بیوگرافی نازنین بازدار ووشوکار و عکس های جدید + زندگی شخصی و افتخارات

0

بیوگرافی نازنین بازدار ووشوکار و عکس های جدید + زندگی شخصی و افتخارات

نازنین بازدار متولد ۱۳۸۳ در فرخ شهر استان کهگیلویه و بویراحمد ووشوکار اهل ایران است. او اولين دارنده مدال نقره جهانی در فرم سنلو در تاريخ ووشو ايران می باشد. در ادامه مروری داریم به بیوگرافی نازنین بازدار ووشوکار تیم ملی ووشو ایران با عکس و تصاویر همراه با سوابق ورزشی و مدال ها و پیج اینستاگرام این ورزشکار ووشوی ایران. با ما در مجله حرف تازه همراه باشید.

نازنین بازدار ووشو

بیوگرافی نازنین بازدار قهرمان ووشو

نازنین بازدار (زاده ۱۳۸۳ – فرخ شهر استان کهگیلویه و بویراحمد) ووشوکار اهل ایران است. او اولين دارنده مدال نقره جهانی در فرم سنلو در تاريخ ووشو ايران است.

از افتخارات وی نایب قهرمانی جهان با ۲ مدال نقره در مسابقات جهانی بلغارستان در سال ۲۰۱۶ ، نائب قهرمان جهان با کسب يک مدال نقره و يک برنز در مسابقات جهانی برزيل در سال ۲۰۱۸ ، نایب قهرمانی آسیا در مسابقات آسيایی چين در سال ۲۰۱۵ و اولين دارنده مدال نقره جهانی در فرم سنلو در تاريخ ووشو ايران و و مدال نقره مسابقات تالو ۲۰۲۲ در اندونزی … می باشد.

بیوگرافی نازنین بازدار ووشو

سوابق فعالیت های حرفه ای

خانم بازدار یکی از ووشکاران و ورزشگاران پرافتخار کشورمان است که فعالیت های حرفه ای خود را در رشته ووشو از دوران کودکی آغاز کرد و در اوج جوانی عضو تیم ملی ووشو ایران شد. او تاکنون مدال های متعددی در مسابقات کشوری و جهانی کسب کرده است. نایب قهرمانی جهان با ۲ مدال نقره در مسابقات جهانی بلغارستان در سال ۲۰۱۶ ، نائب قهرمان جهان با کسب يک مدال نقره و يک برنز در مسابقات جهانی برزيل در سال ۲۰۱۸ ، نایب قهرمانی آسیا در مسابقات آسيایی چين در سال ۲۰۱۵ و اولين دارنده مدال نقره جهانی در فرم سنلو در تاريخ ووشو ايران و و مدال نقره مسابقات تالو ۲۰۲۲ در اندونزی … از جمله دستوردهای او در مسابقات می باشد.

نازنین بازدار ووشوکار کیست

او در سال ۹۷ برای نخستین بار در مسابقات نوجوانان و جوانان جهان در برزیل شرکت کرد و در رده نوجونان در فرم «نن چوان» رده سنی ۱۲ تا ۱۵ سال دختران با امتیاز ۹،۱۰ به مقام دوم و مدال نقره دست یافت.

در مسابقات جوانان آسیا در برونئی، یک برنز در فرم نن دائو و یک نقره در فرم نن گوئن به دست آورد.

در مسابقات ووشو جوانان جهان ۲۰۲۲ در اندونزی، نازنین بازدار که پیش تر در رده نوجوانان نیز صاحب عناوین شاخصی شده بود، موفق به کسب مدال نقره و در فرم “نن گوئن” طلایی شد. نماینده شایسته کشورمان این بار در فرم نن گوئن با امتیاز ۸.۹۹ به مدال طلا دست یافت و قهرمان جهان شد.

عکس های نازنین بازدار قهرمان ووشو

پیج اینستاگرام نازنین بازدار با عکس های جدید

پیج رسمی و شخصی نازنین بازدار د اینستاگرام با نشانی nazaninbazdar فعال است

افتخارات

  • نایب قهرمانی جهان با ۲ مدال نقره در مسابقات جهانی بلغارستان در سال ۲۰۱۶
  • نائب قهرمان جهان با کسب يک مدال نقره و يک برنز در مسابقات جهانی برزيل در سال ۲۰۱۸
  • نایب قهرمانی آسیا در مسابقات آسيایی چين در سال ۲۰۱۵
  • اولين و تنها دارنده مدال نقره جهانی در فرم سنلو در تاريخ ووشو ايران
  • مدال نقره در فرم «نانچوان» با نمره ۹.۱۳ مسابقات جهانی ۲۰۲۲ اندونزی
  • و …

سوابق نازنین بازدار

پیج اینستاگرام نازنین بازدار

مصاحبه نازنین بازدار

نازنین بازدار

نازنین بازدار کیست

نظرات