آیا ۲۲ دی تعطیل است؟| آخرین خبر از تعطیلی ادارات فردا ۲۲ دی ۱۴۰۱ (جدید)

0

آیا ادارات ۲۲ دی تعطیل است؟| آخرین خبر از تعطیلی ادارات فردا ۲۲ دی ۱۴۰۱ (جدید)

وضعیت تعطیلی مدارس و ادارات فردا ۲۲ دی ۱۴۰۱ (بارش برف) در تهران و البرز ، آبیک ، قزوین،تبریز،یزد و شهرهای برفی منتشر شد! (بروزرسانی جدید)

تعطیلی ادارات فردا 22 دی 1401

آیا ادارات فردا پنجشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۱ تعطیل است؟

در اطلاعیه تعطیلی مدارس و ادارات فردا ۲۲ دی ۱۴۰۱ امده است: سیدعلی احمدزاده استاندار کهگیلویه و بویراحمد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج، اظهار داشت: ادارات شهرستان‌های بویراحمد، مارگون، دنا، و دو بخش دیشموک و چاروسا روز پنجشنبه ۲۲ دی‌ماه تعطیل هستند.

وی دلیل این تعطیلی را برودت هوا، یخبندان و همچنین صرفه جویی در مصرف گاز عنوان کرد و افزود: هفته آینده کار اداری به روال سابق بوده و تعطیلی پنجشنبه را نداریم. دستگاه‌های خدمات‌رسان و بانک‌ها تعطیل نبوده و باید برای خدمات رسانی به مردم در آمادگی کامل باشند.

روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، جواد قناعت در نشست ستاد مدیریت مصرف انرژی استان، به دستورالعمل کارگروه هماهنگی و تامین پایدار سوخت زمستانی کشور اشاره و تصریح کرد: براساس این دستورالعمل، موضوع مدیریت انرژی در این سرمای فراگیر در کشور به استانداران محول شده است.
وی از پیش بینی‌های هواشناسی مبنی بر ریزش برف و باران در استان گفت و متذکر شد: خدا را به جهت این نعمتی که نصیب استان می‌شود، شاکریم و امیدواریم مردم به‌ویژه کشاورزان بتوانند بعد از سال‌ها خشکسالی؛ در بارندگی‌ها از این فرصت بهره کافی را ببرند.

استاندار خراسان جنوبی گفت: براساس پیش بینی‌های صورت گرفته افت شدید دما ناشی از این بارندگی‌ها، میزان مصرف انرژی را در سطح کشور به همراه خواهد داشت لذا طبق تصمیمات اتخاذ شده در کارگروه مدیریت مصرف انرژی استان، موضوع به گونه‌ای تدبیر شد که به هیچ عنوان افت فشار در بخش خانگی یا قطعی گاز صنایع را نداشته باشیم.
وی تصریح کرد: تعطیلی ادارات و دستگاه‌های اجرایی، صرفاً به جهت تامین رفاه عموم مردم اتفاق افتاده و براساس مصوبه این کارگروه، تمامی ادارات، سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی در روزهای ۲۱ و ۲۲ دی ماه تعطیل است.

جزئیات تعطیلی ادارات ۲۲ دی ۱۴۰۱ در استان زنجان

صفی‌اله کرامتی اظهار کرد: بر اساس تصمیم ستاد مدیریت بحران استان، در پی سرمای شدید هوا و صرفه‌جویی در مصرف حامل‌های انرژی فردا چهارشنبه ۲۱ دی‌ماه همه مدارس مقطع ابتدایی در استان زنجان شیفت صبح و بعدازظهر تعطیل است.
وی تصریح کرد: همچنین ادارات استان زنجان فردا صبح با ۲ ساعت تاخیر از ساعت ۹ صبح کار خود را آغاز خواهند کرد.
مدیرکل مدیریت بحران استان زنجان گفت: روز پنج‌شنبه ۲۲ دی‌ماه همه ادارات استان زنجان به جز دستگاه‌های خدمات‌رسان، بانک‌ها و امدادرسان تعطیل اعلام شده است.
این مسئول ادامه داد: کلیه مقاطع تحصیلی (به غیر از مقطع ابتدایی) و دانشگاه‌ها در روز چهارشنبه ۲۱ دی‌ماه دایر بوده و امتحانات دانش‌آموزان نیز برگزار خواهد شد.

ادارات و مدارس استان کرمانشاه

«ناصر حسینی» روز سه‌شنبه، ساعت شروع فعالیت ادارات، دستگاه هایی اجرایی و مدارس را در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۲۱ و ۲۲ دی ماه ۹ و ۴۵ دقیقه صبح اعلام کرد.
وی با بیان اینکه هم اکنون گاز بسیاری از نیروگاه ها، صنایع و کارخانه های بزرگ و تولیدی استان قطع است از شهروندان خواست دمای خانه و محیط کار و زندگی خود را بین ۱۸ تا ۲۱ درجه قرار دهند.

مدارس و دانشگاه‌های گیلان ۲۲ دی غیرحضوری است

بر اساس مصوبه این ستاد تصریح شده است: صرفا امتحانات پایه‌های نهم(داوطلبان آزاد و آموزش از راه دور) و دوازدهم که به صورت سراسری است به قوت خود باقی است و راس ساعت مقرر برگزار می شود.
طبق آن همچنین سایر امتحانات داخلی با تصمیم مسئولان دانشگاه‌ها و شورای مدرسه به تاریخ دیگری موکول خواهد شد.

تعطیلی ادارات ۲۲ دی ۱۴۰۱ در سمنان

به گزارش صدای ایران محمد حمیدی شامگاه سه‌شنبه به خبرنگاران افزود: به علت شرایط نامساعد جوی و پیش بینی کاهش دما به میزان ۱۵ درجه زیرصفر و با هدف صرفه جویی در مصرف انرژی و تامین گاز طبیعی برای مشترکین خانگی و کمک به بخش صنعت فعال استان، تصمیم بر تعطیلی ادارات استان سمنان گرفته شد.وی افزود: ساعات کار ادارات و سازمان‌های دولتی استان سمنان، فردا چهارشنبه ۲۱ دی نیز تا ساعت ۱۲ خواهد بود.

مراکز آموزشی و ادارات اصفهان پنجشنبه تعطیل شد

به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری اصفهان، منصور شیشه فروش شامگاه سه شنبه افزود: این تصمیم با هدف مدیریت مصرف انرژی در استان و با توجه به شرایط جوی و برودت شدید دما در روزهای آینده هفته اتخاذ شده است.
وی اظهار داشت: مراکز امدادی، خدمات رسان، بیمارستان ها و مراکز درمانی شبانه روزی کماکان در این ایام ارائه خدمت خواهند کرد.مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان افزود: براساس تصمیمات اتخاذ شده، امتحانات داخلی مدارس و امتحانات هماهنگ استانی پایه نهم لغو اما امتحانات نهایی مدارس و آزمون های دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی مطابق با برنامه قبلی برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد: تمامی ادارات، مراکز دولتی و آموزشی، مکلف شدند نسبت به خاموش کردن سیستم های گرمایشی و اتخاذ تمهیدات لازم به منظور کاهش حداکثری مصرف انرژی در این ایام اقدام کنند.

تعطیلی ادارات ۲۲ دی ۱۴۰۱ در کاشان

به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدشریف زارعی گفت: با توجه به تصمیم کمیته مدیریت بحران استان اصفهان، همه دستگاه های اجرایی، بانک ها و مراکز آموزشی شهرستان کاشان در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۲۱ و ۲۲ دی ماه به منظور مدیریت مصرف انرژی تعطیل است.
وی اظهار کرد: این تصمیم به دلیل شرایط جوی و برودت شدید دما در سطح استان و شهرستان کاشان برای روزهای آینده اتخاذ شد.
فرماندار ویژه کاشان بیان کرد: این تعطیلی فقط برای دستگاه های اجرایی، بانک ها و مراکز آموزشی شهرستان بوده و مراکز امدادی، خدمات رسان، بیمارستان ها و مراکز درمانی شبانه روزی در این ایام ارائه خدمت می کنند.
زارعی گفت: امتحانات نهایی مدارس و آزمون های دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی طبق برنامه از پیش تعیین شده برگزار می شود.

تعطیلی ادارات همدان روز پنجشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۱

دبیر کارگروه مدیریت مصرف انرژی همدان در این زمینه گفت: با توجه به برودت هوا و به منظور کاهش مصرف انرژی همه دستگاه های اجرایی، مراکز دانشگاهی شامل بخش اداری و آموزشی و همه مقاطع تحصیلی آموزش و پرورش، سازمان ها، نهادها، شرکت ها و موسسات فردا پنجشنبه تعطیل هستند.
محمدصادق محبی نظر روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اضافه کرد: این تصمیم شامل حال مراکز امدادی، خدماتی، بهداشتی و درمانی و بانک ها نمی شود.
دبیر کارگروه مدیریت مصرف انرژی همدان گفت: همچنین امتحانات هماهنگ سراسری پایه دوازدهم آموزش و پرورش در زمان خود برقرار و و در همه مراکز آموزشی ، آموزش به صورت غیر حضوری است.
محبی نظر تاکید کرد: همه دستگاه ها و مراکز یاد شده ملزم به خاموش کردن سیستم گرمایشی از ساعت ۱۴ روز چهارشنبه ۲۱ دی تا صبح روز شنبه ۲۴ دی ماه سال جاری هستند.
به دنبال برودت هوا و یخبندان و همچنین لغزندگی همه مقاطع تحصیلی استان همدان امروز چهارشنبه در نوبت صبح و بعدازظهر تعطیل شد.
به گفته کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان پدیده غالب جوی این استان تا پایان هفته جاری کاهش محسوس دما، همراه با بارش پراکنده برف و وزش باد ملایم است.

در صورت اعلام تعطیلی جدید در دیگر شهرها برای فردا ۲۲ دی ۱۴۰۱ در این قسمت به اطلاع شما می رسد

کاهش ساعت کار ادارات آذربایجان شرقی‌

استانداری آذربایجان شرقی اعلام کرد: با توجه به برودت هوا و به منظور مدیریت بهینه مصرف و حامل های انرژی به استناد اختیارات حاصله از مصوبات هیات وزیران، ساعات کاری تمام دستگاههای اجرایی دولتی و دانشگاههای استان ، فردا ساعت ۱۵: ۱۲ دقیقه پایان می‌یابد.

این دستورالعمل شامل دستگاه‌های خدمات رسان، امدادی و درمانی نمی‌شود.

تعطیلی ادارات هرمزگان پنجشنبه‌ها

محسن خاکی‌نهاد معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان اظهار داشت: با موافقت استاندار و به منظور مدیریت مصرف انرژی دستگاه‌های دولتی استان هرمزگان پنجشنبه‌ها تعطیل شد. تمامی دستگاه‌های اجرایی، مجموعه ستادی بانک‌ها، بیمه‌ها، شهرداری‌ها و موسسات عمومی از پنجشنبه این هفته ۲۲ دی‌ماه تا پایان سال جاری تعطیل خواهند بود.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان درباره تغییر ساعت کاری ادارات در روزهای شنبه تا چهارشنبه گفت: ساعت کار ادارات از ساعت ۷:۰۰ تا ۱۵ تعیین شده است.

ادارات استان قم فردا دورکار شد

استانداری قم در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: با توجه به برودت هوا و به منظور کاهش مصرف انرژی، تمام دستگاه‌های اجرایی، مراکز دانشگاهی (بخش آموزشی و اداری) تمام مقاطع تحصیلی اداره کل آموزش و پرورش، سازمان‌ها، نهادها، شرکت‌ها و موسسات به استثناء مراکز امدادی، خدماتی، بهداشتی ودرمانی و بانک ها در روز پنج شنبه مورخ ۲۲ دی ماه ۱۴۰۱ در سطح استان فعالیت آنها بصورت دور کار خواهد بود.

ضمنا امتحانات هماهنگ سراسری پایه دوازدهم آموزش و پرورش در زمان خود برقرار و در تمامی مراکز آموزشی؛ آموزش بصورت غیر حضوری می باشد. همچنین کلیه دستگاهها و مراکز یاد شده ملزم به خاموش نمودن سیستم های گرمایشی از ساعت ۱۴ روز چهار شنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ تا صبح روز شنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ است.

دورکاری همه ادارات دولتی اردبیل‌

بنابراعلامِ معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری اردبیل، با موافقت استاندار، برای پیشگیری از افت فشار گاز، ضروری بودن صرفه‌جویی در مصرفِ گاز و توزیع پایدارِ آن به همه مناطق استان، فردا پنجشنبه ۲۲ دی همه دستگاه‌های اجراییِ استان به صورت حضوری تعطیل است و فعالیتِ آن‌ها با دورکاری انجام می‌شود.همچنین بانک‌ها با دو ساعت تأخیر، و دیگر دستگاه‌های خدمات رسان هم، با روالِ قبل فعالیتِ خود را انجام می‌دهند.

فردا پنجشنبه ۲۲ دی هم، همه دوره‌های تحصیلیِ نوبتِ صبح و عصر در همه مناطقِ استان، غیرحضوری و در شبکه مجازی شاد برگزار می‌شود.امتحانات داخلیِ مدارسِ استان هم به جای فردا به زمانِ دیگری موکول می‌شود و همچنین امتحاناتِ نهایی پایه دوازدهمِ رشته‌های نظری، اما فردا به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

دورکاری ادارات استان مرکزی در روز پنجشنبه

فرزاد مخلص‌الائمه استاندار مرکزی ‌اعلام کرد: دورکاری و کاهش فعالیت حضوری ادارات تا پنجشنبه آینده یعنی ۲۲ و ۲۹ دی ماه و پایان دی ماه به صورت غیرحضوری و دورکاری خواهد بود و فردا کارکنان حضور ندارند و همه دستگاه‌های اداری استان اعم از ادارات کل و شهرستان‌ها و ادارات تابعه باید تا قبل پایان ساعت اداری امروز سیستم‌های گرمایشی را خاموش کنند.

تعطیلی ‌ادارات آذربایجان‌غربی ۲ ساعت زودتر

جعفر ذوالفقاری معاون توسعه منابع و مدیریت استاندار آذربایجان‌غربی اظهار داشت: براساس این بخشنامه فعالیت تمام دستگاه‌های اجرایی، واحدهای تابعه، بانک‌ها و مراکز آموزشی به استثنای مراکز امدادی و خدمات رسان و بهداشت درمان فردا پنج‌شنبه ۲۲ دی ماه به مدت ۲ ساعت زودتر از موعد قانون تعطیل می‌شود.

وی در ادامه خواستار نظارت کامل بر روند کاهش مصرف انرژی و سیستم‌های گرمایشی توسط مدیران دستگاه‌های اجرایی و مدیریت مصرف گاز شد.

تعطیلی ادارات ‌چهارمحال و بختیاری

با توجه به اعلام مدیرکل مدیریت بحران استان چهارمحال و بختیاری و با موافقت استاندار چهارمحال و بختیاری، ادارات، سازمان ها، نهادها، ارگان‌ها و مؤسسات و شرکت‌های دولتی و بانک‌ها به استثنای ادارات خدمات‌رسان و مراکز بهداشتی و درمانی، امروز تعطیل هستند. مراکز آموزش عالی غیرحضوری است.

همچنین بنابر اطلاعیه آموزش و پرورش استان، با توجه به شدت بارش برف، برودت هوا و لغزندگی معابر، امروز، فعالیت آموزشی کودکستان‌ها و مدارس ابتدایی استان به صورت غیرحضوری در شبکه شاد برگزار می‌شود.

ساعت کاری ادارات استان لرستان

حمید کشکولی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری لرستان با اشاره به تغییر ساعت کاری ادارات استان لرستان اظهار داشت: با توجه به سرمای هوا ساعت کاری ادارات لرستان به منظور صرفه‌جویی در مصرف گاز تغییر کرد.

وی افزود: آغاز ساعات کار تمام ادارات، شرکت‌های دولتی، شهرداری‌ها و سایر موسسات عمومی غیر دولتی به جز بانک‌های‌ استان از هفته آینده ۸ صبح و روزهای پنج شنبه تعطیل است.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری لرستان عنوان کرد: ساعات کار بیمارستانها، بانکها، مراکز درمانی، دستگاه‌های خدمات رسان، امدادی و آتش نشانی به روال گذشته خواهد بود و مشمول این مصوبه نمی‌شود.

وی بیان کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی موظفند ترتیبی اتخاذ کنند که پس از پایان ساعات کار اداری نسبت به صرفه جویی در مصرف گاز نظارت داشته و کلیه سیستم گرمایشی را خاموش کنند.

ادارات مناطق سردسیری کهگیلویه و بویراحمد تعطیل شدند

سیدعلی احمدزاده استاندار کهگیلویه و بویراحمد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج، اظهار داشت: ادارات شهرستان‌های بویراحمد، مارگون، دنا، و دو بخش دیشموک و چاروسا روز پنجشنبه ۲۲ دی‌ماه تعطیل هستند.

وی دلیل این تعطیلی را برودت هوا، یخبندان و همچنین صرفه جویی در مصرف گاز عنوان کرد و افزود: هفته آینده کار اداری به روال سابق بوده و تعطیلی پنجشنبه را نداریم. دستگاه‌های خدمات‌رسان و بانک‌ها تعطیل نبوده و باید برای خدمات رسانی به مردم در آمادگی کامل باشند. مدارس این شهرستان‌ها و مناطق نیز امروز تعطیل هستند ولی کلاس دوازدهمی‌ها که امتحان نهایی دارند تعطیل نیستند.

تعطیلی ادارات ۲۲ دی ۱۴۰۱ در خراسان رضوی

اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: بنا به پیشنهاد ستاد انرژی استان و موافقت استاندار خراسان رضوی با توجه به برودت هوا و سرمای شدید و به منظور صرفه‌جویی در مصرف انرژی، مهدهای کودک و مدارس خراسان رضوی تا پایان هفته تعطیل و فعالیت‌های آموزشی به صورت غیرحضوری برگزار خواهد شد.

همچنین در این اطلاعیه آمده است: فعالیت کارکنان دستگاه‌های اجرایی، ادارات، بانک‌ها ، مراکز آموزش عالی و نهادهای عمومی به استثناء مراکز امدادی، خدماتی، درمانی و شعب منتخب بانک‌ها در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه دورکار خواهد بود.

 

نظرات