قسمت ۱۲ سریال تمام رخ + دانلود کامل سریال تمام رخ قسمت ۱۲ دوازدهم (mp4)

0

دانلود کامل قسمت دوازدهم ۱۲ سریال تمام رخ قسمت ۱۲ با پخش انلاین از تلوبیون و شبکه سه سیما همراه با لینک دانلود و تماشای آنلاین سریال تمام‌رخ قسمت ۱۲ دوازهم که امشب یکشنبه ۱۸ دی ۱۴۰۱۱۴۰۱ حوالی ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه ۳ و آی فیلم و تلوبیون منتشر میشود را در ادامه مشاهده کنید:

قسمت 12 سریال تمام رخ + دانلود کامل سریال تمام رخ قسمت ۱۲ دوازدهم (mp4)

قسمت ۱۲ سریال تمام رخ + دانلود کامل سریال تمام رخ قسمت ۱۲ دوازدهم (mp4)

قسمت ۱۲ “سریال تمام‌رخ” (Serial tamamrokh Part 12) از شبکه یک سیما در ساعت ۲۲:۱۵ پخش میشود، لینک های دانلود پیش از پایان این قسمت از سریال بارگذاری میشود:

شما میتوانید پخش انلاین و همچنین تکرار سریال تمام رخ قسمت ۱۲ را در تلوبیون و آپارات و شبکه ۳ ببینید:

سریال «تمام رخ» یکی از جدیدترین سریال های تلویزیونی است که به کارگردانی احمد معظمی، تهیه کنندگی ابوالفضل صفری در بیش از ۳۰ قسمت از سوم دی در شبکه سه سیما پخش خود را آغاز کرده است.
بازیگران و داستان

این سریال درباره تحریم و تروریسم اقتصادی در ۳۰ قسمت از شبکه سه سیما پخش می شود.این سریال کسانی را به تصویر می کشد که شخصیت متزلزلی دارند و طمعِ پول زیاد، سبب می‌شود به خیانت و حتی وطن‌ فروشی تن دهند. رحیم نوروزی، آرش آصفی، معصومه بافنده، احسان امانی، ویدا جوان، نگین صدق گویا، مهدی سلوکی، بهزاد خداویسی، کاظم هژیرآزاد، رحمان باقریان، علیرام نورایی، شیدا یوسفی، مهوش صبرکن و وحید نفر در این سریال ایفای نقش می‌ کنند.

این سریال از شنبه ۳ دی ماه هرشب ساعت ۲۰:۳۰ به روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت.

سریال تلویزیونی تمام رخ به نحوی ادامه سریال قبلی ابوالفضل صفری به نام «سرجوخه» است و داستان آن در همان فضای گروه های شرط بندی، قمار و پول شویی های کلان اقتصادی می گذرد و گویا صفری می خواهد تا با موضوع تروریسم اقتصادی، سه گانه خود را کامل کند؛

قسمت اول این سریال سوم دی ماه از شبکه سه پخش شد و تعدادی بازیگر بی حجاب نیز در آن به ایفای نقش پرداخته اند. بازیگران بی حجاب سریال تمام رخ همان بازیگران بی حجاب سریال سرجوخه هستند.

نظرات