آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱ (آلودگی هوا و بارش برف)

24

وضعیت تعطیلی مدارس و دانشگاه ها فردا ۲۱ دی ۱۴۰۱ (آلودگی هوا و سرمای شدید)

تا این ساعت تعطیلی مدارس در روز چهارشنبه ۲۱ دی در شهرهای آذربایجان غربی و مشهد و خراسان شمالی و خراسان جنوبی و زنجان، ادارات استان البرز، کردستان، مدارس چهارمحال و بختیاری از سوی اموزش و پرورش تعطیل است و دیگر در هیچ کدام از استان ها و شهرها بابت آلودگی و بارش برف و سرمای شدید تعطیلی اعلام نشده است.

این خبر تکمیل می شود…

در صورتیکه تصمیمی مبنی بر تعطیلی مدارس فردا و غیرحضوری شدن کلاس ها اتخاذ گردد این پست بروزرسانی خواهد شد.

مدارس زنجان به علت بارش برف فردا تعطیل است

مدیریت بحران استان زنجان:  در پی سرمای شدید هوا و صرفه‌جویی در مصرف حامل‌های انرژی فردا چهارشنبه ۲۱ دی‌ماه همه مدارس مقطع ابتدایی در استان زنجان شیفت صبح و بعدازظهر تعطیل است.

همچنین ادارات استان زنجان فردا صبح با ۲ ساعت تاخیر از ساعت ۹ صبح کار خود را آغاز خواهند کرد.

روز پنج‌شنبه ۲۲ دی‌ماه همه ادارات استان زنجان به جز دستگاه‌های خدمات‌رسان، بانک‌ها و امدادرسان تعطیل اعلام شده است.

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه 21 دی 1401 (آلودگی هوا و بارش برف)

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱ (آلودگی هوا و بارش برف)

در حالیکه آلودگی هوای تهران برطرف شده و هم‌اکنون شاخص آلودگی هوا در اکثر مناطق در شرایط قابل قبول است، اما با توجه به بارش برف و آلودگی هوا در شهرهای تهران و البرز و ایلام و شهرهای جنوبی ، اصفهان ، تبریز ، زاهدان، زابل، مشهد ، خوزستان ، اهواز ، یزد ، تهران ، بوشهر ، زنجان، اصفهان ، رشت ، سقز ، سنندج ، کردستان، آبیک، کاشان، قزوین، کرمان وکدام مدارس فردا ۲۱ دی تعطیل است؟ در شهرهای تهران و البرز و ایلام و شهرهای جنوبی ، اصفهان ، تبریز ، زاهدان، زابل، مشهد ، خوزستان ، اهواز ، یزد ، تهران ، بوشهر ، زنجان اصفهان ، رشت ، سقز ، سنندج ، کردستان، وضعیت تعطیلی مدارس چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱ به خاطر آلودگی هوا و بارش برف، احتمال تعطیلی مجدد مدارس برای فردا چهارشنبه ۲۱ دی ماه وجود دارد.

مدارس استان آذربایجان غربی چهارشنبه ۲۱ دی تعطیل هستند

بر اساس تصمیم کارگروه سوخت استان، مبنی بر پیش بینی برودت هوا و افت شدید دما و صرفه جویی در مصرف انرژی ، تمامی مدارس استان آذربایجان غربی سه شنبه و چهارشنبه (۲۰ و ۲۱ دی ماه) غیرحضوری و آموزش از طریق شبکه شاد انجام خواهد پذیرفت.

تعطیلی مدارس خراسان جنوبی ۲۱ دی و ۲۲ دی

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: ارائه تمام خدمات آموزشی و تربیتی مدارس خراسان جنوبی در روزهای ۲۱ و ۲۲ دی‌ماه غیرحضوری شد.

سیدعلیرضا موسوی‌نژاد صبح امروز در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: با توجه به افت شدید دما و مصوبه کارگروه هماهنگی و تامین پایدار سوخت زمستانی استان، فعالیت اداره کل آموزش و پرورش استان و ادارات آموزش و پرورش شهرستان‌ها و مناطق، در روز چهارشنبه ۲۱ و پنجشنبه ۲۲ دی‌ماه به صورت دورکاری بوده و فعالیت‌های آموزشی و پرورشی مدارس در سطح استان به صورت غیرحضوری و در بستر شاد برگزار خواهد شد.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی بیان کرد: امتحانات نهایی پایه دوازدهم و هماهنگ استانی پایه نهم در شهرستان‌ها و مناطق به قوت خود باقی است و رأس ساعت مقرر برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: سایر امتحانات داخلی در شهرستان‌ها و مناطق همچنین سایر امتحانات داخلی در شهرستان‌ها و مناطق با تصمیم شورای مدرسه به تاریخ دیگری موکول خواهد شد.

تعطیلی مدارس خراسان رضوی تا پایان هفته جاری

روابط عمومی استانداری خراسان رضوی:
🔹مهدهای کودک و مدارس در تمام مقاطع از فردا تا پایان هفته تعطیل هستند و فعالیت های آموزشی غیرحضوری برگزار خواهد شد.
🔹دستگاه های اجرایی، ادارات بانک ها ، مراکز آموزش عالی و نهاد های عمومی بجز مراکز امدادی، خدماتی، درمانی و شعب منتخب بانک ها، روزهای چهارشنبه و پنج شنبه دورکار خواهند شد.

تعطیلی اداره‌ها و مدارس گلستان

معاون استاندار گلستان: در پی ورود موج سرما تمام اداره‌ها و مراکز آموزشی استان گلستان به استثنای مراکز درمانی، امدادی و انتظامی از فردا به مدت ۳ روز تعطیل خواهند بود.

 مدارس و دانشگاه‌های خراسان شمالی غیرحضوری شد

محمدتقی ولیان مدیرکل حوزه استاندار خراسان شمالی اظهار داشت: با دستور استاندار خراسان شمالی و با توجه به افت شدید دما و مصوبه کارگروه هماهنگی و تامین پایدار سوخت زمستانی فعالیت تمام ادارات، سازمان‌ها، بانک ها، بیمه ها، شهرداری‌ها و نهاد‌های عمومی از فردا ۲۰ دی تا ۲۲ دی ۱۴۰۱ دور کار است.

به گزارش تسنیم، وی افزود: مراکز امدادی، عملیاتی، خدمات رسان، بهداشت و درمان از اجرای این طرح مستثنی هستند.

به گفته ولیان، فعالیت‌های آموزشی و پرورشی تمام مراکز آموزشی و دانشگاهی نیز به صورت غیر حضوری و در بستر فضای مجازی است و تنها حوزه‌های آزمون نهایی و سراسری مدارس آموزش و پرورش به قوت خود باقی است.

وضعیت تعطیلی مدارس و ادارات کردستان چهارشنبه ۲۱ دی

طبق اعلام استانداری کردستان، ادارات، مراکز دولتی و واحدهای آموزشی، به خاطر سرمای هوا روزهای سه شنبه و چهارشنبه با ۲ ساعت تاخیر (از ساعت ۹:۳۰ صبح)، شروع بکار می‌کنند.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی کردستان، با توجه به اخطار وضعیت نارنجی هواشناسی و برودت هوا بنا به پیشنهاد شرکت گاز استان و موافقت استاندار کردستان، به منظور صرفه‌جویی در مصرف انرژی در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه ۲۰ و ۲۱ دی‌ماه شروع به کار تمام ادارات، نهادها، بانک‌ها و دستگاه‌های اجرایی و نیز مدارس و مراکز آموزشی استان کردستان با ۲ ساعت تاخیر (از ساعت ۹:۳۰ صبح) خواهد بود.

طبق این اطلاعیه، مراکز امدادی، درمانی، بهداشتی، اورژانس ۱۱۵، بخش‌های دارای نوبت کاری و عملیاتی، بیمارستان‌ها و آتش نشانی‌ها شامل این تاخیر ساعت کاری نیستند.

بر اساس پیش بینی اداره کل هواشناسی کردستان، دمای هوای استان از فردا سه شنبه تا اوایل هفته آینده بین پنج تا هفت درجه کاهش می یابد.
بارش برف و برودت هوا مدارس چند شهرستان خراسان رضوی را تعطیل کرد

تعطیلی‌مدارس زنجان به علت بارش

مدیریت بحران استان زنجان:  در پی سرمای شدید هوا و صرفه‌جویی در مصرف حامل‌های انرژی فردا چهارشنبه ۲۱ دی‌ماه همه مدارس مقطع ابتدایی در استان زنجان شیفت صبح و بعدازظهر تعطیل است.

همچنین ادارات استان زنجان فردا صبح با ۲ ساعت تاخیر از ساعت ۹ صبح کار خود را آغاز خواهند کرد.

روز پنج‌شنبه ۲۲ دی‌ماه همه ادارات استان زنجان به جز دستگاه‌های خدمات‌رسان، بانک‌ها و امدادرسان تعطیل اعلام شده است

بارش برف ادارات و مدارس چهارمحال و بختیاری را تعطیل کرد

با ورود یک سامانه بارشی به استان چهارمحال و بختیاری از روز گذشته، بارش برف مناظق و شهرستان‌های این استان را فرا گرفت.بر اساس اطلاعیه آموزش و پرورش استان، با توجه به شدت بارش برف در استان و لغزندگی معابر، امروز فعالیت آموزشی کودکستان‌ها و دبستان‌های استان به صورت غیرحضوری در شبکه شاد برگزار می‌شود.

همچنین تمامی مدارس متوسطه اول و دوم تعطیل و امتحانات داخلی و هماهنگ این مدارس لغو و زمان برگزاری این آزمون‌ها متعاقباً توسط مدارس اعلام خواهد شد.

طبق اطلاعیه مدیریت بحران و استانداری استان نیز با توجه به بارش شدید برف و حسب موافقت استاندار چهارمحال و بختیاری تمامی ادارات، سازمان‌ها، نهادها، ارگان‌ها و مؤسسات و شرکت‌های دولتی، بانک‌ها، مراکز آموزشی، دانشگاه‌ها و مراکز علمی سراسر استان به استثنای ادارات خدمات‌رسان و مراکز بهداشتی و درمانی امروز سه‌شنبه، بیستم دی‌ماه تعطیل است.

مدارس و ادارات استان البرز فردا تعطیل شد

مهر: همه ادارات و سازمان ها و بانک های البرز بجز شعب کشیک فردا تعطیل است. نهادهای خدمت رسان همچنان به کار خود ادامه می دهند.امتحانات نهانی دانش آموزان و دانشجویان به قوت خود باقی است.

معاون مدیریت توسعه و منابع استانداری البرز گفت: تمام ادارات، نهادها، سازمان‌ها و بانک‌های البرز به پیشنهاد قرارگاه مدیریت جهادی استان با هدف مدیریت مصرف گاز فردا (چهارشنبه) تعطیل است.

حدادپور با اعلام این خبر گفت: تمام ادارات، نهادها، سازمان‌ها و بانک‌های البرز با هدف مدیریت مصرف گاز فردا (چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱) تعطیل است.

وی افزود: امتحانات نهایی دانش آموزان و دانشجویان به قوت خود باقی است.

کلیه دستگاه‌ها از لحظه دریافت خبر موظف هستند وسایل گرمایشی خود را تا صبح شنبه خاموش نمایند.

این خبر تکمیل می شود…

در صورتیکه تصمیمی مبنی بر تعطیلی مدارس فردا و غیرحضوری شدن کلاس ها اتخاذ گردد این پست بروزرسانی خواهد شد.

وضعیت آب و هوا شهرها برای فردا

فردا چهارشنبه ۲۱ دی بارش‌ها در شمال آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان و غرب مازندران ادامه دارد و در نیمه جنوبی از شدت بارش‌ها کاسته شده و فقط در برخی مناطق شرق تهران،‌ غرب سمنان، قم،‌ مرکزی، اصفهان، غرب یزد،‌کرمان،‌ هرمزگان و نوار شرقی کشور رگبار پراکنده همراه با وزش باد و کاهش دما پیش بینی می‌شود.

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی از پنجشنبه تا شنبه هفته آینده در سواحل غربی دریای خزر بارش روی می‌دهد و طی روز پنجشنبه در نوار شرقی وزش باد و کاهش نسبی دما پدیده غالب است. روز جمعه با گذر موج تراز میانی جو از جنوب غرب کشور در دامنه‌های زاگرس واقع در استان‌های خوزستان،‌ ایلام،‌ لرستان،‌ چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد رگبار پراکنده همراه با وزش باد پیش بینی شده و شنبه آینده در اکثر مناطق کشور جو آرامی مستقر می‌شود. در این روز در نیمه غربی کشور روند افزایش دما حاکم می‌شود.
تا روز جمعه روند کاهشی دما در اکثر مناطق کشور پیش بینی شده و تا روز پنجشنبه دریای خزر،‌ امروز شرق خلیج‌فارس و از امروز تا پنجشنبه خلیج‌فارس مواج و متلاطم است.

 

24 دیدگاه در “آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱ (آلودگی هوا و بارش برف)

 1. نرگس گفت:

  استاندار عزیز هوای تهران به شدت سرده الان هم که بارش برف هست و حتی برف روی سقف ماشین هم جمع شده
  تا صبح که از خواب پاشید اب میشه
  ولی هوا خیلی سرد هست و نمیدونم چجوری تهران رو شهر به این بزرگی با این همه وسایل گرمایشی هنوز تعطیل نکردید؟؟!
  یکم واقع بین باشید

 2. مبین گفت:

  تو خونه غندیل بستم بعد همه استانای ایران تعطیله جز تهران خخخ……..

 3. مبین گفت:

  تو خونه غندیل بستم بعد همه استانای ایران تعطیله جز تهران

 4. صدرا گفت:

  حالا شما تهرانید هفته های گذشته تعطیل کردند زاهدان اگر سنگ بباره تعطیل نمی‌کنند متاسفم واسه فرمانداری….

 5. میا گفت:

  تروخدا تعطیل نکنین، به اندازه کافی امتحانامون کش دار شده، خسته شدیم دیگه

 6. یه بنده خدا گفت:

  تهران رو چرا تعطیل نمیکنید
  ناراحت شدم

 7. محمد گفت:

  با تهرانی ها لج کردن 🙁

 8. بی نام گفت:

  مدیریت لجبازی با تهرانی ها !!!!!!!!!!!!!!!!!! اصفهان و مشهد و سمنان و تبریز و کرج یا تعطیل کردند یا دورکاری فقط ار پرمصرف ها تهران مونده ، همش شده لجبازی و یا تصمیم های سلیقه ایی . تهران با این حجم از مصرف گاز نمیخاد تعطیل کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این دیگه چه وضع مدیریت کردنه

 9. 😭 گفت:
  15
  1

  تورو به حضرت عباس مدارس تهران رو هم تعطیل کنید

 10. یه بدبخت گفت:
  15
  3

  ینییییی زدین همه جارو تعطیل کردین جز تهران؟ منطقیه👍

 11. ناشناس گفت:
  14

  تهران خار داره؟ تعطیل کنید دیگه از زندگی افتادیم حداقل خبری چیزی بدید

 12. Nothing گفت:
  14
  2

  آقا انصافا تعطیل کنید 🤕
  هم سرده هم هیچکس نخونده !
  حالا از هفته بعد امتحانا رو منظم برگزار کنید

 13. رضا گفت:

  تفاوت دماو فاصله بین تهران و کرج چقدره ؟ کرج با جمعیت کمتر در گاز صرفه جویی میکنه اما تهران با این حجم از مصرف گاز نمیخاد تعطیل کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این دیگه چه وضع مدیریت کردنه

 14. Mohamad گفت:
  10

  واقعا چجوریه همه استان تعطیل شد حتی البرز که فاصله زیادی نداره با تهران چجوری تهران تعطیل نمیکنید دما منفی ۱ درجه شد

 15. منم گفت:
  4
  1

  تبریز تعطیله یا نه؟

 16. ناشناس گفت:
  13
  1

  سلام آیا مدارس تهران تعطیل هست؟

 17. ناشناس گفت:
  10
  2

  سلام آیا مدارس تهران هم تعطیل هست؟

 18. کمممک گفت:
  4
  1

  تو اصفهان مردیم حالا برف قطع شده ولی باز احتمالا شب بیاد دوباره کمکک دو بار نزدیک بود سُر بخورم مریض هم نشدیم رو شانس بود

 19. امتحان نخوندم گفت:
  36
  4

  حاجی تعطیل کنیدتهرانوو من عربیی دارم یخخخ زدمممم

 20. کیان گفت:
  22
  4

  خواهشا شهر اصفهان رو هم تعطیل کنید،واقعا هوا واسه بچه های متوسطه اول بیش از اندازه سرده

 21. 👧🏻 گفت:
  33
  3

  بابا تهران هم تعطیل کنید اینجا هم خیلی سرده و هوا برای بچه ها که میرن مدرسه مناسب نیست سرما میخورن

 22. مهسا گفت:
  12
  58

  نه تورو خدا تعطیل نکنید بریم امتحان بدیم تموم شه🙏🏻

 23. رمز کالافتو عوض کن گفت:
  28
  3

  واقعاً تعطیل کنید هم ما می ریم حال می کنیم هم. شما

 24. یه بدبختی که امتحان داره و میره مدرسه گفت:
  73
  4

  داریم یخ میبیندیم تو تهران من صبح فقط رفتم امتحان بدم اومدم خونه سرما خوردم تعطیل کنین دیگه

نظرات