ماجرای کامل دستگیری آنتونی استوکس بازیکن سابق پرسپولیس و واکنش ها ببینید

0

ماجرای کامل دستگیری آنتونی استوکس بازیکن سابق پرسپولیس و واکنش ها ببینید

آنتونی استوکس بازیکن سابق پرسپولیس جمعه در دوبلین به جرم حمل ۴۰۰۰ پوند کوکایین، دستگیر شد!

خبر دستگیری آنتونی استوکس بازیکن سابق تیم‌های تراکتور و پرسپولیس به دلیل همران داشتن ۴۰۰۰ پوند کوکایین از ساعاتی پیش در شبکه های اجتماعی و رسانه ها بازتاب گسترده ای داشته است و با انتقاد کاربران مواجه شده است. گفته می‌شود استوکس و همراهش، در پایان یک تعقیب‌وگریز توسط پلیس، خودروی خود را رها کردند و در حال فرار بودند!

آنتونی استوکس بازیکن پرسپولیس

علت دستگیری آنتونی استوکس بازیکن فوتبال

به گزارش حرف تازه از سایت دیلی استار؛ آنتونی استوکس، مهاجم پیشین تیم ملی ایرلند به‌خاطر رانندگی خطرناک و کشف مواد مخدر، ساعات ابتدایی صبح روز جمعه ۱۵ دی در دوبلین دستگیر شد. وی پیش‌تر به‌خاطر نادیده گرفتن حکم دادگاه برای حضور در جلسه استماع دادگاه اسکاتلند، در این کشور تحت تعقیب قرار دارد.

مأموران پلیس پس از بررسی یک خودرو با رانندگی خطرناک، آن را مورد تعقیب قرار دادند. استوکس و یک مرد حدوداً ۳۰ ساله که همراه او در خودرو بودند،‌ پس از مشاهده اخطار پلیس اقدام به فرار کردند که پلیس ایرلند هم آنها را تعقیب کرد.

استوکس و همراهش تصمیم گرفتند خودرو را رها و با پای پیاده فرار کنند که در ادامه بازداشت شدند. هنگام جستجوی خودرو، پلیس میزانی از ماده‌ای را کشف کرد که مشکوک به مواد مخدر است و حدود ۴ هزار و ۵۰۰ یورو ارزش دارد. دیلی‌میل نوشته این ماده، کوکائین بوده است.

جزئیات

به گزارش فارس: آنتونی استوکس مهاجم پرحاشیه تیم‌های تراکتور و پرسپولیس به دلیل جرم حمل کوکائین به ارزش چهار هزار پوند، دستگیر شد

روزنامه سان انگلیس خبر داده که آنتونی استوکس، مهاجم سابق آرسنال، پس از تعقیب و گریز با پلیس، دستگیر شده و نزدیک به چهار هزار پوند کوکائین در خودروی او کشف شده است.

این فوتبالیست در خودرویی حضور داشته که از دست مأمورین پلیس فرار کرده اما در نهایت و پس از تعقیب و گریز، بازداشت شده است. گفته می‌شود که این حادثه ‌ در منطقه کراملین در زادگاه استوکس و در شهر دوبلین ایرلند رخ داده است.

پس از توقف خودروی آنتونی استوکس، او به همراه یک نفر دیگر دستگیر شدند. پودرهای کوکائین نیز از خودروی آنها کشف و ضبط شد. دیلی میل نیز نوشته که پلیس دوبلین قبل از اینکه این دو نفر ماشین را رها کرده و پیاده فرار کنند، در سمت جنوب دوبلین دستگیر شدند.

آنتونی استوکس بازیکن پیشین تیم‌های فوتبال پرسپولیس و تراکتور یکی از بازیکنان پرحاشیه خارجی در ایران است که هر دو تیم را در میانه فصل ترک کرد.

سخنگوی پلیس ملی ایرلند اعلام کرد: پلیس ایرلند دو مردِ حدوداً ۳۰ ساله را در ساعات ابتدایی جمعه صبح دستگیر کرد. این اقدام در ارتباط با رانندگی خطرناک در دوبلین و کشف مقداری مواد مخدر در خودرو انجام شد. هر دو در ایستگاه کراملین گاردا تحت بند ۴ قانون عدالت کیفری بازداشت شدند. آنها از آن زمان به قید وثیقه آزاد شده‌اند و قرار است در تاریخ بعدی در دادگاه حاضر شوند.

پیش‌تر نشریه «سان» اسکاتلند گزارش داده بود که استوکس به اتهام نقض حریم خصوصی نامزد سابق خود، با ارسال پیامک‌های توهین‌آمیز و سرپیچی از دستور قضایی در خصوص ممنوعیت تماس با این زن و مادر او، در دادگاهی در شهر همیلتون واقع در شمال اسکاتلند حضور پیدا کرده بود. اتهام حمله فیزیکی به یک توریست انگلیسی در یک کلوپ شبانه در دوبلین سبب شد پرونده‌ای برای استوکس در دادستان ایرلند تشکیل شود.

استوکس در سال ۲۰۱۸ به تیم تراکتور پیوست و در ۲۳ بازی که برای تراکتور انجام داد، ۱۱ گل به ثمر رسانده و آمار خوبی از خود به جای گذاشت. غیبت‌های متوالی در تمرینات، جدایی پرحاشیه از تراکتور و شکایتش از این باشگاه برای مطالباتش، عملکرد خوبش را در تراکتور در سایه قرار داد. با این وجود سال ۲۰۲۰ مجددا به فوتبال ایران پیوست و پیراهن پرسپولیس را بر تن کرد با این تفاوت که حاشیه‌هایش همچنان پرتعداد و خبری از بازی خوبش نبود.

نظرات