خلاصه داستان و بازیگران سریال سال های دور از خانه

0

خلاصه داستان و بازیگران سریال سال های دور از خانه

طبق آخرین اخبار تصویربرداری سریال کمدی نمایش خانگی « سال های دور از خانه » به کارگردانی مجید صالحی از یک ماه قبل آغاز شده است.

سریال سال های دور از خانه

به گزارش رسیده، خنجری یکی از کاراکترهای اصلی این سریال کمدی شبکه نمایش خانگی است که پس از حضور در «شاهگوش»، در اسپین‌آف این مجموعه که با نام « سریال سالهای دور از خانه » در حال ساخت است، ایفای نقش می‌کند.

اسپین‌آف یا سریال جانبی در صنعت فیلم و سریال‌سازی به اثری گفته می‌شود که برگرفته از یک فیلم یا سریال دیگر باشد. اسپین‌آف جزئیات بیشتر از یک اثر مانند موضوعات، تمرکز بر کاراکترها، داستان‌های پیش و پس از داستان اصلی را روایت کند.

سریال سال های دور از خانه

خلاصه داستان سریال سال های دور از خانه

«سالهای دور از خانه» نخستین اسپین‌آف‌ ایرانی است و بر دو شخصیت خنجری و زهره که در «شاهگوش» حضور داشتند، تمرکز دارد. این سریال، ماجراهای آن دو را پس از پایان سربازی در کلانتری ۱۱۰ ملت روایت می‌کند.

سریال سال های دور از خانه

بازیگران سریال سالهای دور از خانه

احمد مهرانفر و هادی کاظمی بازیگران نقش خنجری و زهره، و آزیتا حاجیان، احسان کرمی، گیتی قاسمی، حدیث میرامینی، آزاده زارعی، مهرناز بیات، علیرضا استادی، میرطاهر مظلومی، محمدرضا عقدایی، علی نظری، یداله شادمانی، خسرو احمدی، علی عامل هاشمی، بهنام شرفی، مهدی صباغی، سیاوش چراغی‌پور و مسعود روشن‌ پژوه دیگر بازیگران اصلی این سریال کمدی هستند.

کارگردان این سریال مجید صالحی است و تهیه کنندگی آن را محمدحسین قاسمی برعهده دارد. همچنین نویسندگان این سریال آقایان امیر حسین قاسمی و احمد مهرانفر می باشند.

نظرات