تفریحات

آخرین خبر درباره تعطیلی مدارس فردا یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱ بعلت آلودگی هوا (جدید)

2

آخرین خبر درباره تعطیلی مدارس فردا یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱ بعلت آلودگی هوا (جدید)

باتوجه به آلودگی هوای این روزهای بسیاری از شهرهای کشور مخصوصا تهران و البرز و کرج تعطیلی مدارس فردا الودگی هوا و شاخص آلودگی شهرها احتمال تعطیلی مدارس و دانشگاهها در روز یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱ در شهرهای تهران و البرز و ایلام و شهرهای جنوبی ، اصفهان ، تبریز ، زاهدان، زابل، مشهد ، خوزستان ، اهواز ، یزد ، تهران ، بوشهر ، زنجان ، اصفهان ، رشت ، سقز ، سنندج ، کردستان و شیراز و… وجود دارد که اخبار آن را در این مطلب میتوانید ملاحظه کنید.

تعطیلی مدارس فردا یکشنبه

تعطیلی مدارس یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱

آخرین خبر درباره تعطیلی مدارس فردا یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱ منتشر شده را بعلت آلودگی هوا باد و طوفان گردوغبار و بارندگی و سیل و شاخص هوای آلوده شهرها تعطیلی مدارس فردا یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱ + اخرین وضعیت تعطیلی مدارس روز یکشنبه ۱۳ آذر ماه ۱۴۰۱ در شهرهای تهران و البرز و ایلام و شهرهای جنوبی ، اصفهان ، تبریز ، زاهدان، زابل، مشهد ، خوزستان ، اهواز ، یزد ، تهران ، بوشهر ، زنجان ، اصفهان ، رشت ، سقز ، سنندج ، کردستان و شیراز و… مشخص شد, اخبار تعطیلی مدارس در روز ۱۳ آذر ۱۴۰۱ بدلیل آلودگی هوا مدارس کدام شهرها فردا روز یکشنبه ۱۳ آذر (۱۴۰۱) تعطیل است؟ را با جزئیات خبر از حرف تازه میخوانید (اطلاعیه جدید)

تمام مدارس شهرستان طالقان و بخش آسارا کرج تعطیل شد


مدیر کل مدیریت بحران استانداری البرز اعلام کرد:

🔹 به علت بارش برف و برودت هوا تمام مقاطع تحصیلی شهرستان طالقان و بخش آسارا کرج امروز یکشنبه تعطیل شد.

مدیر کل مدیریت بحران استانداری البرز اعلام کرد:

🔹 به علت بارش برف و برودت هوا تمام مقاطع تحصیلی شهرستان طالقان و بخش آسارا کرج امروز یکشنبه تعطیل شد.

📍تعطیلی مدارس برای روز یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱ سوالی است، که اینروزها با توجه به آلودگی هوا و بارندگی های اخیر توسط دانش آموزان و والدین پرسیده میشود که آیا مدارس در روز یکشنبه تعطیل هستند و یا خیر و دلیل این امر نیز آلودگی هوا است.

بر این اساس فردا مدارس در روز یکشنبه ۱۳آذر ۱۴۰۱ باز است و تمام کلاس ها دایر می باشد.

ادامه اخبار تعطیلی فردا یکشنبه ۱۳ آذر (۱۴۰۱) تا ساعتی دیگر بروزرسانی خواهیم کرد و اگر خبر جدیدی درباره تعطیلی فردا اعلام شد به اطلاع کاربران محترم می رسانیم.

در حال تکمیل …

وضعیت آلودگی هوا فردا

🔸طبق اعلام سازمان هواشناسی در روز یکشنبه ۱۳ آذر با نفوذ جریانات شمالی به سواحل دریای خزر، کاهش نسبی دما بین چهار تا هشت درجه برای نوار شمالی کشور و دامنه‌های جنوبی البرز پیش‌بینی می‌شود از فردا یکشنبه (۱۳ آذرماه) خلیج فارس مواج خواهد بود.

با نفوذ جریانات شمالی بر روی دریای خزر بارش در اردبیل و سواحل خزر تشدید می‌شود، اظهار داشت: برخی نواحی شمال غرب و دامنه‌های البرز نیز بارش خواهند داشت.

کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه روز یکشنبه بارش‌ها در شمال غرب کاسته می‌شود، گفت: در این روز برای سواحل خزر، خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی و دامنه‌های جنوبی البرز در استان‌های زنجان، قزوین، البرز، تهران و غرب سمنان بارش باران رخ خواهد داد که این بارش‌ها در ارتفاعات به صورت برف است.

نقشینه بیان کرد: روز دوشنبه آینده این وضعیت در غرب دریای خزر و استان اردبیل تداوم دارد و برای استان‌های البرز و تهران بارش پیش‌بینی شده است.

وی از ورود سامانه بارشی جدید از روز دوشنبه هفته آینده به کشور از سمت جنوب خبر داد و گفت: ورود سامانه بارشی در جنوب غرب مناطق زاگرس مرکزی برخی مناطق بوشهر، فارس، کرمان افزایش ابر و رگبار پراکنده را خواهیم داشت که این روند تا روز سه‌شنبه تداوم دارد.

کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه از روز یکشنبه تا سه‌شنبه هفته آینده کاهش ۴ تا ۸ درجه‌ای دما را برای نوار شمالی کشور و دامنه‌های جنوبی البرز پیش‌بینی می‌شود، تاکید کرد: در ارتفاعات رشته‌کوه البرز از روز یکشنبه تا سه‌شنبه شاهد بارش برف خواهیم بود.

بر اساس آخرین مدل‌های پیش‌بینی هواشناسی وضعیت جوی استان تهران، با نفوذ سامانه بارشی در اکثر مناطق استان افزایش ابرناکی در بعضی ساعات داریم و در ارتفاعات مه، بارش برف و باران پیش‌بینی می‌شود.

2 دیدگاه در “آخرین خبر درباره تعطیلی مدارس فردا یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱ بعلت آلودگی هوا (جدید)

  1. تو پیامو بخون گفت:

    آ ف ر ی ن (•”_•”)

  2. زینب گفت:
    3
    1

    و کرج که داره برف میاد : هه ، خوبی؟

نظرات