جدیدترین مدل ست کلاه و شال گردن زنانه ۱۴۰۲ + راهنمای خرید

0

ست کلاه و شال گردن زنانه : با فرا رسیدن فصل سرما خرید شال گردن و کلاه مناسب لازم و ضروری می باشد زیرا هم سر شما را گرم نگه می دارد و باعث زیبایی استایل می شود. به همین جهت ما مجموعه مدل های شیک ست کلاه و شال گردن زنانه ۱۴۰۲ همراه راهنمای خرید را برای شما آماده کرده ایم. همراه ما باشید.

ست کلاه و شال گردن زنانه

جدیدترین مدل ست کلاه و شال گردن زنانه ۱۴۰۲ + راهنمای خرید

نکات مهم خرید کلاه و شال گردن :

رنگ پوست : اگر پوست روشنی دارید می توانید تقریبا هر رنگی را انتخاب کنید اما رنگ های تناژ صورتی خیلی کم رنگ ظاهر شما را بی حال نشان می دهد. برای پوست هایی که تناژ زرد دارد مانند پوست گندمی بهتر است رنگ های زرشکی، آبی تیره، سبز لجنی و … را انتخاب کنید که ظاهرتان را با نشاط و جذاب نشان دهد. پوست های تیره می توانند از رنگ های روشن و همچنین رنگ های تناژ متوسط استفاده کنند، مانند سفید و کرم و آبی روشن و حتی خردلی و سبز روشن. این رنگ ها شما را خاص تر و زیباتر نشان می دهد.

کلاه و شال گردن زنانه

راهنمای خرید

فرم صورت : صورت های قلبی شکل می توانند از انواع کلاه ها استفاده کنند اما کلاه های لبه پهن و خمیده برای آن ها مناسب نیست. کسانی که صورت گرد و گونه های برجسته دارند از کلاه های نامتقارن استفاده کنند و سعی کنند کلاهی انتخاب کنند که لبه های خمیده نداشته باشد. اما کسانی که صورت بیضی شکل دارند می توانند از کلاه هایی با لبه پهن و همچنین کلاه های بافتنی منگوله دار استفاده کنند. کلاه های لبه دار هم برای صورت های مربعی پیشنهاد می شود.

کلاه و شال گردن

سایز و اندازه : این نکته ی مهم است زیرا باید اندازه ی آن به گونه ای باشد که بتوانید حداقل یک بار آن را دور گردن تان بپیچانید. باید اندازه مناسبی را خریداری کنید تا بتوانید مدل های مختلفی از شال گردن را با توجه به استایلی که دارید، انتخاب کنید. مثلا آن را گره بزنید یا دور گردن بپیچید و یا به صورت ساده استفاده کنید. برای خرید کلاه هم باید به اندازه آن دقت کنید که کاملا اندازه سر شما باشد و گوش هایتان را به خوبی بپوشاند.

راهنمای خرید کلاه و شال گردن زنانه

جنس و کیفیت : کلاه های بافتنی انتخاب خوبی برای پاییز و زمستان هستند به شرطی که داخل کلاه یک آستر وجود داشته باشد که با راحتی سرما را عبور ندهد. شال و کلاه بافتنی و یا پشمی انتخاب بسیار مناسبی برای روزهای سرد پاییز و زمستان به شمار می رود.

مدل جدید کلاه و شال گردن زنانه

خرید این ست بر اساس رنگ مو :

یشنهاد می شود کسانی که رنگ موهای قهوه ای دارند برای انتخاب از رنگ های آبی تیر ، شکلاتی و سایه های سیاه استفاده کنید. اگر مو های بلوند دارید و میخواهید زیبا تر به نظر برسید می توانید از رنگ های قهوه ای ، خاکستری ،سیاه ،آبی، قرمز و صورتی استفاده کنید.از رنگ های روشن هم می توانید استفاده کنید مو مشکی ها تقریبا هر رنگی را می توانند استفاده کنند اما معمولا آبی، قرمز و بورگاندی برای مو مشکی ها ایده آل تر است.

انتخاب کلاه و شال گردن بر اساس رنگ مو

قیمت ست شال‌‌گردن و کلاه :

قیمت نقش مهمی در انتخاب شما دارد، قبل از هر کاری میزان بودجه برای خرید را مشخص کنید. با مشخص شدن مقدار بودجه مدل‌هایی که در محدوده قیمتی شما قرار ندارند از انتخاب شما حذف شده و خرید برای شما آسان می‌شود.

مدل شیک ست کلاه و شال گردن زنانه

انواع ست کلاه و شال گردن

قیمت ست کلاه و شال گردن

جنس ست کلاه و شال گردن

همراه ما باشید

نظرات