عکس/ لقب عجیب و باورنکردنی جورجینا رودریگز نامزد رونالدو در عربستان!

0

عکس/ لقب عجیب و باورنکردنی جورجینا رودریگز نامزد رونالدو در عربستان!

لقب جنجالی جورجینا رودریگز نامزد رونالدو در عربستان! از ساعاتی پیش در شبکه های اجتماعی با واکنش های زیادی همراه بوده و برخی کاربران به عنوان کنیز «ملک یمین» که به جورجینا در کارت اقامتش⁧ نوشته شده انتقاد کردند. اما ماجرای کنیز ملک یمین در پاسپورت جورجینا چیست؟

عکس/ لقب عجیب و باورنکردنی جورجینا رودریگز نامزد رونالدو در عربستان!
جورجینا رودریگز و رونالدو در ادامه مسیر فعالیت های ورزشی خود هم اکنون در عربستان زندگی میکنند، اما این زوج در حال حاضر با هم ازدواج رسمی نکردند و این وضعیت آنها، در کشوری مانند عربستان با قوانین اسلامی برای آنها دردسرساز شده است.

همانطور که می دانیم کریستیانو رونالدو در نقل و انتقلات زمستانی به تیم النصر عربستان پیوست و مراسم معارفه اش در النصر چند روز پیش با حضور پرشور تماشاگران این تیم در ورزشگاه مرسول پارک ریاض برگزار شد.

رونالدو در این مراسم همراه با خانواده خود شرکت کرد و در زمان حضور او و خانواده‌اش در عربستان کارت اقامت برای آنها صادر شده است.

جالب است بدانید جورجینا رودریگز در کارت اقامت و پاسپورتش در عربستان عنوان ملک یمین یا همان کنیز رونالدو را گرفته و این عنوان در پاسپورت او آمده است.

عکس/ لقب عجیب و باورنکردنی جورجینا رودریگز نامزد رونالدو در عربستان!

در لغتنامه دهخدا آمده: ملک یمین؛ (اصطلاح فقه) به معنی کنیز و غلام. مجازاً غلام و کنیز زرخرید را نیز ملک یمین گویند.

لازم به ذکر است که این بازیکن ۳۷ ساله به همراه شریک زندگی خود جورجینا و پنج فرزندشان پس از امضای قراردادی ۲٫۵ ساله به ارزش ۲۰۰ میلیون یورو در سال، وارد عربستان سعودی شد.از آن‌جایی که رونالدو و جورجینا ازدواج نکرده‌اند، زندگی مشترکشان زیر یک سقف با قانون عربستان که کشوری اسلامی است، منافات دارد.

طبق قوانین در عربستان سعودی زندگی در زیر یک سقف بدون ازدواج امری غیرقانونی است و هنوز مشخص نیست که رونالدو چه تدبیری برای این مساله اندیشیده است.

گفتنی است که رونالدو و جورجینا در سال ۲۰۱۶ زمانی که او در یک فروشگاه گوچی در مادرید کار می‌کرد آشنا شدند و حالا آنها دو فرزند به نامهای بلا و آلانا دارند. رونالدو گفته است که می‌خواهد در آینده با جورجینا ازدواج کند و به پیر مورگان گفته است که هر دوی آن‌ها “لیاقت” آن را دارند.

نظرات