پوریا افشاریان داور کیست؟ بیوگرافی پوریا افشاریان داور فوتبال با عکس و سوابق

0

پوریا افشاریان داور کیست؟ بیوگرافی پوریا افشاریان داور فوتبال با عکس و سوابق پوریا افشاریان پسر خداداد افشاریان رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال همراه با عکس ها و تصاویر و پیج اینستاگرامش در ادامه مطلب از مجله حرف تازه میخوانید

پوریا افشاریان داور کیست

بیوگرافی پوریا افشاریان داور فوتبال

پوریا افشاریان متولد دهه ۶۰ در تهران داور فوتبال و پسر خداداد افشاریان رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال ایران است. او که فرزند خداداد افشاریان داور سابق فوتبال است، در حال حاضر در لیگ برتر فوتبال اران مشغول فعالیت است. او یکی از بازی‌های مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی لیگ فوتبال خلیج فارس ایران را بین تیم های سپاهان و سایپا را در دی ماه ۱۴۰۱ را برعهده داشت.

پوریا افشاریان داور کیست؟ بیوگرافی پوریا افشاریان داور فوتبال با عکس و سوابق

سوابق

آقای پوریا افشاریان از سال ۱۳۹۷ بطور حرفه ای وارد داوری در لیگ برتر فوتبال ایران شد  و تاکنون برای چند تیم مطرح سوت زده است. او در طول سه سال از داوری در سطح لیگ سه به مرور خود را بالا کشیده و در این فصل لیگ یک نیز پنج بازی را قضاوت کرده و همچنین در فصل جاری بازی های حساسی را در لیگ آزادگان قضاوت کرده است.

سوابق پوریا افشاریان داور

پوریا چند سالی می‌شود که با توجه به پیش زمینه خانوادگی خود تلاش برای ورود به دنیای داوری را آغاز کرده و پس از قضاوت در دسته‌های پایین‌تر رفته رفته با پیشتیبانی پدر خود در حال رسیدن به مراحل بالاتر است.

پوریا همچنین بازی فجرسپاسی شیراز و شمس آذر قزوین و تیم های دریای بابل و و ون پارس در لیگ یک و لیگ آزادگان را به خوبی قضاوت کرد و حالا همین قضاوت ها باعث شده خداداد به او اعتماد کند و دیدار مهمی در جام حذفی که یک سرش سپاهان است و طرف دیگرش سایپا را به او بسپارد.

عکس خداداد افشاریان پسر پوریا افشاریان

بیوگرافی پوریا افشاریان داور فوتبال پسر خداداد افشاریان با عکس و سوابق

داور بازی سپاهان – سایپا

پوریا افشاریان در بازی‌های مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی لیگ فوتبال خلیج فارس ایرانرای قضاوت بازی تیم های سپاهان و سایپا بر عهده دارد

او یک بار وقتی بازی حساس سایپا و چادرملو را سوت می زد، پدرش به صورت نامحسوس با حضور در ورزشگاه پاس قوامین، محل برگزاری بازی دو تیم، عملکردش را زیرنظر داشت.

پوریا افشاریان داور کیست؟ بیوگرافی پوریا افشاریان داور فوتبال با عکس و سوابق

با تجربه داوری پویا افشاریان در بازی های فصل قبل، مشخص است که او به یک باره در لیگ یک داور نشده است و بعد از کسب تجربه در لیگ ۲ برای قضاوت در بازی های لیگ یک انتخاب شده است.

اینستاگرام پوریا افشاریان داور

پوریا افشاریان داور کیست؟ بیوگرافی پوریا افشاریان پسر خداداد افشاریان

نظرات