arongroups

فیلم کامل مسی با عبا و لباس عربی در فینال جام جهانی ۲۰۲۲ و واکنش ها را ببینید

0

فیلم کامل مسی با لباس عربی در اهدای کاپ قهرمانی جام جهانی ۲۰۲۲ و واکنش ها را ببینید در ویدئوی لیونل مسی با لباس عربی و عبا در فینال جام جهانی ۲۰۲۲ قطر که با واکنش ها جالبی همراه بود را در ادامه می بینید

مسی با لباس عربی جام جهانی 2022 قطر

فیلم کامل مسی با لباس عربی در فینال جام جهانی ۲۰۲۲ و واکنش ها را ببینید

لباس عربی مسی در مراسم قهرمانی و اهدای کاپ جام جهانی ۲۰۲۲ قطر با وانش های جالبی همراه بود و سوژه رسانه ها و شبکه های اجتماعی شد. امیر قطر در مراسم اهدای کاپ جام جهانی لباس عربی بسیار زیبایی با نوار دوزی و حاشیه زربافت بر تن لیونل مسی ستاره فوتبال آرژانتین کرد که در ادامه ویدئو را از دست ندهید:

حالا کاربران در فضای مجازی پوشش وی را سوژه قرار دادند. برخی کاربران می گویند: با وجود تمام شائبه ها ، کشور کوچک قطر جام جهانی را به بهترین شکل برگزار کرد . بر اصولش پایبند بود و در آخر لباس عربی هم بر تن بهترین بازیکن جام کرد تا به خیلی ها نشان دهد به جای تحمل می توان تحمیل کرد .

جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ طی مراسم اختتامیه در دوحه، پایتخت قطر به پایان رسید. پس از ۶۳ مسابقه ماراتن که ۲۸ روز به طول انجامید، مراسم رسمی اختتامیه پیش از نبرد نهایی آرژانتین و فرانسه در ورزشگاه لوسایل برگزار شد و در نهایت آرژانتین بعد از جدال سخت با فرانسه قهرمان جام جهانی ۲۰۲۲ قطر شد و مسی جام را بالای سر برد. مسی پس از قهرمانی مادر و دو فرزندش را در آغوش کشید و خوشحالی خود را با آنها تقسیم کرد.

فیلم کامل مسی با عبا و لباس عربی در فینال جام جهانی 2022 و واکنش ها را ببینید

 

لیونل مسی فوق ستاره آرژانتینی که در فینال جام جهانی ۲۰۲۲ در ترکیب آلبی سلسته مقابل فرانسه قرار گرفت، در دقیقه ۲۳ بازی موفق شد اولین گل بازی فینال جام جهانی را از روی نقطه پنالتی به ثمر رسانده و حساب کار را ۱-۰ کند.

این ۶ امین گل مسی در این دوره از رقابت ها بود که ۴ گل از آن از روی نقطه پنالتی به ثمر رسیده است تا شمار گل های او طی ۵ دوره حضور در جام جهانی را به ۱۲ برساند و با رکورد تعداد گل پله در تاریخ این بازی ها برابری کند. او اولین بازیکنی است که در تمام مراحل حذفی جام جهانی (یک هشتم، یک چهارم، نیمه نهایی و فینال) موفق به گلزنی می شود. ضمن اینکه او در مرحله گروهی هم ۲ گل به ثمر رسانده بود. همچنین لیونل مسی که با حضور در فینال جام جهانی ۲۰۲۲، بیست‌ و ششمین بازی تاریخ خود در مسابقات جام جهانی را انجام داد و با عبور از لوتار ماتئوس، رکورددار بیشترین بازی در ادوار جام جهانی شد، رکورد دقایق بازی این مسابقات را هم به نام خود کرد.

عکس مسی با لباس عربی در قطر

عکس مسی با لباس در قطر

مراسم اختتامیه جام جهانی ۲۰۲۲ قطر بادیدار تیم های ملی فرانسه و آرژانتین در مرحله فینال رقابت ها عصر یکشنبه (۲۷ آذر ۱۴۰۱ ) در ورزشگاه لوسیل دوحه برگزار شد. این دوره از مسابقات نیز با اشک ها و لبخندها، حسرت ها، شادی ها، دوستی ها و لحظات شاد و غمگین به پایان رسید و حالا ۴ سال دیگر باید صبر کنیم تا دوباره شاهد زیبایی فوتبال باشیم. یعنی سال ۲۰۲۶

واکنش ها

چقدر منتظر این تصویر از دوران مدرسه بودم
امشب مسی با آرژانتین قهرمان جام جهانی شد

****‬‎
خسته نباشیدی هم بگم خدمت اون‌هایی که اون گل دست خدا رو در زمان خودش دیدن؛

‬‎****
دو فوق ستاره یکی در پایان راه و یکی آغاز راه
هرچند مسی به آرزوی خود رسید و جام جهانی را هم به افتخارات خود اضافه کرد اما الحق امشب امباپه کاری کرد کارستان هتریک در فینال جام جهانی و هتریک در زدن پنالتی، کاری که رکورد است و هیچ بازیکنی آنرا بدست نیاورده است،
فوتبال یعنی زندگی

نظرات