زمان و تاریخ پخش فصل دوم سریال پوست شیر مشخص شد جزئیات پخش

0

زمان و تاریخ پخش فصل دوم سریال پوست شیر مشخص شد جزئیات پخش

با پخش قسمت هشتم سریال پوست شیر،فصل اول اثر جدید برادران محمودی در نمایش خانگی به پایان رسید و حالا بینندگان و طرفداران این سریال منتظر پخش ادامه سریال و فصل دوم آن هستند.

فصل دوم سریال «پوست شیر» از روز سی‌ام آذر ماه پخش خود را آغاز می‌کند. پس از انتشار دانلود قسمت های جدید این سریال در این بخش قرار داده میشود

فصل دوم سریال پوست شیر

فصل دوم سریال پوست شیر کی پخش می‌شود؟ زمان و تاریخ دقیق

پس از اتمام فصل اول سریال پوست شیر که در ۸ قسمت ارائه شد، بسیاری برایشان این سوال مطرح شده زمان پخش فصل دوم سریال پوست شیر فصل دوم کی پخش میشود، فصل دوم پوست شیرکی منتشر میشود در ادامه مطلب خواهید خواند

فصل دوم سریال پوست شیر از چهارشنبه ۳۰ آذرماه منتشر خواهد شد.

سریال پوست شیر در سه فصل هشت قسمتی ساخته و منتشر خواهد شد.

🔹یکی از عوامل این سریال در گفتگو با ایرنا ضمن تایید این خبر گفت: سریال «پوست شیر»در سه فصل هشت قسمتی ساخته و منتشر خواهد شد. فصل دوم نیز هشت قسمت است؛ ولی زمان توزیع فصل سوم هنوز مشخص نیست.

🔹 «پوست شیر» مجموعه تلویزیونی ایرانی در ژانر درام جنایی به کارگردانی جمشید محمودی و نویسندگی محمودی و رضا بهاروند است. هادی حجازی‌فر، پانته‌آ بهرام، مهرداد صدیقیان، علیرضا کمالی، پردیس احمدیه، ژیلا شاهی و شهاب حسینی از بازیگران این مجموعه هستند.

در قسمت هشتم شاهد بودیم که با یک توضیحِ کوتاه منتشر شد که اینجا پایان فصل اول سریال پوست شیر است. یعنی در روزهای آتی فصل دوم آن آغاز میشود. گفتنی است که سریال پوست شیر ادامه دارد و مشکلی از نظر مجوز تولید و پخش سریال ندارد. بر این اساس فیلم‌نت در حال تولید قسمت‌های فصل دوم سریال پوست شیر است که احتمالاً نهایتاً تا سه هفته آینده، حدودا تا ۲۳ آذر ۱۴۰۱ فصل دوم این سریال از سر گرفته خواهد شد.

پخش ادامه سریال پوست شیر از قسمت نهم ببعد، نکاتی مطرح شد که چه زمانی مخاطبان منتظرِ ادامه داستانِ قاتل زنجیره‌ای، نعیم و ماجراهای این مجموعه نمایش‌خانگی باشند. زمان پخش سریال پوست شیر ۲ در روزهای آتی به اطلاع شما خواهد رسید

فصل دوم سریال پوست کی پخش می‌شود؟ زمان و تاریخ دقیق

موضوع

پخش پوست شیر مهرماه ۱۴۰۱ شروع شد و تا اواخر آبان ماه ۸ قسمت از آن منتشر شده. سریالی که در آن همه به دنبال قاتل‌اند. مردی به نام نعیم، پس از ۱۵ سال از زندان آزاد می‌شود و می‌خواهد سال‌های نبودنش را برای دختر خود ساحل با بازی پردیس احمدیه جبران کند. مادر ساحل مخالف این ارتباط است. اما اتفاقی عجیب همه‌چیز را به هم می‌ریزد. قاتلی به طرز فجیعی، ساحل را می‌کشد و حالا نعیم به همراه محب مشکات، سرگرد اداره آگاهی به دنبال قاتل می‌گردند.

مشکات خود در جریان یک پرونده قتل‌های سریالی دختر کوچکش را از دست داده و حالا مأمور حل معمای این قتل است. این خلاصه‌ای از تمام اتفاقات مهمی است که تا به حال در سریال «پوست شیر» دیده‌ایم. یک پی‌رنگ قوی درباره جنایتی هولناک درباره یک دختر نوجوان. از این دست قصه‌ها در صفحه حوادث روزنامه‌ها زیاد دیده می‌شود و از طرفی نمونه سینمایی‌اش را در آثار زیاد خارجی و داخلی دیده‌ایم. اما حالا با شاخ و برگ‌ها و ماجراهای فرعی، در سریال «پوست شیر» با قصه‌ای طرف هستیم که نمی‌توان به راحتی از کنار آن گذشت.

«پوست شیر» محصول جدید برادران محمودی است و بازیگران اصلی هادی حجازی‌فر و شهاب حسینی‌اند.

هادی حجازی فر نقش نعیم را بازی می‌کند، پدری با سابقه خلافکاری در پی قاتل دختر نوجوانش.

شهاب حسینی دیگر بازیگر سریال «پوست شیر» در نقش محب مشکات سرگرد اداره آگاهی را بازی میکند. بازیگر زن اصلی پوست شیر پانته‌آ بهرام است. بهرام تا به حال نقش‌های متفاوتی را بازی کرده و حالا او را در قامت یک زن که دخترش را از دست داده می‌بینیم. دیگر بازیگران این سریال پردیس احمدیه، ژیلا شاهی، علیرضا کمالی، مهرداد صدیقیان، بهزاد خلج و… هستند. علیرضا کمالی حالا پس از سالها بازی در نقش‌ها سوم و چهارم، یک مکمل خوب برای هادی حجازی‌فر است که زندگی‌اش جزو خرده داستان‌های قابل توجه سریال هم محسوب می‌شود. بهزاد خلج هم به عنوان چهره‌ای کمتر شناخته شده و البته در تلویزیون او را با «آقای قاضی» به یاد می‌آوریم در نقش دستیار محب مشکات بازی می‌کند. ژیلا شاهی که از بازیگران تازه کشف شده سینما است، به عنوان مرموزترین شخصیت سریال «پوست شیر» سکانس‌های قابل توجه و رازآلودی را بازی می‌کند، اما هنوز مخاطب چندان با شخصیت آن آشنا نشده.

«پوست شیر» محصول جدید برادران محمودی است و بازیگران اصلی هادی حجازی‌فر و شهاب حسینی‌اند.

نظرات