اکسکینو

جدیدترین مدل های نیم تنه زنانه و دخترانه قرمز رنگ سال ۲۰۲۳

0

نیم تنه دخترانه قرمز : زمان خریدن نیم تنه علاوه بر اندازه‌ و جنس باید طراحی و مدل آن نیز مهم باشد. به همین دلیل ما مدل جدید نیم تنه قرمز رنگ سال ۲۰۲۳ را برای شما آماده کرده ایم. همراه ما باشید.

نیم تنه زنانه قرمز

جدیدترین مدل های نیم تنه زنانه و دخترانه قرمز رنگ سال ۲۰۲۳

همانطور که از نام این مدل از لباس می‌توان حدس زد، نیم تنه راحتی برای پوشاندن نیمی از بالاتنه افراد طراحی شده است. در واقع نیم‌تنه‌ها ناحیه شانه تا زیر سینه‌ خانم‌ها را می‌پوشانند.

نیم تنه دخترانه قرمز

راهنمای خرید

انواع مدل نیم تنه :

نیم‌تنه‌های فانتزی : این مدل از نیم‌تنه‌ها که به عنوان نیم تنه راحتی نیز شناخته می‌شوند، می‌توانند به صورت روزمره مورد استفاده قرار بگیرند. این مدل از لحاظ ظاهر و پوشش دهی با مدل ورزشی تفاوتی ندارد و تنها تفاوت آن‌ها در نوع پارچه به کار رفته در آن‌ها است. پارچه‌های به کار رفته در این مدل معمولا ظاهر زیباتری دارند و حتی در برخی مدل‌ها از تور و سایر لوازم برای تزئین آن‌ها استفاده شده است.

نیم تنه شیک زنانه

مدل ورزشی : این نوع از نیم‌تنه‌ها برای زمان ورزش و انجام حرکات بدنی مورد استفاده قرار می‌گیرند. تکان‌های شدید بدن در هنگام تمرینات بدنی باعث وارد شدن ضربات و تکان‌ها شدید به سینه‌ها می‌شود. با توجه به نرم بودن و آسیب‌پذیر بودن بافت سینه در زنان، این حرکات و تکان‌ها می‌تواند باعث وارد شدن آسیب و صدمه شود.نیم‌تنه‌های ورزشی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که به خوبی از سینه‌ها حمایت کرده و جلوی حرکت‌ شدید آن‌ها را می‌گیرند.

نیم تنه ورزشی زنانه

جنس نیم تنه راحتی :

یکی از نکات مهم در هنگام خرید نیم تنه راحتی توجه به جنس و نوع پارچه آن است. با توجه به کاربرد نیم‌تنه‌ها مدل‌های مختلف این لباس با پارچه‌ها و جنس‌های متفاوتی طراحی و دوخته می‌شوند. نیم‌تنه‌های ورزشی باید از جنسی تهیه شوند که بتوانند به خوبی عرق حاصل از فعالیت بدنی را جذب کنند. نیم تنه راحتی که استفاده روزمره توسط زنان دارد، معمولا از پارچه‌های نخی، پلی استر و پشمی ساخته می‌شوند. استفاده از این پارچه‌ها در دوخت نیم‌تنه‌های راحتی باعث می‌شود که فرد در استفاده روزمره از آن‌ها احساس راحتی بیشتری داشته باشد.

نیم تنه راحتی زنانه

رنگ نیم تنه :

مهم ترین نکته دیگر انتخاب رنگ مناسب است، یکی از رنگ های پر کاربرد و رنگ سال قرمز است. بهتر است نیم تنه قرمز خود را با شلوار یا دامن سفید،مشکی،سبز،کرم ست کنید تا جذابیت زیادی به شما بدهد.

قیمت نیم تنه دخترانه

مدل های شیک نیم تنه دخترانه

انواع نیم تنه دخترانه

جنس نیم تنه دخترانه

راهنمای خرید نیم تنه دخترانه قرمز

نکات مهم ست نیم تنه قرمز

همراه ما باشید

نظرات