زمان پخش و تکرار و بازپخش سریال خروس از شبکه آی فیلم ۱۴۰۱ + روزهای پخش

0

سریال خروس از شبکه آی فیلم : در این سایت ساعت و زمان پخش و تکرار سریال خروس برای علاقه مندان به این سریال را برای شما عزیزانی که قصد دارید تا دوباره به تماشای این سریال جذاب بنشینید آماده کرده ایم. با ما همراه باشید.

سریال خروس

این سریال به کارگردانی سعید آقاخانی، نویسندگی مصطفی کیایی و تهیه‌کنندگی علیرضا ابراهیمی دلیجانی محصول سال ۱۳۹۲در ژانر کمدی،خانوادگی و اجتماعی است. این مجموعه برای بار اول در ماه رمضان همین سال از شبکه۲ سیما پخش شد. این مجموعه تلویزیونی، ابتدا قرار بوده که در تعطیلات نوروز ۱۳۹۲ پخش شود، ولی شبکه دو یک مجموعه تلویزیونی دیگر را برای پخش نوروزی در نظر گرفته و سازندگان مجموعه تلویزیونی خروس که در میانه‌های تولید بودند را موظف کرد تا با افزایش تعداد قسمت‌ها آن را برای ماه رمضان آماده کنند. حالا این سریال از ۱۳ دی ۱۴۰۱ از شبکه آی فیلم به جای سریال راه در رو پخش شود. ناگفته نماند این مجموعه در زمان خودش بسیار پر طرفدار بود و داستان جالبی برای مخاطبان داشت.

از جمله هنرمندان این سریال می توان به سید جواد رضویان،یوسف تیموری،کریم اکبری مبارکه،عزت‌الله مهرآوران،مرضیه صدرایی،سپند امیرسلیمانی،ملیکا شریفی‌نیا،مهساکریم زاده،دانیال معصومی،بهشاد شریفیان،اصغر حیدری،حمید لیقوانی و… اشاره کرد.

در خلاصه این مجموعه آمده روایتی از زندگی پدری است که دچار مشکل غیرمنتظره‌ای می‌شود. این مشکل خانواده را به تکاپو می‌اندازد و پسر خانواده با همفکری دوستانش تلاش می‌کند تا چاره‌ای برای رفع این مشکل بیندیشند. در نقشه بچه‌ها، مغز متفکر یک خروس است که…

زمان پخش سریال خروس از شبکه آی فیلم

ساعت تکرار و زمان پخش سریال خروس از شبکه آی فیلم

این سریال ۲۱ قسمتی از ۱۳ دی ۱۴۰۱ هرشب ساعت ۱۹ و تکرار آن ساعت ۳ و ۱۱ صبح روز بعد از شبکه آی فیلم پخش می شود.

از جمله بازیگران آن می توان بهسادیاجلالی پور،سیروس میمنت،کریم قربانی،بیتاخردمند،عاطفه باقری،سروش جمشیدی،محمدرضاخلج زاده،ابراهیم شفیعی،حمید لولایی و… اشاره کرد.

امیدواریم از دیدن دوباره این سریال جذاب و به یاد ماندنی لذت ببرید.

همراه ما باشید.

نظرات