جین سربازی رفت و کچل کرد + عکس سربازی جین با موهای کچل

3

جین سربازی رفت و کچل کرد + عکس سربازی جین با موهای کچل

جین سربازی رفت / جین کچل کرد + عکس منتشر شده جین کچل شده برای سربازی جین کچل کرد با تیپ جدید و لباس سربازی از ساعاتی پیش در شبکه های اجتماعی به ممهترین خبر روز تبدیل شده و اشک طرفدارانش را دراورده

جین کچل کرد

جین کچل کرد

جین کچل کرد و در سن ۳۰ سالگی خدمت سربازی را به مدت ۱۸ ماه زیر پرچم کشورش سپری کند.

او با انتشار عکسی در صفحه اینستاگرامش با موهای تراشیده و کچل کردن اعلام کرد که از ۱۳ دسامبر ۲۰۲۲  دوران سربازی خود را آغاز می کند

کیم سوک جین یکی از اعضای گروه بی تی اس (BTS) است که در دسامبر ۲۰۲۲ به خدمت سربازی رفت تا دوران اجباری خود را در ارتش کره جنوبی بگذارند.

جین در چهارم دسامبر ۳۰ ساله شد،‌ او با اینکه برای انجام خدمت سربازی چند سال دیر کرده، اما حالا پس از سپری کردن دوره ۵ ماهه آموزشی در پادگان به یگانی که هنوز مشخص نیست به ارتش کره حنوبی اعزام خواهد شد.

جین کچل کرد

در سال ۲۰۱۹ اعلام شد که اعضای گروه بی تی اس می‌توانند خدمت سربازی را تا سن ۳۰ سالگی به تعویق بیاندازند. با اینکه سنی قانونی سربازی اجباری در کشور کره جنوبی ۱۸ تا ۲۸ سال است.

مدیر برنامه‌های «BTS» قبلا اعلام کرده بود که مراسم رسمی برای خداحافظی با جین برگزار نخواهد شد و با توجه به مسائل امنیتی از طرفداران خواسته بود در اطراف پادگان تجمع نکنند.

جین سربازی رفت

 

در مراسم آغاز سربازی و اعزام جین، حدود ۳۰۰ نفر از افراد نظامی،‌ پلیس و آتش‌نشان برای ایجاد امنیت در اطراف پادگان محل خدمت این خواننده که در منطقه یونچئون واقع است،‌ حضور داشتند و ده‌ها نفر از طرفداران این گروه نیز برای خداحافظی با «جین»‌ درحالی در سرما تجمع کردند که هواشناسی کره جنوبی بارش برف را برای امروز پیش‌بینی کرده است.

جین سربازی رفت و کچل کرد / عکس سربازی جین با موهای کچل

در ماه اکتبر سال جاری اعضای گروه BTS  اعلام کردند برای سربازی اجباری نام‌نویسی خواهند کرد و «جین»‌ نخستین عضو از این گروه خواهد بود که دوره سربازی را آغاز می‌کند. اعضای این گروه قصد دارند پروژه‌های انفرادی را در پیش بگیرند و در سال ۲۰۲۵ پس از اتمام دوره خدمت هر هفت عضو،‌ به همدیگر ملحق شوند.

قانون سربازی در کره جنوبی

قانون سربازی در کره جنوبی با این متفاوت است. در این کشور تمامی مردان ۱۸ تا ۲۸ ساله که توانایی جسمی لازم داشته باشند باید خدمت سربازی که حدودا دوسال است اعزام شوند

3 دیدگاه در “جین سربازی رفت و کچل کرد + عکس سربازی جین با موهای کچل

  1. ÀMIA گفت:

    ووییی جینننن همه جوره کراشه لعنتی🥺خداکنه زودتر برگردهههه:(

  2. "ARMY" گفت:

    زندگیم رفت

  3. ARMY گفت:

    ای دل زندگیم رفت سربازی😭😭😭

نظرات