تفریحات

بیوگرافی سپیده کرامتی همسر کلارنس سیدورف فوتبالیست + خانواده و سوابق

0

بیوگرافی سپیده کرامتی همسر کلارنس سیدورف فوتبالیست + خانواده و سوابق شغلی

سپیده کرامتی کیست؟ و اهل کجاست و پدر و مادرش کیست بیوگرافی سپیده کرامتی همسر کلارنس سیدورف با عکس و سوابق همراه با زندگی شخصی و پیج اینستاگرام تا ازدواج و طلاق و داستان زندگی و عکس های سپیده کرامتی در ادامه مطلب این صفحه می خوانید:

سپیده کرامتی کیست

بیوگرافی سپیده کرامتی همسر کلارنس سیدورف با عکس های جدید و ججنالی

سپیده کرامتی متولد دهه ۶۰ در کانادا از پدر و مادری ایرانی – کانادایی، مدل جواهرات و فعال حقوق بشر در دبی است که پس از ازدواج با یک فوتبالیست به نام کلارنس سیدورف ستاره سابق تیم فوتبال هلند و یوونتوس مورد توجه رسانه ها قرار گرفت و در بین مردم ایران مشهور شد. عشق و علاقه سیدورف به سپیده خانم به قدری بود که پس از آشنایی و ازدواج به دین اسلام مشرف شد.

او دارای مدرک تحصیلی الکترونیک و مدل ایرانی الاصل برند اسکاوایا (scavia) در دبی می باشد.

بیوگرافی سپیده کرامتی همسر کلارنس سیدورف

سوابق شغلی

این خانم در زمینه مدلینگ فعالیت دارد و در حال حاضر به عنوان مدل جواهرات scavia در دبی مشغول بکار است. عکسی از او در دیداری صمیمانه به همراه همسرش سیدورف با رونالدو ستاره سابق فوتبال جهان سوژه داغ کاربران فضای مجازی شده است.

اینروزها سپیده کرامتی که دوستانش او را سوفیا صدا می زنند، به واسطه ازدواج با کلارنس سیدورف، حالا به یکی از خبرسازترین زنان ایرانی بدل شده است. از کمک هایی که به عنوان سفیر زنان قربانی اسیدپاشی در هند انجام می دهد تا گام‌هایی که برای دختران ایرانی بر می دارد.

بیوگرافی کامل سپیده کرامتی همسر کلارنس سیدورف فوتبالیست + خانواده و سوابق

این زوج به حدی به هم علاقه و عشق دارند که همواره در تمام مراسم‌های مختلف در کنار یکدیگر هستند و به معنای واقعی یار و یاور هم در زندگی مشترک شدند

آنها در هنگام برگزاری جام جهانی ۲۰۲۲ به قطر سفر کرده و با چهره های بزرگ فوتبال دنیا مانند رونالدو برزیلی و همسرش دیدار کردند. مدتی قبل هم کلارنس سیدورف عکسی را به همراه حبیب نورماگمدوف مبارز روسی UFC منتشر کرد.

عکس های جدید سپیده کرامتی

عکس جدید سپیده کرامتی و همسرش صدور

سیدورف، بازیکن سابق تیم ملی فوتبال هلند که در سورینام به دنیا آمده و از دو سالگی به سمت این کشور اروپایی مهاجرت کرده است.

کلارنس سیدورف سال‌ها پیش با یک دختر برزیلی به نام لویانا ازدواج کرده بود که مالک یک رستوران در میلان ایتالیا است

حاصل ازدواج آن‌ها چهار فرزند بود، اما این فوتبالیست سابق از همسر خود جدا شده و با یک زن ایرانی ازدواج کرده است

زندگینامه سپیده کرامتی

سپیده کرامتی

عکس های هووی سپیده کرامتی

عکس های سپیده کرامتی در ایران

نظرات