کد فعالسازی یک روز مکالمه رایگان هدیه همراه اول برای پیامک زلزله مشخص شد

0

کد فعالسازی یک روز مکالمه رایگان هدیه همراه اول برای پیامک زلزله مشخص شد

یک روز مکالمه رایگان هدیه همراه اول به مشترکان برای پیامک اشتباهی زلزله که در روز ۱۶ آذر ۱۴۰۱ برای همراه اولی ها ارسال شد از امروز جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱ با کد دستوری با شماره گیری کد دستوری ستاره ۱۰۰۰ ستاره ۵ مربع فعال شد.

بر این اساس تمامی مشترکان دائمی و اعتباری همراه اول می توانند در روز جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱ با شماره گیری کد دستوری «ستاره ۱۰۰۰ ستاره ۵ مربع» نسبت به فعالسازی بسته هدیه مذکور اقدام کنند.

هدیه همراه اول برای پیامک زلزله

کد دستوری یک روز مکالمه رایگان هدیه همراه اول زلزله

یک روز مکالمه رایگان هدیه همراه اول به مشترکان برای پیامک اشتباهی زلزله از امروز جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱ با شماره گیری کد دستوری «ستاره ۱۰۰۰ ستاره ۵ مربع» نسبت به فعالسازی بسته هدیه مذکور اقدام کنند.

اپراتور اول بسته هدیه مکالمه نامحدود در روز جمعه ۱۸ آذر را برای دلجویی از مشترکانی که به اشتباه پیام سامانه هشدار سریع بلایای طبیعی را دریافت کرده بودند، ارائه کرد.
به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همراه اول به منظور دلجویی از مشترکین بابت ارسال هشدار خطای زلزله در روز چهارشنبه (۱۶ آذر ۱۴۰۱) برای تعدادی از مشترکان، بسته هدیه «مکالمه نامحدود درون شبکه همراه اول» را برای تمامی مشترکان در روز جمعه اختصاص داد.

مهلت استفاده

اعتبار این بسته از بامداد تا شامگاه ۱۸ آذر ۱۴۰۱ است.

زمان استفاده و نحوه فعالسازی یکروز مکالمه رایگان هدیه همراه اول برای جبران اشتباه ارسال پیامک زلزله متعاقبا اعلام میشود

حامد حکاکان مدیر ارتباطات و روابط عمومی همراه اول گفت: همراه اول برای جبران این اتفاق، یک روز مکالمه رایگان برای هموطنان در نظر گرفته و روز آن، از طریق پیامک اطلاع‌رسانی خواهد شد.

درپی هشدارهای سازمان هواشناسی، مرکز تحقیق و توسعه همراه اول، سرویس هشدار سریع را برای مردم در حال راه اندازی داشت.تفاوت این سرویس با پیامک، مبتنی بر سرعت هشدار است تا از آسیب‌های جانی و مالی برای هموطنان جلوگیری کند.

مدیر ارتباطات و روابط عمومی همراه اول تصریح کرد: متاسفانه در پی تست این سرویس، پیامی که باید برای افراد محدود ارسال می‌شد برای تعداد بیشتری از هموطنان ارسال و باعث ایجاد نگرانی شد.
حکاکان گفت: همراه اول برای جبران این اتفاق، یک روز مکالمه رایگان برای هموطنان در نظر گرفته و روز آن، از طریق پیامک اطلاع‌رسانی خواهد شد.

گفتنی است که امروز حوالی ظهر پیامک هشدار زلزله در تهران برای برخی کاربران همراه اول ارسال شد که باعث نگرانی مردم شد. اما بعدا اعلا مشد که این ارسال پیامک ها خطای انسانی بوده و به دلیل هک شبکه تلفن همراه کشور نبوده است.

حالا هم همراه اول برای جبران اشتباه پیش امده یکروز مکالمه رایگان برای مشترکان خود در نظر گرفته است که در روزهای آینده زمان و روز استفاده از این هدیه اعلام خواهد شد

نظرات