آموزش فعالسازی بسته هدیه اینترنت رایگان همراه اول شب یلدا ۱۴۰۱ با کد دستوری

0

آموزش فعالسازی بسته هدیه اینترنت رایگان همراه اول شب یلدا ۱۴۰۱ با کد دستوری

نحوه فعالسازی بسته هدیه اینترنت رایگان شب یلدا ۱۴۰۱ همراه اول با کد دستوری زیر امکان پذیر شد:

  • *۱۰۰*۶۷#
  • ستاره ۱۰۰ ستاره ۶۷ مربع
  • کد فعالسازی اینترنت رایگان همراه اول شب یلدا ۱۴۰۱
  • مهلت فعال سازی: از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب روز ۳۰ آذر ۱۴۰۱
  • مهلت استفاده : از ساعت ۸ شب ۳۰ آذر ۱۴۰۱ تا ۸ صبح فردای آن روز یعنی ۱ دی ۱۴۰۱ است.
  • مشترکان دائمی و اعتباری همراه اول برای خرید این بسته ها می توانند با شماره گیری کد دستوری «ستاره ۱۰۰ ستاره ۶۷ مربع» و مشترکان انارستان با شماره گیری کد دستوری «ستاره ۱۰۰ ستاره ۶۶۷۱ مربع» اقدام کنند.

اینترنت رایگان شب یلدا ۱۴۰۱ همراه اول

 

همراه اول؛ برای طولانی‌ ترین شب سال ۱۴۰۱ به رسم همراهی با آیین باستان ایرانیان و فرارسیدن «شب چله» یا همان «شب یلدا»، بسته های استثنایی مکالمه و اینترنت به تمامی مشترکان دائمی، اعتباری و انارستان ارائه می دهد. اولین آن ها که برای همه کاربران و به صورت رایگان .

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همراه اول به رسم همراهی با آیین باستان ایرانیان و فرارسیدن «شب چله» یا همان «شب یلدا»، بسته های استثنایی مکالمه و اینترنت به تمامی مشترکان دائمی، اعتباری و انارستان ارائه می دهد.

زمان فعالسازی

این بسته ها که از ساعت ۸ شب ۳۰ آذرماه تا ساعت ۸ صبح یکم دی‌ماه قابل استفاده هستند، با هدف استقبال از چله بزرگ زمستان طراحی شده است؛ براساس تقویم پیشینیان، فصل سرما به دو چله تقسیم و به شروع زمستان، چله بزرگ گفته می شود.

مهلت استفاده

تمامی مشترکان همراه اولی برای بهره مندی از «بسته های ویژه شب یلدا» می توانند از ساعت ۸ تا ۲۴ روز چهارشنبه ۳۰ آذر ۱۴۰۱، نسبت به خریداری و فعالسازی بسته موردنظرشان اقدام کنند. در این طرح، بسته های متنوع مکالمه و اینترنت برای تمامی مشترکان دائمی، اعتباری و انارستان در نظر گرفته شده است تا زمینه ساز خلق خاطراتی به یادماندنی در بلندترین شب سال باشد.

نظرات