزی از جملۀ بازیگرانی هستند که حضورشان به وضوح روی کیفیت سریال تاثیرگذار بوده است. خداویسی علاقۀ خام و ساده‌لوحانه‌اش به دختر خارجی و خستگی و دلزدگی از زندگی خانوادگی خودش را خیلی خوب و باورپذیر در لحن کلام و حالت چهره‌اش به مخاطب منتقل می‌کند؛ رحیم نوروزی هم که انگار دوباره شمّه‌ای از همان شرارت‌ها و آشوب‌های درونی شخصیت «فرخ گلابدره‌ای» در «پس از باران» را در خودش زنده کرده است!

این سریال درباره تحریم و تروریسم اقتصادی در ۳۰ قسمت از شبکه سه سیما پخش می شود و کسانی را به تصویر می کشد که شخصیت متزلزلی دارند و طمعِ پول زیاد، سبب می‌شود به خیانت و حتی وطن‌ فروشی تن دهند. رحیم نوروزی، آرش آصفی، معصومه بافنده، احسان امانی، ویدا جوان، نگین صدق گویا، مهدی سلوکی، بهزاد خداویسی، کاظم هژیرآزاد، رحمان باقریان، علیرام نورایی، شیدا یوسفی، مهوش صبرکن و وحید نفر در این سریال ایفای نقش می‌ کنند.

قسمت اول این سریال سوم دی ماه از شبکه سه پخش شد و تعدادی بازیگر بی حجاب نیز در آن به ایفای نقش پرداخته اند. بازیگران بی حجاب سریال تمام رخ همان بازیگران بی حجاب سریال سرجوخه هستند.

نظرات