دانلود کامل سریال تمام رخ قسمت ۷ هفتم و با کیفیت عالی +پخش آنلاین قسمت ۷ از تلوبیون

0

دانلود کامل قسمت هفتم ۷ سریال تمام رخ قسمت ۷ با پخش آنلاین از تلوبیون و شبکه سه سریال پلیسی تمام رخ قسـمت ۷ هفتم ساعت ۲۰:۳۰ همراه لینک مستقیم قسمت ۷ سریال تمام رخ از تلوبیون پخش میشود:

دانلود سریال تمام رخ قسمت ۷ هفتم

دانلود کامل سریال تمام رخ قسمت ۷ هفتم و با کیفیت عالی +پخش آنلاین قسمت ۷ از تلوبیون

سریال تمام رخ بعد از پخش اولین قسمت مورد توجه قرار گرفته و حالا امشب می توانید قسمت هفتم سریال تلویزیونی تمام رخ را در ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه ۳ تماشا کنید. لینک های دانلود بعد از پخش سریال تمام رخ قسمت ۷ هفتم از تلوبیون را در لیک زیر تماشا کنید:

لینک مستقیم دانلود قسمت هفتم سریال پلیسی معمایی تمام رخ از شبکه سه همراه با لینک مستقیم قسمت ۷ با کیفیت عالی و تماشای آنلاین قسمت ۷ سریال تمام رخ امشب از شبکه سه سیما حوالی ساعت ۲۰:۳۰ پخش میشود که میتوانید پخش انلاین و همچنین تکرار آن را در تلوبیون و آپارات و شبکه ۳ ببینید:

لینک های دانلود بعد از پخش سریال تمام رخ قسمت هفتم از تلوبیون را در لیک زیر تماشا کنید:

سریال «تمام رخ» به کارگردانی احمد معظمی از روز ۳ دی ماه روانه آنتن شبکه سه می‌شود و داستان آن درباره درباره تحریم و تروریسم اقتصادی در ۳۰ قسمت از شبکه سه سیما پخش می شود.این سریال کسانی را به تصویر می کشد که شخصیت متزلزلی دارند و طمعِ پول زیاد، سبب می‌شود به خیانت و حتی وطن‌ فروشی تن دهند

این سریال جدیدترین مجموعه شبکه سه سیما است که به تهیه کنندگی ابوالفضل صفری در بیش از ۳۰ قسمت از سوم دی در شبکه سه سیما پخش خود را آغاز کرده است.

این سریال درباره تحریم و تروریسم اقتصادی در ۳۰ قسمت از شبکه سه سیما پخش می شود.این سریال کسانی را به تصویر می کشد که شخصیت متزلزلی دارند و طمعِ پول زیاد، سبب می‌شود به خیانت و حتی وطن‌ فروشی تن دهند. رحیم نوروزی، آرش آصفی، معصومه بافنده، احسان امانی، ویدا جوان، نگین صدق گویا، مهدی سلوکی، بهزاد خداویسی، کاظم هژیرآزاد، رحمان باقریان، علیرام نورایی، شیدا یوسفی، مهوش صبرکن و وحید نفر در این سریال ایفای نقش می‌ کنند.

این سریال از شنبه ۳ دی ماه هرشب ساعت ۲۰:۳۰ به روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت.

سریال تلویزیونی تمام رخ به نحوی ادامه سریال قبلی ابوالفضل صفری به نام «سرجوخه» است و داستان آن در همان فضای گروه های شرط بندی، قمار و پول شویی های کلان اقتصادی می گذرد و گویا صفری می خواهد تا با موضوع تروریسم اقتصادی، سه گانه خود را کامل کند؛

قسمت اول این سریال سوم دی ماه از شبکه سه پخش شد و تعدادی بازیگر بی حجاب نیز در آن به ایفای نقش پرداخته اند. بازیگران بی حجاب سریال تمام رخ همان بازیگران بی حجاب سریال سرجوخه هستند.

نظرات