دانلود کامل سریال گیلدخت قسمت هفدهم ۱۷ با کیفیت mp4 از تلوبیون +پخش زنده

1

دانلود کامل سریال گیلدخت قسمت هفدهم ۱۷ با کیفیت mp4 از تلوبیون +پخش زنده

دانلود کامل قسمت هفدهم ۱۷ سریال گیلدخت قسمت ۱۷ با پخش انلاین از تلوبیون مرجع پخش زنده شبکه های تلویزیون سریال گیل دخت قسـمت ۱۷ هفدهم ساعت ۲۲ از شبکه ۱ و آی فیلم و تلوبیون امشب ۱۵ دی ۱۴۰۱ پخش میشود:

دانلود کامل سریال گیلدخت قسمت هفدهم ۱۷ با کیفیت mp4 از تلوبیون +پخش زنده

قسمت ۱۷ – گیل دخت | شبکه ۱ – ۱۵ دی ماه ۱۴۰۱

قسمت ۱۷ “سریال گیل دخت” قسمت ۱۷ هفدهم که از شبکه یک سیما در ساعت ۲۲:۰۰ پخش میشود، لینک های دانلود پیش از پایان این قسمت از سریال بارگذاری میشود:

لینک مستقیم دانلود سریال گیلدخت قسمت ۱۷ با کیفیت عالی و تماشای آنلاین و لینک دانلود گیلدخت قسمت ۱۷ امشب از شبکه یک سیما حوالی ساعت ۲۲:۱۵ پخش میشود که میتوانید پخش انلاین و همچنین تکرار آن را در تلوبیون و آپارات و شبکه ۱ ببینید:

سریال گیلدخت – قسمت ۱۷ را با کیفیت عالی هم اکنون در لینک زیر مشاهده کنید:

سریال گیلدخت سریالی ایرانی در ژانر درامِ تاریخی به کارگردانی مجید اسماعیلی، تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی و نویسندگی مجید آسودگان است که دو در هفته پنجشنبه ها و جمعه ها حوالی ساعت ۲۲:۱۵ برای پخش از شبکه یک سیما آماده شده است. این از سال ۱۳۹۸ در سکوت خبری تا آبان‌ماه ۱۴۰۰ در گیلان و تهران تصویر‌برداری شد. این سریال در ۶۰ قسمت تولید شده‌ است. گیل‌دخت از ۱۹ آبان‌ ماه ۱۴۰۱ پنج‌شنبه‌ها و جمعه‌ها از شبکه یک سیما و شبکه آی‌فیلم پخش می‌شود و تا اواخر بهار سال ۱۴۰۲ روی آنتن خواهد بود. این سریال در مرکز فیلم و سریال معاونت برون‌مرزی سازمان صدا و سیما تولید شده‌ است.

جزئیات

در بخشی از این سریال هم شاهد روایت آشنایی از زندگی خوانین و رعایا هستیم. گلنار، شخصیت اصلی قصه دختر خان است و در این مسیر با چالش‌های فراوانی روبه‌رو می‌شود. این شخصیت که باید به قوانین محدودکننده برای دختری با موقعیت او سر بنهد با خواسته‌هایی از سوی حاکمیت مواجه است که با آرزوها و افکار او به عنوان دختری جسور همسو نیست. این قصه البته با پرداختن به زندگی دختری خان‌زاده نشان می‌دهد در این سیستم فقط رعایا مظلوم و قربانی نبودند و گاهی ظلمی که اربابان گسترده‌اند، دامنگیر خانواده‌های‌شان هم می‌شد و کسی را که می‌خواست خلاف جهت منافع آنها کار کند یا به رعیت بها دهد، نابود می‌کرد.

1 دیدگاه در “دانلود کامل سریال گیلدخت قسمت هفدهم ۱۷ با کیفیت mp4 از تلوبیون +پخش زنده

  1. فتانه گفت:

    کدوم لینک حالتون خوبه؟

نظرات