وضعیت تعطیلی نوبت عصر مدارس ۳ دی ۱۴۰۱ در شیفت بعدازظهر + اسامی شهرها

0

وضعیت تعطیلی نوبت عصر مدارس ۳ دی ۱۴۰۱ در شیفت بعدازظهر + اسامی شهرها

وضعیت تعطیلی نوبت عصر مدارس 3 دی 1401 در شیفت بعدازظهر + اسامی شهرها

تعطیلی مدارس نوبت عصر ۳ دی ۱۴۰۱

تعطیلی مدارس نوبت عصر امروز ۳ دی ۱۴۰۱ مشخص شد + تعطیلی شیفت بعدازظهر مدارس ۳ دی ۱۴۰۱ در برخی شهرها اعلام شد:

به علت بارش برف مدارس شیفا بعدازظهر برخی شهرها تعطیل شد

مدارس شیفت بعدازظهر استان زنجان به جز طارم تعطیل شد

مدیریت بحران استان زنجان:
🔹با توجه به ادامه بارش برف و کولاک شدید در استان زنجان همه مقاطع تحصیلی شیفت بعدازظهر به جز شهرستان طارم امروز تعطیل است.

مدارس پردیس در نوبت عصر شنبه ۳ دی ماه ۱۴۰۱ تعطیل شد

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان پردیس از تعطیلی تمامی مقاطع تحصیلی به علت بارش برف شدید در شرق استان تهران در نوبت عصر خبر داد.

آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران اعلام کرد: به علت بارش برف، همه مقاطع تحصیلی پردیس و فیروزکوه و مدارس مقطع ابتدایی شهرستانهای رودهن و دماوند در نوبت عصر امروز به‌صورت غیرحضوری برگزار خواهد شد.

بارش برف مدارس نوبت بعداز ظهر قزوین را غیرحضوری کرد

مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش قزوین گفت: بارش برف و برودت هوا موجب تعطیلی و مجازی شدن تمامی مقاطع تحصیلی نوبت بعدازظهر امروز (شنبه) استان شد./ایرنا

مدارس پردیس، رودهن و دماوند غیرحضوری شدند

آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران:

به علت بارش برف، همه مقاطع تحصیلی شهرستان پردیس و مدارس مقطع ابتدایی شهرستانهای رودهن و دماوند در نوبت عصر آموزش به صورت غیرحضوری برگزار خواهد شد.

تعطیلی مدارس بروجرد

فرمانداری ویژه شهرستان بروجرد در اطلاعیه ای اعلام کرد: به دلیل بارش برف سنگین تمام مدارس مقاطع مختلف تحصیلی این شهرستان در نوبت صبح روز شنبه سوم دی ماه تعطیل است.

به گزارش ایرنا، در این اطلاعیه آمده است: با توجه به برودت هوا، یخ زدگی معابر و بارش برف و باهماهنگی انجام شده با اداره کل آموزش وپرورش استان لرستان فردا شنبه سوم دی ۱۴۰۱ فعالیت آموزشی کلیه مدارس ابتدایی شهری و روستایی، در نوبت صبح تعطیل است و فعالیت آموزشی به صورت غیر حضوری و در بستر شبکه شاد برگزار خواهد شد.

این اطلاعیه می افزاید: امتحانات نهایی در مقاطع مختلف تحصیلی برگزار خواهد شد و نحوه فعالیت آموزشی در نوبت عصر متعاقبا اعلام می شود.

با توجه به هشدار سطح نارنجی سازمان هواشناسی، جلسه ستاد مدیریت بحران استانداری پنجشنبه شب با حضور اعضای ستاد تشکیل و تاکیدات لازم به مدیران عضو ستاد مدیریت بحران، شامل فرمانداران، شهرداران و مدیران دستگاه‌های اجرایی مرتبط ارائه شد تا برای مواجهه با حوادث احتمالی در آماده باش کامل باشند.

مدارس نوبت عصر برخی از شهرستان‌های استان مرکزی غیرحضوری شد

روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان:

▫️به دلیل بارش برف و لغزندگی معابر تمامی موسسات و آموزشگاه‌های تحت پوشش آموزش و پرورش (اعم از دولتی و غیردولتی)، در شهرستان‌های، اراک، شازند، سربند، خنداب، کمیجان و نوبران (شهر وروستا) امروز شنبه سوم دیماه در نوبت عصر به صورت غیر حضوری فعالیت می‌کنند./ایرنا

در حال بروزرسانی…..

 

نظرات