بازیگر نقش ابراهیم در سریال تمام رخ کیست ؟ +بیوگرافی و جزئیات

0

بازیگر نقش ابراهیم در سریال تمام رخ کیست ؟ +بیوگرافی و جزئیات

“آرش آصفی” بازیگر نقش ابراهیم در سریال تمام رخ کیست؟ آرش آصفی بازیگر نقش ابراهیم در سریال تمام رخ را باید پای ثابت سریال های پلیسی و امنیتی تلویزیون بدانیم! که پیش از این در سریال های سرجوخه و خانه امن و امکان مینا به عنوان مامور امنیتی بازی کرده است.

بازیگر نقش ابراهیم در سریال تمام رخ کیست؟

بیوگرافی آرش آصفی بازیگر نقش ابراهیم در سریال تمام رخ

آرش آصفی بازیگر متولد سال ۱۳۵۷ است که با بازی در نقش های امنیتی به مخاطبان معرفی شد. آرش آصفی در سریال تمام رخ نقش مامور امنیتی به نام ابراهیم را بازی می کند.

بیوگرافی آرش آصفی بازیگر نقش ابراهیم در سریال تمام رخ

سوابق بازیگری

او بازیگری را با بازی در سریال وقایع نگاری یک جنایت آغاز کرد و سپس با نقش آفرینی در سریال رستاخیز به اوج شهرت رسید. اما محبوبت ترین نقش هایی که وی بازی کرده، در سریال های خانه امن و سرجوخه بوده که در نقش مامور امنیتی حضور داشته است. نقشی که به چهره و استایل او جذابیت خاصی بخشیده و مخاطبان را مجذوب خود کرده است.

بازیگر نقش ابراهیم در سریال تمام رخ کیست ؟ +بیوگرافی

آرش آصفی پس از درخشش در خانه امن و سریال سرجوخه، خحالا در جدیدترین اثر هنری خود در سریال تمام رخ در نقش ابراهیم یکی از ماموران امنیتی و پلیس را بر عهده دارد.

او بازی در  سریال های مدینه، رستاخیز، مواجه وقایع نگاری یک جنایت از پیش اعلام شد، وقتی پروانه شدم، امکان مینا، سریال خانه امن، سریال سرجوخه و … نقش آفرینی کرده است. مهمترین کار آرش آصفی فیلم رستاخیز ساخته احمدرضا درویش است که برای آقای آصفی حواشی نیز در پی داشت. این بازیگر جذاب و خوش چهره، مدتی از بازیگر کناره گرفت و حالا دوباره پس از سال ها دوری از سینما و تلویزیون به بازیگری برگشته و او را در نقش های اول مشاهده می کنیم و این نشان از موفقیت او در کار هنری خود دارد.

بیوگرافی بازیگر نقش ابراهیم در سریال تمام رخ

آرش آصفی در سریال تمام رخ

سریال تمام رخ که به سفارش مرکز سیمافیلم ساخته شده، و در زمستان ۱۴۰۱ رو انتن شبکه سه سیما می رود و موضوع آن در رابطه با تحریم و تروریسم اقتصادی است که متشکل از ۳۰ قسمت خواهد بود.

آرش آصفی در سریال تمام رخ

«تمام رخ» بحث خانواده و آدم‌هایی را نشان می‌دهد که شخصیت متزلزلی دارند؛ می‌توانند تحصیل‌کرده باشند و فریب بخورند. طمعِ پول زیاد در فقدانِ امنیت و عشق در خانواده باعث می‌شود آدمی به خیانت و حتی وطن‌فروشی تن دهد.

نظرات