تفریحات

مدل پالتو ۱۴۰۲ دخترانه و زنانه | انواع جدیدترین مدل پالتو ۱۴۰۲ پاییزه و زمستانی

0

مدل پالتو ۱۴۰۲ دخترانه و زنانه : پالتو یکی از مهمترین پوششهای پاییزی و زمستانی برای خانم ها است . برای انتخاب آن باید نکات مهمی را در نظر بگیرید تا بتوانید پالتویی را انتخاب کنید که با کیفیت بوده و شما را از سرما حفظ کند. به همین دلیل ما مدل پالتو ۱۴۰۲ دخترانه و زنانه / جدیدترین مدل پالتو ۱۴۰۲ شیکو ساده همراه راهنمای خرید را برای شما آماده کرده ایم. همراه ما باشید.

پالتو زنانه

 

مدل پالتو ۱۴۰۲ دخترانه و زنانه | انواع جدیدترین مدل پالتو ۱۴۰۲ پاییزه و زمستانی

نکات مهم خرید :

به جنس پالتو دقت کنید :  در انتخاب پالتو به نوع و کیفیت پارچه دقت کنید. یکی از بهترین پارچه ها برای پالتو ، پارچه ای مانند کشمیر است که بسیار گرم و سبک می باشد اما قیمت آن گران می باشد. یکی دیگر از پارچه های خوب برای پالتو ، پارچه های پشمی تهیه شده از پوست حیوانات است که مانند یک عایق بدن را گرم می کنند. این پارچه ها مقاومت زیادی در برابر کثیفی، گرد و خاک و ساییدگی دارند و رطوبت زیادی را بدون اینکه سنگین شوند به خود جذب می کنند .

پالتو

راهنمای خرید

توجه به سایز : پالتو شما باید سایزتان باشد و نباید برایتان تنگ باشد زیرا شما باید زیر پالتو لباس نیز بپوشید و اگر تنگ باشد نمی توانید زیر آن لباس بپوشید . هنگام پرو بهتر است مانتو خود را از تنتان خارج نکنید و بر روی مانتو ، پالتو را بپوشید. قد آستین پالتو شما نیز باید تا روی مچ دستتان باشد تا آستین لباسی که زیر آن پوشیده اید از زیر پالتو دیده نشود.

راهنمای خرید پالتو زنانه

هنگام پرو دست هایتان را به همه طرف تکان دهید و دست های تان را چند بار به جلو بکشید تا بفهمید که آیا در قسمت ساعد احساس کشیدگی می کنید یا خیر . اگر هیچ جایی از پالتو کشیده نمی شود و به شما فشاری وارد نمی کند و کاملا در آن راحت هستید می توانید این را بخرید. هنگام پرو همچنین بنشینید و بلند شوید تا دریابید که هیچ کشیدگی در هیچ ناحیه ای احساس نمی کنید . تو جه کنید هنگام نشستن و برخاستن، قسمت دامنی پالتو نباید بالا برود.

بهترین جنس پالتو زنانه

رنگ پالتو باید چگونه باشد؟

بهتر است پالتویی را انتخاب کنید که رنگ آن تیره باشد زیرا رنگ های تیره گرما را به خود جذب می کنند پس پالتوهای رنگ روشن انتخاب نکنید . رنگ هایی مثل قهوه ای، سورمه ای تیره، مشکی ، سبز ، بنفش و خاکستری بهترین رنگ ها برای پالتو هستند.

مدل های جدید پالتو

پالتو بر اساس فرم بدن :

بهترین نوع پالتو، کت و‍‍ یا ژاکت برای فرم بدن گلابی شکل ، پالتوهایی می باشد که سرشانه های بزرگی دارند زیرا برای پنهان کردن کوچکی بالاتنه مناسب هستند.

افراد دارای فرم بدنی سیبی شکل باید پالتویی را انتخاب کنند که چاقی موضعی پهلوها و دور کمر را بپوشاند پس بهتر است از پالتو های تک دکمه که برش زیبایی دارند استفاده نمایند .

افرادی که بدن شان فرم ساعت شنی دارد ، گودی کمر زیادی دارند و بالا تنه و پایین تنه تان به یک اندازه پهن است پس بهتر است از کت های کمرکرستی که در ناحیه کمر برش می خورند و تنگ می شوند ، استفاده کنند.

نکات مهم خرید پالتو

به تعداد لایه های پالتو توجه کنید

شما می توانید پالتو دو لایه یا یک لایه انتخاب کنید . اگر می خواهید گرم تر بمانید بهتر است پالتو دو لایه انتخاب کنید که در مقابل برف و باران هم مقاوم هستند و دیگر لازم نیست زیر این پالتو لباس بپوشید پس نباید سایز گشادتری را انتخاب کنید . اگرپالتو های تک لایه را انتخاب می کنید توجه کنید که سایز این پالتو باید کمی آزاد تر باشد چون گرمای چندانی ندارند و تنها از نفوذ آب جلوگیری می کنند.

پالتو بر اساس فرم بدن

قیمت پالتو زنانه

رنگ پالتو زنانه

رنگ پالتو زنانه

همراه ما باشید

نظرات