arongroups

آخرین خبر درباره تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱ بعلت آلودگی هوا (جدید)

8

آخرین خبر درباره تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱ بعلت آلودگی هوا (جدید)

با توجه به آلودگی هوای این روزهای بسیاری از شهرهای کشور مخصوصا تهران و البرز و کرج تعطیلی مدارس فردا الودگی هوا و مسابقه ایران و آمریکا در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر احتمال تعطیلی مدارس و دانشگاهها در روز چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱ در شهرهای تهران و البرز و ایلام و شهرهای جنوبی ، اصفهان ، تبریز ، زاهدان، زابل، مشهد ، خوزستان ، اهواز ، یزد ، تهران ، بوشهر ، زنجان ، اصفهان ، رشت ، سقز ، سنندج ، کردستان و شیراز و… وجود دارد که اخبار آن را در این مطلب میتوانید ملاحظه کنید.

تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه

تعطیلی مدارس چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱

آخرین خبر درباره تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱ منتشر شده را بعلت آلودگی هوا باد و طوفان گردوغبار و بارندگی و سیل و فردای روز مسابقه ایران و آمریکا در جام جهانی قطر تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱ + اخرین وضعیت تعطیلی مدارس روز چهارشنبه ۹ آذر ماه ۱۴۰۱ در شهرهای تهران و البرز و ایلام و شهرهای جنوبی ، اصفهان ، تبریز ، زاهدان، زابل، مشهد ، خوزستان ، اهواز ، یزد ، تهران ، بوشهر ، زنجان ، اصفهان ، رشت ، سقز ، سنندج ، کردستان و شیراز و… مشخص شد, اخبار تعطیلی مدارس در روز چهار شنبه ۹ آذر ۱۴۰۱ بدلیل آلودگی هوا مدارس کدام شهرها فردا روز چهارشنبه ۹ آذر (۱۴۰۱) تعطیل است؟ را با جزئیات خبر از حرف تازه میخوانید (اطلاعیه جدید)

📍تعطیلی مدارس برای روز چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱ سوالی است، که اینروزها با توجه به آلودگی هوا و بارندگی های اخیر توسط دانش آموزان و والدین پرسیده میشود که آیا مدارس در روز چهارشنبه تعطیل هستند و یا خیر و دلیل این امر نیز آلودگی هوا است.

بر این اساس فردا مدارس در روز چهارشنبه ۹آذر ۱۴۰۱ باز است و بر این اساس احتمال تعطیلی مدارس نزدیک به صفر است.

ادامه اخبار تعطیلی فردا چهارشنبه ۹ آذر (۱۴۰۱) تا ساعتی دیگر بروزرسانی خواهیم کرد و اگر خبر جدیدی درباره تعطیلی فردا اعلام شد به اطلاع کاربران محترم می رسانیم.

بروزرسانی ۱

تعطیلی مدارس اصفهان و هشت شهر این استان فردا چهارشنبه نهم آذر

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از غیرحضوری شدن مدارس اصفهان و ۸ شهر استان به دلیل آلودگی هوا خبر داد.

منصور شیشه فروش با اعلام این خبر به ایسنا گفت: با توجه به پیش بینی سکون هوا، افزایش غلظت آلاینده‌های جوی و تصویب کمیته اضطرار آلودگی هوای اصفهان مدارس و مهدهای کودک اصفهان و ۸ شهر دیگر غیرحضوری خواهد بود.

وی گفت: تمام مدارس دوره‌های ابتدایی، پیش دبستانی و مهدرهای کودک مناطق شش گانه آموزش و پرورش شهرستان اصفهان فردا تعطیل است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان همچنین از تعطیلی مدارس و مهدهای کودک در شهرستان‌های فلاورجان، خمینی شهر، برخوار، مبارکه، بخش مرکزی شاهین شهر، بخش مرکزی نجف‌آباد و بخش‌های مرکزی لنجان و فولادشهر خبر داد.

بروزرسانی ۲

غیر حضوری شدن مدارس تهران و البرز فردا نهم اذر

چهارشنبه ۹ آذر ماه در تمامی شهرستان‌های استان تهران و البرز به جز پردیس، دماوند و فیروزکوه مهدهای کودک و پیش‌دبستانی‌ها تعطیل و مقطع ابتدایی غیرحضوری و به صورت مجازی دایر است.

بر اساس مصوبات این کارگروه، چهارشنبه ۹ آذر ماه در تمامی شهرستان‌های استان تهران و البرز به جز پردیس، دماوند و فیروزکوه مهدهای کودک و پیش‌دبستانی‌ها تعطیل و مقطع ابتدایی غیرحضوری و به صورت مجازی دایر است.

همچنین فعالیت‌های ورزشی در فضاهای باز روز پنج شنبه ممنوع است. از شهروندان تقاضا شده است که از تردد غیرضروری خودداری کنند.

در حال تکمیل …..

وضعیت آلودگی هوا

🔸 طبق اعلام سازمان هواشناسی در روز چهارشنبه ۹ آذر به دلیل پایداری نسبی جو و عدم وجود وزش باد قابل ملاحظه، در بخش های مرکزی، غربی و نیمه جنوبی استان، کاهش کیفیت هوا و افزایش شاخص آلودگی هوا در حد ناسالم برای همه گروه ها پیش بینی شده است.

🔸بر اساس آخرین پیش‌بینی‌های هواشناسی؛ در روز چهارشنبه در استان‌های واقع در شمال غرب، غرب، بخش‌هایی از جنوب غرب، دامنه و ارتفاعات البرز مرکزی در استان‌های تهران، البرز و قزوین و برخی مناطق مرکزی کشور سبب بارش باران گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی و در مناطق سردسیر و ارتفاعات بارش برف می‌شود.

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی روز چهارشنبه با تقویت جریانات شمالی روی دریای خزر در گیلان و غرب مازندران بارش باران و وزش باد روی می‌دهد. این شرایط روز پنجشنبه علاوه بر مناطق مذکور در شرق سواحل دریای خزر، شمال شرق و ارتفاعات و دامنه‌های البرز شرقی نیز پیش‌بینی شده است.

بعد از ظهر سه‌شنبه با ورود سامانه بارشی جدید از سمت شمال غرب و غرب بارش باران همراه با رعدوبرق و وزش باد در این مناطق آغاز می‌شود. روز چهارشنبه بر شدت بارش در این مناطق افزوده شده و گستره آن سواحل دریای خزر، دامنه‌های زاگرس مرکزی و استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز و بخش‌ هایی از مرکز کشور را فرا می‌گیرد.

8 دیدگاه در “آخرین خبر درباره تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱ بعلت آلودگی هوا (جدید)

 1. یه بنده خدا گفت:
  1
  1

  حداقل تعطیل نمی‌کنید دیر تر باز کنید

 2. Noora گفت:

  این دیگه چه تدبیری هست که چندساله رواج دادین، یعنی ریه ی بچه ی کلاس ششمی با هفتمی فرق داره؟ یا ریه در دوران متوسطه تکامل پیدا میکنه؟ وقتی میگید برای همه ی گروه ها خطرناکه ، لااقل به حرف خودتون پایبند باشین

 3. Nana گفت:

  تعطیل کنید دیگه آح
  ما تا ۲شب بیدار یم

 4. سپهر گفت:

  اطلاییه .فردا تعطیل است .آیا فردا تعطیل است. تا خبری دیگر بای بای

 5. علی گفت:
  13
  1

  ما نباید دلمون به تعطیلی خوش باشه چون مارو آدم حساب نمیکنن

 6. کاربر گفت:
  10

  توف تو این خبر تون

 7. محمد گفت:
  15

  راهنمایی ها هم که هویج ، مگه ما آب شش داریم که ابتدایی تعطیل میشه ولی ما نه

 8. اهام گفت:
  36

  مگه دبیرستانی ها آب شش دارند آنها هم آرزو دارن ها و مگه آدم نیستند

نظرات