دانلود و تماشای آنلاین سریال تمام رخ قسمت ۱۰ دهم از تلوبیون [پخش زنده]

0

دانلود و تماشای آنلاین سریال تمام رخ قسمت ۱۰ دهم از تلوبیون [پخش زنده]

قسمت ۱۰ سریال چشم بندی

قسمت 10 سریال چشم بندی

دانلود سریال تمام رخ قسمت ۱۰ دهم سریال تمام رخ قسمت ۱۰ کامل با کیفیت عالی و HD از تلوبیون که امشب حوالی ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می شود

لینک مستقیم دانلود و تماشای آنلاین قسمت ۱۰ سریال تمام رخ، قسمت دهم سریال تمام رخ با کیفیت عالی و HD از تلوبیون مشاهده کنید که حوالی ساعت ۲۰:۳۰ پخش میشود که میتوانید پخش انلاین و همچنین تکرار آن را در (تلوبیون و آپارات و شبکه سه) ببینید:

لینک پخش زنده و آنلاین قسمت دهم سریال تمام رخ:

دقایقی بعد از پایان سریال لینک های دانلود قسمت ۱۰ سریال تمام رخ برای پخش زنده و تماشای اینترنتی اضافه می شود.

حتما با گوگل کروم وارد شوید تا فیلم بدون مشکل پخش شود.

سریال «تمام رخ» یکی از جدیدترین سریال های تلویزیونی است که به کارگردانی احمد معظمی، تهیه کنندگی ابوالفضل صفری در بیش از ۳۰ قسمت از سوم دی در شبکه سه سیما پخش خود را آغاز کرده است.

این سریال درباره تحریم و تروریسم اقتصادی در ۳۰ قسمت از شبکه سه سیما پخش می شود.این سریال کسانی را به تصویر می کشد که شخصیت متزلزلی دارند و طمعِ پول زیاد، سبب می‌شود به خیانت و حتی وطن‌ فروشی تن دهند. رحیم نوروزی، آرش آصفی، معصومه بافنده، احسان امانی، ویدا جوان، نگین صدق گویا، مهدی سلوکی، بهزاد خداویسی، کاظم هژیرآزاد، رحمان باقریان، علیرام نورایی، شیدا یوسفی، مهوش صبرکن و وحید نفر در این سریال ایفای نقش می‌ کنند.

این سریال از شنبه ۳ دی ماه هرشب ساعت ۲۰:۳۰ به روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت.

عوامل

سریال تلویزیونی تمام رخ به نحوی ادامه سریال قبلی ابوالفضل صفری به نام «سرجوخه» است و داستان آن در همان فضای گروه های شرط بندی، قمار و پول شویی های کلان اقتصادی می گذرد و گویا صفری می خواهد تا با موضوع تروریسم اقتصادی، سه گانه خود را کامل کند؛

قسمت اول این سریال سوم دی ماه از شبکه سه پخش شد و تعدادی بازیگر بی حجاب نیز در آن به ایفای نقش پرداخته اند. بازیگران بی حجاب سریال تمام رخ همان بازیگران بی حجاب سریال سرجوخه هستند.

نظرات