arongroups

آیا مدارس ۲۱ دی تعطیلند؟| آخرین خبر از تعطیلی مدارس چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱ (بارش برف)

0

آیا مدارس ۲۱ دی تعطیلند؟| آخرین خبر از تعطیلی مدارس چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱ (بارش برف)

تعطیلی مدارس | تعطیلی ادارات: آخرین خبر تعطیلی مدارس روز چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱ منتشر شد!.(بروزرسانی جدید)

آیا مدارس ۲۱ دی تعطیلند؟| آخرین خبر از تعطیلی مدارس چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱ (بارش برف)

🔸 پیش از این بطور رسمی تعطیلی مدارس در شهرهای خراسان جنوبی، خراسان شمالی، زنجان، گلستان و کردستان فردا روز چهارشنبه ۲۱ دی ماه از سوی آموزش و پرورش تعطیل شد، درصورتیکه در شهرهای دیگر نیز تصمیمی مبنی بر غیرحضوری شدن یا تاخیر در زمان آغاز مدارس امروز و فردا اتخاذ گردد این پست بروزرسانی خواهد شد.

🔸 درصورتیکه در شهرهای دیگر نیز تصمیمی مبنی بر غیرحضوری شدن یا تاخیر در زمان آغاز مدارس امروز و فردا اتخاذ گردد این پست بروزرسانی خواهد شد.

فوری: اطلاعیه تعطیلی مدارس چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱

براساس اطلاعیه مدیریت بحران استان زنجان اعلام کرد: در پی سرمای شدید هوا و صرفه‌جویی در مصرف حامل‌های انرژی فردا چهارشنبه ۲۱ دی‌ماه ۱۴۰۱ همه مدارس مقطع ابتدایی در استان زنجان شیفت صبح و بعدازظهر تعطیل است.

همچنین ادارات استان زنجان فردا صبح با ۲ ساعت تاخیر از ساعت ۹ صبح کار خود را آغاز خواهند کرد.

روز پنج‌شنبه ۲۲ دی‌ماه همه ادارات استان زنجان به جز دستگاه‌های خدمات‌رسان، بانک‌ها و امدادرسان تعطیل اعلام شده است.

اینروزها با توجه به بارش برف و سرمای شدید و افت شدید دما در اکثر شهرها به دلیل ورود سامانه بارشی پر بارش، دانش آموزان و والدین می خواهند بدانند آیا مدارس چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱ تعطیل است یا نه نیست که تا ساعاتی دیگر باید به اطلاع دانش اموزان برسانیم

💢اطلاعیه تعطیلی مدارس شماره ۱

تعطیلی مدارس و ادارات استان زنجان در روزهای ۲۱ و ۲۲ دی‌ماه‌

مدیریت بحران استان زنجان:

در پی سرمای شدید هوا و صرفه‌جویی در مصرف حامل‌های انرژی فردا چهارشنبه ۲۱ دی‌ماه همه مدارس مقطع ابتدایی در استان زنجان شیفت صبح و بعدازظهر تعطیل است.

همچنین ادارات استان زنجان فردا صبح با ۲ ساعت تاخیر از ساعت ۹ صبح کار خود را آغاز خواهند کرد.

روز پنج‌شنبه ۲۲ دی‌ماه همه ادارات استان زنجان به جز دستگاه‌های خدمات‌رسان، بانک‌ها و امدادرسان تعطیل اعلام شده است.

💢اطلاعیه تعطیلی مدارس شماره ۲

ادارات استان اردبیل فردا (چهارشنبه) دورکاری شدند

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل از دورکاری تمام دستگاه‌های اجرایی این استان در روز چهارشنبه خبرداد.

در این طرح دستگاه‌های خدمات‌رسان در استان استثنا بده و دایر خواهند بود.

💢اطلاعیه تعطیلی مدارس شماره ۳

وضعیت فعالیت مدارس آذربایجان غربی

بر اساس تصمیم کارگروه سوخت استان، مبنی بر پیش بینی برودت هوا و افت شدید دما و صرفه جویی در مصرف انرژی ، تمامی مدارس استان آذربایجان غربی سه شنبه و چهارشنبه (۲۰ و ۲۱ دی ماه) غیرحضوری و آموزش از طریق شبکه شاد انجام خواهد پذیرفت.

💢اطلاعیه تعطیلی مدارس شماره ۴

تعطیلی مدارس خراسان جنوبی ۲۱ دی و ۲۲ دی

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: ارائه تمام خدمات آموزشی و تربیتی مدارس خراسان جنوبی در روزهای ۲۱ و ۲۲ دی‌ماه غیرحضوری شد.

سیدعلیرضا موسوی‌نژاد صبح امروز در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: با توجه به افت شدید دما و مصوبه کارگروه هماهنگی و تامین پایدار سوخت زمستانی استان، فعالیت اداره کل آموزش و پرورش استان و ادارات آموزش و پرورش شهرستان‌ها و مناطق، در روز چهارشنبه ۲۱ و پنجشنبه ۲۲ دی‌ماه به صورت دورکاری بوده و فعالیت‌های آموزشی و پرورشی مدارس در سطح استان به صورت غیرحضوری و در بستر شاد برگزار خواهد شد.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی بیان کرد: امتحانات نهایی پایه دوازدهم و هماهنگ استانی پایه نهم در شهرستان‌ها و مناطق به قوت خود باقی است و رأس ساعت مقرر برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: سایر امتحانات داخلی در شهرستان‌ها و مناطق همچنین سایر امتحانات داخلی در شهرستان‌ها و مناطق با تصمیم شورای مدرسه به تاریخ دیگری موکول خواهد شد.

💢اطلاعیه تعطیلی مدارس شماره ۵

بارش برف ادارات و مدارس چهارمحال و بختیاری را تعطیل کرد

با ورود یک سامانه بارشی به استان چهارمحال و بختیاری از روز گذشته، بارش برف مناظق و شهرستان‌های این استان را فرا گرفت.بر اساس اطلاعیه آموزش و پرورش استان، با توجه به شدت بارش برف در استان و لغزندگی معابر، امروز فعالیت آموزشی کودکستان‌ها و دبستان‌های استان به صورت غیرحضوری در شبکه شاد برگزار می‌شود.

همچنین تمامی مدارس متوسطه اول و دوم تعطیل و امتحانات داخلی و هماهنگ این مدارس لغو و زمان برگزاری این آزمون‌ها متعاقباً توسط مدارس اعلام خواهد شد.

طبق اطلاعیه مدیریت بحران و استانداری استان نیز با توجه به بارش شدید برف و حسب موافقت استاندار چهارمحال و بختیاری تمامی ادارات، سازمان‌ها، نهادها، ارگان‌ها و مؤسسات و شرکت‌های دولتی، بانک‌ها، مراکز آموزشی، دانشگاه‌ها و مراکز علمی سراسر استان به استثنای ادارات خدمات‌رسان و مراکز بهداشتی و درمانی چهارشنبه، ۲۱ دی‌ماه تعطیل است.

💢اطلاعیه تعطیلی مدارس شماره ۶

مدارس و ادارات استان البرز فردا تعطیل شد

همه ادارات و سازمان ها و بانک های البرز بجز شعب کشیک فردا تعطیل است. نهادهای خدمت رسان همچنان به کار خود ادامه می دهند.امتحانات نهانی دانش آموزان و دانشجویان به قوت خود باقی است.

معاون مدیریت توسعه و منابع استانداری البرز گفت: تمام ادارات، نهادها، سازمان‌ها و بانک‌های البرز به پیشنهاد قرارگاه مدیریت جهادی استان با هدف مدیریت مصرف گاز فردا (چهارشنبه) تعطیل است.

حدادپور با اعلام این خبر گفت: تمام ادارات، نهادها، سازمان‌ها و بانک‌های البرز با هدف مدیریت مصرف گاز فردا (چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱) تعطیل است.

وی افزود: امتحانات نهایی دانش آموزان و دانشجویان به قوت خود باقی است.

کلیه دستگاه‌ها از لحظه دریافت خبر موظف هستند وسایل گرمایشی خود را تا صبح شنبه خاموش نمایند.

💢اطلاعیه تعطیلی مدارس شماره ۷

تعطیلی مدارس کردستان در روزهای ۲۰ و ۲۱ دی‌ماه

بنا به پیشنهاد شرکت گاز استان و موافقت استاندار کردستان با توجه به اخطار وضعیت نارنجی هواشناسی و برودت هوا و سرمای شدید و به منظور صرفه جویی در مصرف انرژی، مهدهای کودک و مدارس استان کردستان در تمام مقاطع تحصیلی روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه ۲۰ و ۲۱ دی‌ماه فعالیت خود را با ۲ ساعت تاخیر (از ساعت ۹:۳۰ دقیقه صبح) آغاز می‌کنند.

همچنین فعالیت کارکنان دستگاه‌های اجرایی، ادارات، بانک‌ها، مراکز آموزش عالی و نهادهای عمومی به استثناء مراکز امدادی، خدماتی، درمانی و شعب منتخب بانک‌ها در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه ۲۰ و ۲۱ دی‌ماه از ساعت ۹:۳۰ دقیقه صبح است.

اطلاعیه درباره امتحانات

🔻بر این اساس امتحانات داخلی مدارسی که به صورت غیرحضوری برگزار می شود طبق اعلام بعدی هر مدرسه برگزار خواهد شد و امتحانات نهایی دی ماه پایه دوازدهم رشته های نظری و امتحانات هماهنگ استانی مدارس بزرگسالان، داوطلبان آزاد و مدارس از راه دور به صورت حضوری در زمان موعد برگزار می شود.

در حال تکمیل…

نظرات