اسامی و بیوگرافی بازیگران مستند سریال بچه زرنگ با نقش +عکس بازیگران و داستان

0

اسامی و بیوگرافی بازیگران مستند سریال بچه زرنگ با نقش +عکس بازیگران و داستان

اسامی و بیوگرافی بازیگران مستند سریال بچه زرنگ با نقش +عکس بازیگران و داستان

مستند سریال بچه زرنگ : مستند داستانی بچه زرنگ به کارگردانی مشترک به کارگردانی مشترک محمدمهدی خالقی، داوود مرادیان، جواد علیزاده، حسین امانی و به نویسندگی عباس هادیان تولید شده است و از شنبه ۱۰ دی ماه قرار است از شبکه دو سیما پخش شود.

اسامی بازیگران مجموعه بچه زرنگ

در مستند داستانی بچه زرنگ مرتضی شریف، سامان خطایی، احمد صمیمی ، حدیث حاذقی و … به هنرمندی پرداختند. در هر قسمت بازیگران جدیدی وارد داستان میشوند و هر قسمت درباره زندگی ۸ شهید مدافع حرم می باشد.

این مجموعه به مناسبت سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی با محوریت پرداختن به زندگی شهدای مدافع حرم مشهد، به زندگی شهیدان حسن قاسمی دانا، مصطفی و مجتبی بختی، علی اکبر زوار، مرتضی عطایی، حسین محرابی، مصطفی عارفی ، محمد جاودانی و محمدرضا سنجرانی می‌پردازد که با روشی متفاوت به مناطق عملیاتی سوریه و عراق اعزام و در نهایت به شهادت رسیدند.

مستند داستانی «بچه زرنگ» از سریال های جدید شبکه دو سیما در ژانر مستند درام (داکیودرام) با موضوع زندگینامه مدافعان حرم و مبارزات و شهادت و خانواده آنها است که به تصویر کشیده است. این مجموعه مستند به کارگردانی مشترک محمدمهدی خالقی، داوود مرادیان، جواد علیزاده، حسین امانی و به نویسندگی عباس هادیان تولید شده است. شما می توانید در ساعت ۲۱:۱۵ این مستند زیبا را تماشا کنید.

بیوگرافی بازیگران مجموعه بچه زرنگ

خلاصه داستان مستند سریال بچه زرنگ

مجموعه مستند داستانی «بچه زرنگ» با محوریت داستان ۸ تن از مدافعان حرم شهر مشهد که با روشی متفاوت به مناطق عملیاتی سوریه و عراق اعزام و در نهایت به شهادت رسیدند تولید شده و در هر قسمت سراغ زندگی یکی از این شهدا می‌رود.

چندسالی است که تلویزیون مستندها و ویژه برنامه های بسیاری با موضوع شهدای مدافع حرم در شبکه های مختلف تولید و پخش می کند. اما این بار در مجموعه مستند داستانی «بچه زرنگ» از زاویه دیگری به این موضوع نگاه کرده و به آن پرداخته است. این مجموعه با محوریت شهدای مدافع حرم مشهد به مناسبت سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی در شبکه دو سیما تولید شده است و محوریت داستان این مجموعه درباره ۸ تن از مدافعان حرم شهر مشهد است که با روشی متفاوت به مناطق عملیاتی سوریه و عراق اعزام و در نهایت به شهادت رسیدند.

اسامی و بیوگرافی بازیگران مستند سریال بچه زرنگ با نقش +عکس بازیگران و داستان

این برنامه در قسمت اول که شنبه ۱۰ دی از شبکه دو سیما پخش شد، سراغ ماجرای زندگی شهید مدافع حرم مصطفی عارفی رفت و در قسمت دوم به سراغ زندگی مرتضی عطایی خواهد رفت.

سامان خطایی در نقش شهید عارفی بازی کرده است.

داستان مجموعه بچه زرنگ

اسامی عوامل

عوامل این مجموعه عبارتند از: کارگردانان: محمد مهدی خالقی، داوود مرادیان،جواد علیزاده،حسین امانی، مجری طرح و تهیه کننده: ابوالفضل حاجتمند، نویسنده: عباس هادیان، مشاور کارگردان: هادی حاجتمند، مدیر تولید:محمد حسین غفرانی، مدیر برنامه ریزی و سرپرست گروه کارگردانی: فرشاد کلباسی، طراح صحنه و لباس : علی سنگینی، طراح چهره پردازی: شهرام توانایی، طراحی و ترکیب صدا: محمد حسین ابراهیمی، موسیقی: مسعود سخاوت‌دوست، مدیر صدابرداری: محسن طیبی، مدیرفیلمبرداری: ابراهیم رجبیان، تدوین: علی گورانی.

اسامی و بیوگرافی بازیگران مستند سریال بچه زرنگ با نقش +عکس بازیگران و داستان

 محمدمهدی خالقی کارگردان

محمدمهدی خالقی کارگردان و مستندساز مشهدی در این‌باره گفت: سریال «بچه زرنگ» مجموعه‌ای درباره شهدای مدافع حرم مشهدی است که به سفارش شبکه ۲ سیما و با تهیه کنندگی «ابوالفضل حاجتمند» و با حضور چند کارگردان ساخته شده است.

نظرات