آیا مدارس ۱۹ دی تعطیلند؟| آخرین خبر از تعطیلی مدارس دوشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۱ (بارش برف)

1

آیا مدارس ۱۹ دی تعطیلند؟| آخرین خبر از تعطیلی مدارس دوشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۱ (بارش برف)

تعطیلی مدارس | تعطیلی ادارات: آخرین خبر تعطیلی مدارس روز دوشنبه ۱۹ دی ماه منتشر شد!.(بروزرسانی جدید)

اطلاعیه فوری تعطیلی مدارس دوشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۱

🔻 براساس تصمیم ماخوذه در کارگروه مربوطه در پی افزایش بارش برف در ساعات آینده و تشدید برودت هوا و لغزندگی سطح معابر و نامناسب بودن وضعیت تردد در نواحی پنجگانه #تبریز و منطقه #خسروشاه، مدارس این نواحی و منطقه روز دوشنبه ۱۹ دی ماه ۱۴۰۱ در مقطع پیش دبستانی تعطیل و فعالیت آموزشی تمامی مقاطع تحصیلی مدارس دولتی، غیر دولتی و استثنائی شهری و روستایی در شیفت صبح به صورت غیر حضوری و در بستر شاد پیگیری خواهد شد.

🔻 بر این اساس امتحانات داخلی مدارسی که به صورت غیرحضوری برگزار می شود طبق اعلام بعدی هر مدرسه برگزار خواهد شد و امتحانات نهایی دی ماه پایه دوازدهم رشته های نظری و امتحانات هماهنگ استانی مدارس بزرگسالان، داوطلبان آزاد و مدارس از راه دور  به صورت حضوری در زمان موعد برگزار می شود

🔸برف مدارس فیروزکوه را مجازی کرد

آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران:
▫️به علت بارش برف و برودت هوا آموزش در همه مدارس فیروزکوه امروز ۱۹ دی ماه غیرحضوری و در بستر مجازی برگزار خواهد بود.

▫️امتحانات نهایی پایه دوازدهم طبق برنامه برگزار خواهد شد./تسنیم
آیا مدارس ۱۹ دی تعطیلند؟| تعطیلی مدارس و دانشگاه ها و ادارات دوشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۱ بعلت آلودگی هوا و بارش برف و یخبندان مخصوصا در تهران و البرز و تبریز و مشهد و اصفهان جزئیات تعطیلی روز دوشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۱ به دلیل بارش برف و طوفان و یخبندان و آلودگی هوا فردا تکلیف دانش آموزان را زودتر مشخص کنید تا تا بدانند آیا باید سر کلاس ها حاضر شوند یا تعطیلند؟

آیا مدارس ۱۹ دی تعطیلند؟| آخرین خبر از تعطیلی مدارس دوشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۱ (بارش برف)

تعطیلی مدارس شنبه ۱۹ دی| مدارس کدام استان روز شنبه تعطیل است!؟

تا این ساعت تعطیلی و یا عدم تعطیلی مدارس در روز دو شنبه ۱۹ دی ماه (۱۴۰۱) اعلام نشده و به شایعات توجه نکنید.

اخبار تعطیلی مدارس در روز دوشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۱ به دلیل بارش برف و برودت هوا و آلودگی هوا به یک پی ز خبرهای حائز اهمیت تبدیل شده و سوالی است که دانش آموزان و والدین می خواهند بدانند آیا مدارس دوشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۱ تعطیل است یا نه نیست که در باید اطلاع دانش اموزان برسانیم که فرد مدارس تعطیل نیست! و همه دانش آموزان موظب هستند در سر کلاس ها حاضر شوند

اگر تصمیم دیگری مبنی تعطیلی به دلیل بارش برف در برخی شهرها و استان ها از سوی آموزش و پروس اعلام شد در همین بخش خیری به اطلاع شما می رستانیم.

بروز رسانی تعطیلی تا این ساعت:

اطلاعیه فعالیت مدارس آذربایجان شرقی

مدارس هریس
🔸اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی اعلام کرد:

🔹با توجه به بارش برف، برودت هوا، لغزندگی سطح معابر و نامناسب بودن وضعیت تردد در منطقه هریس، مدارس این منطقه روز دوشنبه(۱۹ دی ماه ۱۴۰۱) در مقطع پیش دبستانی تعطیل و در تمامی مقاطع تحصیلی مدارس دولتی، غیر دولتی و استثنائی شهری و روستایی در شیفت صبح و بعد از ظهر فعالیت آموزشی به شکل غیرحضوری و از طریق شبکه آموزشی «شاد» انجام خواهد شد.

🔹بر این اساس امتحانات داخلی مدارس طبق اعلام بعدی هر مدرسه برگزار خواهد شد و امتحانات نهایی دی ماه پایه دوازدهم رشته های نظری و امتحانات هماهنگ استانی مدارس بزرگسالان، داوطلبان آزاد و مدارس از راه دور به صورت حضوری در زمان موعد برگزار می شود.

اطلاعیه فعالیت مدارس آذربایجان شرقی
مدارس خواجه

🔸اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی اعلام کرد:

🔹با توجه به بارش برف، برودت هوا، لغزندگی سطح معابر و نامناسب بودن وضعیت تردد در منطقه #خواجه، مدارس این منطقه روز دوشنبه(۱۹ دی ماه ۱۴۰۱) در مقطع پیش دبستانی تعطیل و در تمامی مقاطع تحصیلی مدارس دولتی، غیر دولتی و استثنائی شهری و روستایی در شیفت صبح و بعد از ظهر فعالیت آموزشی به شکل غیرحضوری و از طریق شبکه آموزشی «شاد» انجام خواهد شد.

🔹بر این اساس امتحانات داخلی مدارس طبق اعلام بعدی هر مدرسه برگزار خواهد شد و امتحانات نهایی دی ماه پایه دوازدهم رشته های نظری و امتحانات هماهنگ استانی مدارس بزرگسالان، داوطلبان آزاد و مدارس از راه دور به صورت حضوری در زمان موعد برگزار می شود

🔻اطلاعیه شماره چهار

🔹با توجه به بارش برف، برودت هوا، لغزندگی سطح معابر و نامناسب بودن وضعیت تردد در منطقه #چاراویماق، مدارس این منطقه دوشنبه ۱۹ دی ماه ۱۴۰۱ در مقطع پیش دبستانی تعطیل و در تمامی مقاطع تحصیلی مدارس روستایی در شیفت صبح و بعد از ظهر فعالیت آموزشی به شکل غیرحضوری و از طریق شبکه آموزشی «شاد» انجام خواهد شد.

🔹بر این اساس امتحانات داخلی مدارس طبق اعلام بعدی هر مدرسه برگزار خواهد شد.

🔻اطلاعیه شماره پنج

🔹با توجه به بارش برف، برودت هوا، لغزندگی سطح معابر و نامناسب بودن وضعیت تردد در نواحی پنجگانه #تبریز و منطقه #خسروشاه، مدارس این نواحی و مناطق روز دوشنبه ۱۹ دی ماه ۱۴۰۱ در مقطع پیش دبستانی تعطیل و فعالیت آموزشی تمامی مقاطع تحصیلی مدارس دولتی، غیر دولتی و استثنائی شهری و روستایی در شیفت صبح با یک ساعت تاخیر آغاز خواهد شد.

اطلاعیه شماره ۶

نظرکهریز
🔻 با توجه به بارش برف، برودت هوا، لغزندگی سطح معابر و نامناسب بودن وضعیت تردد در منطقه #نظرکهریزی، مدارس در مقطع پیش دبستانی تعطیل و در مقطع ابتدایی مدارس شهری و روستایی در شیفت صبح و بعد از ظهر فعالیت آموزشی به شکل غیرحضوری و از طریق شبکه آموزشی «شاد» انجام خواهد شد.

🔻 بر این اساس امتحانات داخلی مدارس طبق اعلام بعدی هر مدرسه برگزار خواهد شد

🔻 بر این اساس امتحانات داخلی مدارس لغو و طبق اعلام بعدی هر مدرسه برگزار خواهد شد و امتحانات نهایی دی ماه پایه دوازدهم رشته های نظری و امتحانات هماهنگ استانی مدارس بزرگسالان، داوطلبان آزاد و مدارس از راه دور به صورت حضوری در زمان موعد برگزار می شود.

💢اطلاعیه شماره هفت

🔻 با توجه به بارش برف، برودت هوا، لغزندگی سطح معابر و نامناسب بودن وضعیت تردد در منطقه #ترکمانچای، مدارس این منطقه دوشنبه ۱۹ دی ماه ۱۴۰۱ در مقطع پیش دبستانی تعطیل و در تمامی مقاطع تحصیلی مدارس دولتی، غیردولتی و استثنائی شهری و روستایی در شیفت صبح فعالیت آموزشی به شکل غیرحضوری و از طریق شبکه آموزشی «شاد» انجام خواهد شد.

🔻 بر این اساس امتحانات داخلی مدارس طبق اعلام بعدی هر مدرسه برگزار خواهد شد و امتحانات نهایی دی ماه پایه دوازدهم رشته های نظری و امتحانات هماهنگ استانی مدارس بزرگسالان، داوطلبان آزاد و مدارس از راه دور به صورت حضوری در زمان موعد برگزار می شود.

💢اطلاعیه شماره هشت

🔻 با توجه به بارش برف، برودت هوا، لغزندگی سطح معابر و نامناسب بودن وضعیت تردد در منطقه #کندوان، مدارس این منطقه دوشنبه ۱۹ دی ماه ۱۴۰۱ در مقطع پیش دبستانی تعطیل و در تمامی مقاطع تحصیلی مدارس دولتی، غیردولتی و استثنائی شهری و روستایی در شیفت صبح فعالیت آموزشی با یک ساعت تاخیر آغاز می شود.

🔻 بر این اساس امتحانات داخلی مدارسی که به صورت غیرحضوری برگزار می شود طبق اعلام بعدی هر مدرسه برگزار خواهد شد و امتحانات نهایی دی ماه پایه دوازدهم رشته های نظری و امتحانات هماهنگ استانی مدارس بزرگسالان، داوطلبان آزاد و مدارس از راه دور به صورت حضوری در زمان موعد برگزار می شود.

🔸 گفتنی است درصورتیکه در مناطق دیگر نیز تصمیمی مبنی بر غیرحضوری شدن یا تاخیر در زمان آغاز مدارس امروز و فردا اتخاذ گردد این پست بروزرسانی خواهد شد.

با توجه اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، هم‌اکنون کیفیت هوای پایتخت در اکثر مناطق در شرایط قابل قبول است و این احتمال وجود دارد تمامی مدارس در روز دوشنبه ۱۹ دی به صورت حضوری برگزار شود، برای تصمیم گیری فعالیت مدارس در روز دوشنبه ۱۹ دی (۱۴۰۱) باید منتظر جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوا بمانید

مدارس استان اردبیل فردا دوشنبه ۱۹ دی تعطیل است

طبق اطلاعیه روابط عمومی آموزش و پرورش استان اردبیل، فعالیت آموزشی فردا دوشنبه ۱۹ دی در تمامی دوره‌های تحصیلی شهرهای اردبیل، ارشق و سرعین به صورت غیرحضوری خواهد بود.

روابط عمومی آموزش و پرورش استان اردبیل در خصوص نحوه استمرار فعالیت های آموزشی مدارس در روز دوشنبه ۱۹ دی ماه ۱۴۰۱ اعلام کرد: به علت بارش برف و برودت هوا، سری صبح و عصر در شهرهای؛ اردبیل، ارشق و سرعین کلیه دوره های تحصیلی، فعالیت آموزشی بصورت غیر حضوری و از طریق شبکه آموزشی «شاد» انجام خواهد شد.

بر اساس این اطلاعیه امتحانات نهایی پایه دوازدهم رشته های نظری و امتحانات پایه نهم مدارس راه دور (هماهنگ استانی) بصورت حضوری برگزار خواهد شد.

وضعیت آبو هوا

احمد افضلی، سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز گفت: طبق پیش بینی هواشناسی هوای البرز در ساعات آینده در شرایط سالم قرار می‌گیرد و و مصوبه‌ای در خصوص هرگونه تعطیلی در کمیته اضطرار نداشتیم.

وی افزود: بر این اساس کلیه مصوبات کمیته اضطرار آلودگی هوا که در روز‌های گذشته برقرار بود برای فردا اجرا نخواهد شد.

شرایط جوی کشور طی روز دوشنبه ۱۹ دی: روز دوشنبه در شمال غرب، سواحل شمالی خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی بارش ادامه خواهد داشت که در منطقه شمال شرق همراه با کاهش محسوس دما خواهد بود. به‌تدریج با نفوذ سامانه‌ای بارشی به جنوب غرب کشور در مناطقی از خوزستان کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، شمال فارس و بوشهر بارش پیش‌بینی می‌شود.

 

1 دیدگاه در “آیا مدارس ۱۹ دی تعطیلند؟| آخرین خبر از تعطیلی مدارس دوشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۱ (بارش برف)

  1. علی گفت:
    2
    1

    تعطیل کنبد جان مادرتون

نظرات