دانلود کامل سریال تمام رخ قسمت ۸ هشتم و با کیفیت عالی +پخش آنلاین قسمت ۸

0

دانلود سریال تمام رخ قسمت هشتم ۸ با کیفیت اصلی دانلود کامل قسمت ۸ هشتم سریال تمام رخ (قسمت۸) با پخش زنده و انلاین از تلوبیون و شبکه سه تلویزیون و آپارات قسمت۸ سریال تمام رخ (کامل از تلوبیون و آپارات) در ادامه تماشا کنید که حوالی ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه ۳ تلویزیون پخش میشود:

قسمت 8 سریال تمام رخ

دانلود کامل سریال تمام رخ قسمت ۸ هشتم و با کیفیت عالی +پخش آنلاین قسمت ۸

لینک های دانلود قسمت۸ سریال تمام رخ رای پخش زنده و تماشای اینترنتی اضافه می شود.

توجه: با گوگل کروم وارد شوید تا فیلم بدون مشکل پخش شود.

لینک مستقیم دانلود قسمت ۸ سریال تمام رخ، قسمت هشتم سریال تمام رخ با کیفیت عالی و اصلی از تلوبیون، پخش زنده شبکه سه تلویزیون هم اکنون با لینک مستقیم و اصلی مشاهده کنید که حوالی ساعت ۲۰:۳۰ پخش میشود که میتوانید پخش انلاین و همچنین تکرار آن را در (تلوبیون و آپارات و شبکه سه) ببینید:

لینک پخش زنده و تماشای آنلاین سریال تمام رخ قسمت هشتم :

سریال «تمام رخ» یکی از جدیدترین سریال های تلویزیونی است که به کارگردانی احمد معظمی، تهیه کنندگی ابوالفضل صفری در بیش از ۳۰ قسمت از سوم دی در شبکه سه سیما پخش خود را آغاز کرده است.

این سریال درباره تحریم و تروریسم اقتصادی در ۳۰ قسمت از شبکه سه سیما پخش می شود.این سریال کسانی را به تصویر می کشد که شخصیت متزلزلی دارند و طمعِ پول زیاد، سبب می‌شود به خیانت و حتی وطن‌ فروشی تن دهند. رحیم نوروزی، آرش آصفی، معصومه بافنده، احسان امانی، ویدا جوان، نگین صدق گویا، مهدی سلوکی، بهزاد خداویسی، کاظم هژیرآزاد، رحمان باقریان، علیرام نورایی، شیدا یوسفی، مهوش صبرکن و وحید نفر در این سریال ایفای نقش می‌ کنند.

این سریال از شنبه ۳ دی ماه هرشب ساعت ۲۰:۳۰ به روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت.

سریال تلویزیونی تمام رخ به نحوی ادامه سریال قبلی ابوالفضل صفری به نام «سرجوخه» است و داستان آن در همان فضای گروه های شرط بندی، قمار و پول شویی های کلان اقتصادی می گذرد و گویا صفری می خواهد تا با موضوع تروریسم اقتصادی، سه گانه خود را کامل کند؛

قسمت اول این سریال سوم دی ماه از شبکه سه پخش شد و تعدادی بازیگر بی حجاب نیز در آن به ایفای نقش پرداخته اند. بازیگران بی حجاب سریال تمام رخ همان بازیگران بی حجاب سریال سرجوخه هستند.

نظرات