قسمت ۱۸ سریال گیل دخت + دانلود کامل سریال گیلدخت قسمت ۱۸ هجدهم (mp4)

0

قسمت ۱۸ سریال گیل دخت + دانلود کامل سریال گیلدخت قسمت ۱۸ هجدهم (mp4)

دانلود کامل قسمت هجدهم ۱۸ سریال گیلدخت قسمت ۱۸ با پخش انلاین از تلوبیون و شبکه یک سیما همراه با لینک دانلود و تماشای آنلاین سریال گیل‌دخت قسمت ۱۸ هجدهم که امشب جمعه ۱۶ دی ۱۴۰۱ حوالی ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه ۱ و آی فیلم و تلوبیون منتشر میشود را در ادامه مشاهده کنید:

قسمت ۱۸ گیل دخت + دانلود کامل سریال گیلدخت قسمت 18 هجدهم (mp4)

قسمت ۱۸ “سریال گیل‌دخت” (Serial Gildokht Part 18) از شبکه یک سیما در ساعت ۲۲:۱۵ پخش میشود، لینک های دانلود پیش از پایان این قسمت از سریال بارگذاری میشود:

شما میتوانید پخش انلاین و همچنین تکرار سریال گیلدخت قسمت ۱۸ را در تلوبیون و آپارات و شبکه ۱ ببینید:

سریال گیلدخت سریالی ایرانی در ژانر درامِ تاریخی به کارگردانی مجید اسماعیلی، تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی و نویسندگی مجید آسودگان است که دو در هفته پنجشنبه ها و جمعه ها حوالی ساعت ۲۲:۱۵ برای پخش از شبکه یک سیما آماده شده است. این از سال ۱۳۹۸ در سکوت خبری تا آبان‌ماه ۱۴۰۰ در گیلان و تهران تصویر‌برداری شد. این سریال در ۶۰ قسمت تولید شده‌ است. گیل‌دخت از ۱۹ آبان‌ ماه ۱۴۰۱ پنج‌شنبه‌ها و جمعه‌ها از شبکه یک سیما و شبکه آی‌فیلم پخش می‌شود و تا اواخر بهار سال ۱۴۰۲ روی آنتن خواهد بود. این سریال در مرکز فیلم و سریال معاونت برون‌مرزی سازمان صدا و سیما تولید شده‌ است.

درباره قسمت ۱۸

در بخشی از این سریال هم شاهد روایت آشنایی از زندگی خوانین و رعایا هستیم. گلنار، شخصیت اصلی قصه دختر خان است و در این مسیر با چالش‌های فراوانی روبه‌رو می‌شود. این شخصیت که باید به قوانین محدودکننده برای دختری با موقعیت او سر بنهد با خواسته‌هایی از سوی حاکمیت مواجه است که با آرزوها و افکار او به عنوان دختری جسور همسو نیست. این قصه البته با پرداختن به زندگی دختری خان‌زاده نشان می‌دهد در این سیستم فقط رعایا مظلوم و قربانی نبودند و گاهی ظلمی که اربابان گسترده‌اند، دامنگیر خانواده‌های‌شان هم می‌شد و کسی را که می‌خواست خلاف جهت منافع آنها کار کند یا به رعیت بها دهد، نابود می‌کرد.

نظرات