جدیدترین مدل های تزیین لبو شب یلدا ۱۴۰۱

0

تزیین لبو شب یلدا : یکی از خوراکی های شب یلدا لبو است اگر شما میخواهید این خوراکی خود را به مدل های جدید و شیک با اشکال مختلف تزیین کنید تا آخر همراه ما باشید.

تزیین لبو شب یلدا

جدیدترین مدل های تزیین لبو شب یلدا ۱۴۰۱

تزیین لبو خشک شده‌ شب یلدا :

یکی از روش‌های استفاده از لبو، خشک کردن آن در ورق‌های نازک است. با چیپس‌های خوشمزه‌ی لبو می‌توانید سفره‌ی شب یلدای خود را تزیین کنید. در این صورت انتخاب ظرف مناسب با ورق‌های لبو‌ خشک شده بسیار حایز اهمیت است. همچنین می‌توانید برای زیباتر دیده شدن رنگ قرمز آن‌ها چیپس‌های میوه‌‌های دیگر را نیز با آن‌ها در ظرف ترکیب کنید.

تزیین لبو خشک شده

تزیین لبو با سبزیجات :

برای تزیین لبو به این روش فقط کافیست لبو‌ها را به زیبایی برش دهید و در کنار آن‌ها سبزیجاتی نظیر برگ ریحان، نعنا، جعفری و … برای تزیین قرار دهید. ترکیب رنگ قرمز و سبز به سفره شب یلدا زیبایی خاصی می‌بخشد.

تزیین لبو

تزیین لبو به شکل گل رز :

برای تزیین لبو یه شکل گل رز ابتدا باید لبو را شسته و آن را آبپز کنید.سپس پوست آن را بگیرید و به صورت ورقه‌ای نازک برش بزنید.روی هر یک از ورقه‌ها از مرکز به سمت بیرون یک برش بزنید.یک تکه از لبو را به صورت مکعب کوچک برش داده و آن را به عنوان مرکز گل سر یک خلال دندان نصب کنید.حالا از کوچک‌ترین برش شروع کنید به نصب کردن گل‌برگ‌ها؛ به این ترتیب که از پایین خلال دندان ورقه‌های کوچک را داخل خلال کنید تا به روقه‌های بزرگ‌تر برسید.حدود ۸-۹ ورقه از برش لبو را به سیخ بکشید تا گل رز شما شکل بگیرد.می‌توانید از این رز لبو در کنار سایر سبزیجات و برای تزیین سالادهای مختلف استفاده کنید.

تزیین لبو به شکل گل

تزیین لبو به شکل‌خلاقانه :

برای تزیین لبو به شکل‌های مختلف می‌توانید از قالب‌های شیرینی‌پزی استفاده کنید. آن‌ها را به شکل‌های دلخواه برش دهید و در ظرف بچینید.

راهنمای تزیین لبو

نکات مهم تزیین لبو شب یلدا

آموزش تهیه لبو شب یلدا

تزیین لبو با سیخ چوبی

مدل های شیک تزیین لبو

لبو شب یلدا

همراه ما باشید

نظرات