بیوگرافی احمد علمایی مربی ورزش صبحگاهی شبکه سه با لباس بسیجی + سوابق

0

بیوگرافی احمد علمایی مربی ورزش صبحگاهی شبکه سه با لباس بسیجی + سوابق

حاج احمد علمایی مربی رزمی کیست؟ بیوگرافی احمد علمایی مربی ورزش صبحگاهی شبکه سه با لباس بسیج + عکس و سوابق حاج احمد علمایی مربی گروه رزم انتظاران حضرت مهدی (عج) همراه با زندگینامه شخصی و شغلی او در در ادامه از مجله حرف تازه میخوانید.

احمد علمایی مربی رزمی کیست

زندگینامه و بیوگرافی حاج احمد علمایی مربی گروه رزم انتظاران حضرت مهدی

احمد علمایی معروف به حاج احمد متولد سال ۱۳۲۳ در روستای هریس از توابع شهر سراب، بسیجی، رزمی کار و مربی گروه رزم انتظاران حضرت مهدی است. او با پخش ویدئوی ورزش صبحگاهی در شبکه سه سیما با لباس بسیجی در دی ماه ۱۴۰۱ در بین مردم مشهور شد

استاد حاج احمد علمایی بنیانگذار و موسس سبک رزم انتظاران حضرت مهدی رزم انتظاران تلفیقی از کاراته ( سبک وادوریو ) دفاع شخصی و تکنیک های اصلاح شده دیگر می باشد. این رشته تلفیقی از کاراته و تکنیکهای رزمی است.

حاج احمد علمایی مربی رزمی کیست

خانواده و زندگی شخصی

حاج احمد در خانواده ای مذهبی و از علما که زبانزد خطه ی آذربایجان بود، به دنیا امد. پدربزرگش به نام میرزامحمد به خاطر تبحر خاص در امر سخنوری و منبر و اشاعه مکتب آل محمد (ص) در آن منطقه معروف بود و این امر مهم در همه اقوام و فامیل او اثر مثبت داشت.

بیوگرافی احمد علمایی مربی ورزش صبحگاهی شبکه سه با لباس بسیجی + سوابق

سوابق و فعالیت ها

از سن هفت سالگی نماز را شروع کرد و در ۱۳ سالگی روزه می گرفت و اعمال دینی را انجام می داد. در ده سالگی به تهران آمد و در پانزده سالگی ورزش کشتی کچ را در باشگاه نادری واقع در چهارراه استامبول شروع کرد، در هفده سالگی به درجه مربی گری رسید و در همان باشگاه شروع به تعلیم دادن کرد.

زندگینامه و بیوگرافی حاج احمد علمایی مربی گروه رزم انتظاران حضرت مهدی

«احمد علمایی» بیش از ۵۰ سال سابقه مربیگری در زمینه ورزش‌های رزمی و تکاوری را دارد و با گذشت چندین سال و سن بالای او، آمادگی جسمانی وی تحسین برانگیز است.

فیلم ورزش صبحگاهی در شبکه سه با لباس بسیجی

حضور گروه ۷ نفره با لباس نظامی در سیما در دی ماه بحث برانگیز شد. در دی ماه ۱۴۰۱ یک گروه رزمی کار در برنامه صبحگاهی «سلام صبح بخیر» مشغول حرکات ورزشی شدند که با واکنش های زیاد همراه بود .

ویدئویی که در آن هفت نفر با لباس نظامی سبز معروف به لجنی به ورزش پرداخته و شخصی که نقش مربی را دارد با خواندن ذکر نام ائمه و مدد از آنها ورزش را شروع کرد.

زندگینامه احمد علمایی مربی رزمی

بینانگذار گروه رزم انتظاران حضرت مهدی (ع)

احمد علمایی مبدع سبک ورزش رزمی به اسم «رزم انتظاران حضرت مهدی (ع)» است. او در باره سبک رشته ورزش رزمی ابداعی خودش که تلفیق کاراته و کشتی کج است، توضیح می‌دهد: «سبک رزم انتظاران حضرت مهدی صاحب الزمان (عج) تلفیقی از یک سبک کاراته جهانی و تکنیکهای رزمی می‌باشد که تجربه ای ۵۰ ساله از رشته کشتی کچ را به همراه دارد.

زندگینامه احمد علمایی مربی رزمی

این سبک بنا به تفکر فرهنگی، دینی و ورزشی اینجانب پایه ریزی شده است و از آنجایی که هدف اصلی ورزش ساختن جسم و روح و در نهایت به عرصه کشیدن انسانیت در سطح جامعه است.

نظرات