خبر جنجالی درگذشت ابوالفضل پورعرب صحت دارد یا خیر از زبان پسرش ببینید

0

خبر جنجالی درگذشت ابوالفضل پورعرب صحت دارد یا خیر از زبان پسرش ببینید

در حالیکه از ساعاتی پیش خبر فوت و درگذشت ابوالفضل پورعرب بازیگر سینما و تلویزیون ایران بر اثر بیماری سرطان در شبکه های اجتماعی به یکی از خبرهای داغ روز تبدیل شده و هواداران و طرفداران این بازیگر را نگران کرده است، اما خبر مرگ و درگذشت ابوالفضل پورعرب صحت ندارد و توسط پسرش تکذیب شد. او درحال حاضر در بیمارستان نیکان تهران بستری است و تحت مداوا قرار دارد.

درگذشت ابوالفضل پورعرب

درگذشت ابوالفضل پورعرب بازیگر

از ساعاتی پیش روز جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱ خبر فوت و درگذشت ابوالفضل پورعرب بازیگر سینما و تلویزیون ایران در شبکه های اجتماعی به یکی از خبرهای داغ روز تبدیل شده و هوداران و طرفداران این بازیگر را نگران کرده است، اما خبر مرگ و درگذشت ابوالفضل پورعرب صحت دارند و توسط پسرش تکذیب شد. او درحال حاضر در بیمارستان نیکان تهران بستری است و تحت مداوا قرار دارد.

پوریا پورعرب فرزند ابوالفضل پورعرب درباره شایعه زشت فوت پدرش گفته: خبر درگذشت پدرم صحت ندارد و حال عمومی اوخوب است؛ در انتظار عمل پا به سر می‌برد. حال عمومی پدرم خوب است و آنچه مطرح شده شایعه‌ای بیش نیست.

از دقایقی قبل، انتشار اخباری غیررسمی، نگرانی‌هایی را درباره وضعیت سلامت ابوالفضل پورعرب به وجود آورد.

پوریا پورعرب فرزند این بازیگر سینما ضمن رد این اخبار اظهار داشت: این اخبار تماما کذب بوده و این بازیگر پیشکسوت در انتظار عمل پا به سر می‌برد.

آخرین وضعیت

آخرین وضعیت ابوالفضل پورعرب در بیمارستان بستری و تحت درمان است.

به گزارش ایسنا: این بازیگر قدیمی سینما بیش از دو هفته است که در بیمارستان بستری شده و دقایقی قبل (عصر جمعه ۱۱ آذر) هم در مکالمه‌ای کوتاه ادامه درمانش در بیمارستان را تایید کرد.

علی تقی‌پور، تهیه‌کننده مستندی که پورعرب در حال ساخت آن بوده نیز در پی انتشار برخی اخبار نادرست از سلامتی این بازیگر در تماسی با ایسنا بیان کرد: حال عمومی آقای پورعرب خوب است و فعلا در بیمارستان بستری هستند. آزمایش‌هایی از ایشان گرفته شده تا شرایط برای جراحی روی پا بررسی شود و با تثبیت وضعیت، عمل جراحی در روزهای آینده انجام خواهد شد.

ابوالفضل پورعرب بازیگر پیشکسوت سینمای ایران بیش از چهار دهه است که در عرصه بازیگری فعالیت می‌کند و فیلمهای ماندگاری همچون عروس، نرگس،‌چهره، دستهای آلوده ، غریبانه و مردی شبیه باران را در کارنامه خود دارد.

او پیش‌تر هم گفته بود که پورعرب مدتی قبل مشغول کارگردانی یک مستند داستانی به نام «سگ» بود که از ناحیه‌ پا دچار حادثه شد و در ادامه عفونت در بدن به وجود آمد که باید درمان شود.

نظرات