رستوران علی دایی کجاست + عکس ها و تاریخچه رستوران علی دایی (۱۰ Forever)

0

رستوران علی دایی کجاست + عکس ها و تاریخچه رستوران علی دایی (۱۰ Forever)

رستوران علی دایی کجاست؟ و اسمش چیه و چه غذاهایی دارد؟ + عکس ها و تاریخچه تاسیس رستوران علی دایی به نام تن فور اور در برج روماسنتر کامرانیه تهران تا مجموعه رستوران های غذایی فود کورت در تجریش که باعث شوک و حیرت کاربران شده و از ساعاتی پیش به یکی از خبرهای مهم روز تبدیل شده است که در ادامه مطلب کامل ببینید

رستوران علی دایی کجاست

آدرس رستوران علی دایی کجاست

رستوران علی دایی، (تن فور اور به انگلیسی ۱۰ Forever) نام دارد و در کامرانیه شمالی (خیابان بازدار)، ابتدای مروارید، برج روماسنتر، طبقه هفتم قرار دارد. او همچنین صاحب مجموعه رستوران های غذایی فود کورت در ارگ تجاری تجریش تهران است که در سال ۱۳۹۴ افتتاح کرده است.

آدرس دقیق و شماه تلفن

آدرس دقیق رستوران علی دایی کامرانیه: استان تهران، تهران، باهنر، بازدار، بین ترکاشوند و شیخ الاسلام

شماره تلفن سفارش و رزرو غذا در رستوران علی دایی : ۰۲۱۲۶۱۴۰۱۰۹

صفحه اینستاگرام: @۱۰forever.ir

آدرس دقیق رستوران فود کورت علی دایی در تجریش: تهران، میدان تجریش، ابتدای خیابان سعد آباد

رستوران علی دایی کجاست

فود کورت به مجموعه رستوران های غذایی از انواع مختلف اطلاق می شود که دارای فضای صرف غذای مشترک هستند و به طور مثال اعضای خانواده می توانند در چنین محیط هایی همزمان از غذاهای فست فود گرفته تا سنتی و بین الملل را سفارش داده و میل کنند.

علی دایی؛ اسطوره فوتبال ایران پس از خداحافظی ار فوتبال مدتی به کار مربیگیری مشغول بود. او در کنار فوتبال، به کسب و تجارت و شغل آزاد نیز پرداخته و هم اکنون دارای چند فروشگاه لباس ورزشی و هم چنین رستوران می باشد.

رستوران علی دایی کجاست+ عکس ها و تاریخچه رستوران علی دایی (10 Forever)

دایی علاوه بر اینکه در دوران بازیکنی، فوتبالیست خوبی بود، حالا نیز یکی از موفقترین کاسبان در عرصه تجارت است که در زمینه بیزینس کار می کنند. گفته میشود قیمت ها و منوی این رستوران نسبت به رستورنهای دیگر متفاوت است و قیمت غذاها خیلی بالاست، اما برخی کاربران می گویند که قیمت غذاها متعارف است و زیاد بالا نیست

دایی اولین رستورانش راه به نام “تن فور اور” در دهه ۸۰ افتتاح شده و در محله نیاوران تهران واقع شده است. در فضای داخلی این رستوران توپ طلا و جام قهرمانی بوندسلیگا را قرار داده است.

آقای علی دایی بی شک بیزنس من ترین فوتبالیست و ورزشکار ایران است. او بعد از سرمایه گذاری در تولید پوشاک ، برندسازی مارک دایی ، داشتن نمایندگی برندهای ورزشی چون ریبوک و آدیداس و سفره خانه داری و همچنین فروشگاه جواهرات در الهیه تهران ، حالا وارد تجارت پایدار و رستوران داری غذا شده است

آدرس رستوران علی دایی

رستوران فود کورت علی دایی در تجریش

علی دایی و شرکایش با داشتن برند فرانسوی L’Avenue – Restaurant فود کورت ارگ تجاری تجریش تهران را در اختیار گرفته اند و از این پس در برندهای غذایی هم فعالیت خواهد داشت.

رستوران علی دایی کجاست+ عکس ها و تاریخچه رستوران علی دایی (10 Forever)

همچنین گالری نور که یک جواهرفروشی است، متعلق به همسر علی دایی است که در منطقه الهه قرار دارد و مدتی است که وارد عرصه تجارت شده است. این زن و شوهر سال هاست در زمینه اقتصادی فعالیت دارند و یکی از موفقترین فعالان اقتصادی و کاسبان معروف در ایران هستند

رستوران ۱۰ forever تن فور اور در محله نیاوران تهران و خیابان بازدار واقع شده است. این رستوران یکی از پنجاه و نه رستوران در محله نیاوران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فرهنگیان باهنر و مرکز خرید نارون و همچنین رستوران کیتارو، برج مسکونی روما رزیدنس، جواهری کشتی آرای، سفارت اسلوانی و روما سنتر قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این رستوران یکی از غذاخوری‌های خوب این منطقه می‌باشد.

 

نظرات