بیوگرافی سارا وخشوری و همسرش با عکس و سوابق + زندگی شخصی و اینستاگرام

0

بیوگرافی سارا وخشوری و همسرش با عکس و سوابق + زندگی شخصی و اینستاگرام

سارا وخشوری کیست و اهل کجاست؟ بیوگرافی سارا وخشوری زادهٔ سال ۱۳۶۱ در تهران استاد دانشگاه و کارشناس نفت و همسرش با عکس و تصاویر زندگی شخصی و خانواده سارا وخشوری و همسرش همراه با سوابق شغلی و پیج اینستاگرامش تا حواشی و جنجال های اخیر وی در ادامه مطلب از مجله حرف تازه میخوانید

سارا وخشوری کیست

بیوگرافی سارا وخشوری کیست

دکتر سارا وخشوری زادهٔ سال ۱۳۶۱ در تهران، استاد دانشگاه و کارشناس نفت، عضو امنیت انرژی در مؤسسهٔ سیاست جهانی، مؤسس و نمایندهٔ شرکت یک نفره ” SVB” و مشاور استراتژیکی انرژی و همچنین عضو ارشد انرژی در شورای آتلانتیک و در مؤسسهٔ مطالعات انرژی آکسفورد است.

وی هم اکنون عضو کارگروه امنیت انرژی دولت قبرس است و مشغول به طراحی استراتژی امنیت انرژی این کشور می باشد.

سارا وخشوری دارای مدرک دکترای امنیت انرژی و مطالعات خاورمیانه است. او فوق لیسانس مدیریت بازرگانی (بازاریابی بین المللی) و کارشناسی ارشد دیگر در روابط بین الملل دارد.

بیوگرافی سارا وخشوری کیست

سوابق تحصیلی

  • دکتری امنیت انرژی و مطالعات خاورمیانه (از انیستیتو انرژی آکسفورد Oxford Institute for Energy Studies)
  • کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی (دانشگاه تربیت مدرس)
  • کارشناسی ارشد روابط بین‌الملل

سوابق شغلی

ایشان استراتژیست انرژی، فعال حقوق بشر، استاد امنیت انرژی و مطالعات خاورمیانه در موسسه سیاست جهانی، بنیانگذار و نماینده شرکت بین المللی «اس وی بی» شرکت مشاور استراتژیک انرژی مستقر در واشینگتن دی سی و دبیاست که بیش از دو دهه سابقه کار در صنعت انرژی را در کارنامه خود دارد.

او به کشورهای متعددی در مورد استراتژی نقشه راه انرژی خود مشاوره داده و با نهادهای دولتی و خصوصی و سازمان های بین المللی مانند صندوق بین المللی پول، بانک جهانی همکاری کرده است. او همچنین استاد امنیت انرژی در دانشکده فارغ التحصیل IWP در زمینه امنیت ملی، صنایع دولتی و امور بین الملل است.

سوابق سارا وخشوری

دکتر سارا وخشوری استاد امنیت انرژی در موسسه سیاست جهانی است.  او در زمینه مطالعه و پیش بینی بازارهای انرژی، طراحی استراتژیهای انرژی، طراحی و اجرای برنامه امنیت انرژی، مدیریت عرضه و تقاضای انرژی، دیپلماسی انرژی و امنیت ملی به کشورها و شرکتهای انرژی مختلفی مشاوره داده و در کنفرانسهای بین المللی زیادی در زمینه ژئوپلیتیک، امنیت و بازار انرژی در دانشگاههای هاروارد، پرینستون، دوک، کلمبیا و غیره سخنرانی کرده است. علاوه بر آن، نظرات و دیدگاههای تخصصی او در رسانه های بین المللی مانند بلومبرگ، بی بی سی، سی ان بی سی، فایننشال تایمز، پلاتس، لوموند، وال استریت ژورنال، آرگوس و اکونومیست نقل قول و درج شده است.

از وی مقالات متعددی در نشریات اکونومیست، مطالعات اقتصادی خاورمیانه و مجلات نفت و گاز منتشر شده است. همچنین وی مقالاتی در کنفرانس های خاورمیانه و کنگره های جهانی ال ان جی و دیگر کنفرانس های بین المللی گاز و انرژی ارائه داده است

ازدواج و همسر سارا وخشوری

ازدواج و همسر سارا وخشوری

از زندگی شخصی و همسر و خانواده وی اطلاع در دست نیست

ساخت زیورآلات دست ساز

سارا وخشوری قبل ار ورود به فعالیت های بین المللی در حوزه انرژی، در زمینه ساخت زیورآلات دست ساز فعالیت می کرد. او اولین نمایشگاه قطعات زیورآلات دست ساز را در گالری مانی برپا کرد.

او از ۱۹ فروردین در گالری مانی پنجاه قطعه از زیورآلات دست‌ساز خود را به نمایش گذاشت.

آثار ارائه شده در این نمایشگاه از طلا و مروارید ساخته شده‌اند که در قطعات ساخته شده از طلا، علاوه بر طرح‌های مدرن از عناصر طراحی ایرانی نیز استفاده شده است.

آثار و کتب

خانم وخشوری دارای کتابی با عنوان «بازاریابی و فروش نفت خام صادراتی ایران از زمان انقلاب اسلامی» می باشد و در تهیه گزارشات انرژی شامل «چشم انداز جهانی انرژی ۲۰۱۸»، که توسط آژانس بین المللی انرژی منتشر شده، همکاری داشته و با اتاق فکر و آژانس های بین الملی انرژی و ارزیابی اثرات زیست محیطی همکاری می نماید.

  • بازاریابی و فروش نفت خام صادراتی ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی

عکس های جدید و اینستاگرام سارا وخشوری

سارا وخشورى @svakhshouri

عکس های سارا وخشوری

خانواده سارا وخشوری

سارا وخشوری متولد کجاست

سارا وخشوری در چند شنبه با سینا

 

نظرات