علت فوت و درگذشت ابوالفضل طباطبایی مجری سابق تلویزیون + علت مرگ و در گذشت ابوالفضل طباطبایی

0

علت دقیق فوت و درگذشت ابوالفضل طباطبایی مجری سابق مشخص شد + علت مرگ ابوالفضل طباطبایی در گذشت

علت فوت و درگذشت ابوالفضل طباطبایی مجری سابق تلویزیون مشخص شد علت مرگ همراه با زمان و تصاویر و جزئیات درگذشت و فوت ابوالفضل طباطبایی مجری سابق تلویزیون در ۲۲ دی ۱۴۰۱ و در سن ۶۱ سالگی در ادامه این صفحه به اطلاع شما می رسانیم

ابوالفضل طباطبایی درگذشت, علت فوت ابوالفضل طباطبایی مجری سابق تلویزیون , علت مرگ ابوالفضل طباطبایی مجری سابق, ابوالفضل طباطبایی فوت کرد, ابوالفضل طباطبایی مجری سابق درگذشت, ابوالفضل طباطبایی در گذشت

ابوالفضل طباطبایی یکی از مجریان قدیمی و با سابقه تلویزیون و صدا و سیما ، لحظاتی پیش در سن ۶۱ سالگی پس از دوره ای بیماری کبد در یکی از بیمارستان‌های تهران درگذشت و علت درگذشت ایشان نارسایی کبد ذکر شده است. وی در تاریخ پنجشنبه، ۲۲ دی ماه درگذشت. زمان برگزاری مراسم تشییع و تدفین مرحوم ابوالفضل طباطبایی اعلام خواهد شد.

ابوالفضل طباطبایی یکی از مجریان تلویزیون و صدا و سیما در دهه ۶۰ و ۷۰ بود و بینندگان دهه شصت و هفتاد او راه به یاد دارند. او که اصالتا مشهدی و اهل مشهد بود، کار خود را از رادیو مشهد آغاز کرد سپس موفق شد به تلویزیون راه پیدا کند. ایشان متولد ۱۳۴۰ در مشهد بود و سال ها در صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران فعالیت داشت . اخرین حضور او به عنوان مجری در برنامه شبکه ۵ بود و سپس بنا به دلایل شخصی تصمیم گرفت از اجرا کناره‌گیری کند. ابوالفضل طباطبایی مجری سابق تلویزیون نهایت در سن ۶۱ سالگی بر اثر بیماری کبدی در بیمارستانی در تهران از دنیا رفت.

اجرای برنامه «مقاومت تا پیروزی» در دوران جنگ تحمیلی، از جمله همکاری‌های شاخص آن مرحوم با سیما بود. وی همچنین در دهه ۶۰ و ۷۰ به عنوان مجری ثابت اعلام پخش برنامه‌های شبکه یک مهمان مخاطبان بود و ۳۵ سال سابقه حضور در تلویزیون داشت.

وی در چند سال اخیر علی رغم تحمل بیماری نارسایی کبد، از قاب برنامه «آوا نوا» شبکه آموزش کار اجرا را برعهده داشت. مرحوم طباطبایی در شبکه‌های دو و پنج هم نریشن خوانی می‌کرد و مدتی هم به عنوان مجری در شبکه جام جم حضور داشت.

نظرات