تفریحات

درگاه پرداخت سیزپی

0

درگاه پرداخت سیزپی

اگر از فروشگاههای اینترنتی معتبر خرید کرده باشید یا اگر خودتان دارنده کسب و کارآنلاین باشید حتما نام سیزپی را شنیده اید.

سیزپی ( SIZPay ) تجربه پرداخت امن و مطمئین را برای خریداران و صاحبان مشاغل اینترنتی به ارمغان می آورد. سیزپی با دارا بودن مجوز پرداخت‌یاری از بانک مرکزی در زمره شرکتهایی است که درگاه پرداخت اینترنتی به فعالین اقتصادی و کسب و کارها در فضای مجازی ارائه میدهد. کافی است به سایت شرکت شاپرک (بانک مرکزی) رگولاتور حوزه پرداخت کشور سری بزنید و در قسمت شرکتهای پرداختیار مجاز نام سیزپی که سومین شرکت پرداختیار است ببنید.

 درگاه پرداخت سیزپی

سیزپی با شناختی و تجربه ای که از بازار پرداخت کشور  دارد و با توجه به نیاز کسب و کارهای اینترنتی زیر ساختها و امکاناتی  فراهم کرده که هر کسب و کاری با هر ابعاد بتواند به راحتی از خدمات پرداخت اینترنتی بهره مند شود.

برای اینکه با سیزپی و خدمات آن بیشتر آشنا شوید تا پایان این نوشتار با ما همراه باشید.

سیزپی از برندهای زیر مجموعه هلدینگ دانش بنیان پیشگامان فناوری اطلاعات – که بیش از پانزده سال در حوزه طراحی، تولید و پشتیبانی سامانه های بانکداری الکترونیک و پرداخت الکترونیک فعال است – می باشد. سیزپی با دریافت مجوز از بانک مرکزی می تواند به کلیه اشخاص و کسب کارها چه آنهائی که در فضای آنلاین و مجازی فعالیت می کنند و چه آنهائی که به صورت سنتی در حال فعالیت هستند، راه حل های پرداخت الکترونیک ارائه دهد. درگاه پرداخت اینترنتی از رایج ترین سرویس های قابل ارائه توسط سیزپی (  SIZPay) می باشد.

درگاه پرداخت اینترنتی

اگر به دنبال راه اندازی کسب وکار اینترنتی مانند فروشگاه اینترنتی هستید و می خواهید محصولات و خدماتتان را از طریق شبکه جهانی اینترنت در اختیار مشتریانتان قرار دهید، قطعا برای دریافت وجه کالا و خدمات نیاز به درگاه پرداخت اینترنتی امن خواهید داشت. برای دریافت درگاه پرداخت مطمئن، کافی است در سایت سیزپی ثبت نام کنید.

درگاه پرداخت سیزپی

با این کار می توانید در کمتر از یک روز درگاه پراخت خود را دریافت کرده و فرآیند دریافت پول از مشتریان را به عهده سیزپی بگذارید تا خیالتان آسوده گردد.

لینک پرداخت

با شکل گیری و گسترش شبکه های اجتماعی در فضای اینترنت بسیاری از کسب و کارها کالاها و خدمات خود را در این شبکه ها به جامعه مشتریان خود معرفی و عرضه می نمایند و برخی علاوه بر معرفی از طریق این شبکه های اجتماعی فروش نیز انجام میدهند. سیزپی برای این کسب و کارها که در شبکه های اجتماعی فعالیت دارند و احتیاج به دریافت وجه از مشتریانشان دارند راهکاری با عنوان لینک پرداخت ارائه کرده است. با ورود به پنل کاربریتان در سایت سیزپی می توانید انواع لینک پرداخت بسازید و برای مشتریانتان ارسال کنید. لینک پرداخت با مبلغ ثابت، لینک پرداخت برای هریک از محصولات، لینک پرداخت با تاریخ انقضاء و انواع دیگری از لینک پرداخت سیزپی در پنل کاربری سیزپی بسازید و به آسانی برای دریافت وجه در اختیار مشتریانتان قرار دهید. لینک پرداخت را می توانید از طریق پیامک یا سایر پیام رسانها برای مشتریانتان ارسال نمائید.

درگاه پرداخت سیزپی

فاکتور آنلاین

سیزپی سعی دارد با ایجاد خدمات متنوع و متمایز برای هر نوع نیازی در شبکه پرداخت پاسخی مناسب ارائه نماید. فاکتور آنلاین یا کارتخوان مجازی از دیگر خدمات ارائه شده از درگاه پرداخت سیزپی می باشد. این نوع خدمت بیشتر برای کسب و کارهائی مناسب است که پرداخت در محل دارند (COD) ولی استفاده از دستگاه کارتخوان به هردلیلی برای آنها میسر نیست. کافی است بعد از دریافت سفارش از مشتری شماره تلفن همراه مشتری و مبلغ فاکتور را وارد کنند (البته اطلاعات اضافی دیگری هم می توانید وارد کنید و لی اجباری نیست) و روی دکمه ارسال کلیک نماید. پیامکی حاوی معرفی کسب و کار و لینک پرداخت با مبلغ مشخص برای مشتری ارسال می گردد، مشتری کافی است روی لینک کلیک کرده تا به درگاه پرداخت سیزپی هدایت شود. به محض انجام پرداخت توسط مشتری ردیف متناظر با فاکتور ارسال شده در پنل فروشنده تیک سبز می خورد. حالا می تواند کالا یا خدمات را ارسال نماید. از دیگر مزایای فاکتور آنلاین سیزپی امکان درج اقلام فاکتور می باشد که مشتری به راحتی می تواند از جزئیات خرید خود مطلع گردد.

انواع افزونه و پلاگین پرداخت

تیم فنی سیزپی متشکل از انواع تخصص های برنامه نویسی تلاش نموده تا برای هر نوع سلیقه و کلیه زبانهای برنامه نویسی ماژول های پرداخت و همچنین برای راحتی استفاده کنندگان و توسعه دهندگان سیستم های مدیریت محتوا برای کلیه سیستم های مدیریت محتوا افزونه پرداخت و پلاگین پرداخت مخصوص به خود آماده سازد. از اینرو نیاز کلیه سلیقه ها در سیزپی پاسخ داده شده است یعنی صاحبان کسب و کار با هر تکنولوژی که سایت خود را ساخته شده یا زیرساختهای فروش خود را برپا کرده باشند به آسانی و سهولت می توانند به درگاه پرداخت سیزپی متصل شوند و از خدمات درگاه پرداخت سیزپی استفاده کنند. در ضمن تیم پشتیبانی سیزپی به صورت شبانه روزی آماده پاسخگوئی به سوالات مشتریان می باشد.

ارائه راهکارهای خاص پرداخت

یکی از بارزترین خوصوصیتهای درگاه پرداخت سیزپی  که وجه تمایز آن با سایر پرداخت‌یار ها می باشد، ارائه و توسعه راهکارهای خاص توسط سیزپی می باشد. بدین معنا که اگر کسب و کاری برای چرخه و سیکل پرداخت خود دنبال راهکاری خاص باشد بهترین روش پیشنهاد می شود و یا اگر خود کسب و کار راهکاری مد نظر داشته باشد، توسط تیم سیزپی پیاده سازی می گردد. یعنی سیزپی از لحظه پرداخت پول توسط مشتری تا تسویه به حساب دلخواه صاحبان کسب و کار در کنار مشتریان می باشد.

گزارشات لحظه ای

برای هر سیستمی بخش گزارشات از مهمترین قسمتهای آن می باشد ولی هنگامیکه حرف پول به میان می آید اهمیت گزارشات و تنوع آن دو چندان خواهد شد. سیزپی با ایجاد گزارشات متنوع با فیلترهای گوناگون سعی کرده به نیاز کلیه حسابداران و صاحبان کسب و کار ها با هر سلیقه ای پاسخ دهد. در بخش گزارشات درگاه پرداخت سیزپی مراحل انجام تراکنش ها را با جزئیات کامل می توانید مشاهده کنید و از وضعیت هر تراکنش به راحتی مطلع گردید. تمامی گزارشات درگاه پرداخت سیزپی قابلیت دریافت خروجی در فرمت های استاندارد را دارا می باشند.

درگاه پرداخت اعتباری

سازمان ها، نهادها و شرکت ها می توانند از درگاه پرداخت سازمانی سیزپی استفاده کنند. امکان خرید از طریق بن کارت های سازمانی، کیف پول و حتی خرید اعتباری برای کارکنان از طریق درگاه پرداخت سازمانی سیزپی امکان پذیر است. فروشگاههای آنلاین جهت ارائه بهترین خدمات اعتباری به سازمان ها می توانند به آسانی درگاه پرداخت اعتباری سیزپی را در سایت خود راه اندازی کنند. از قابلیت ها و زیر سیستم های درگاه پرداخت سازمانی سیزپی می توان به صدور کارتهای کارت اعتباری، بن کارت، کارت هدیه و کارت تخفیف اشاره نمود. صدور صورتحسابهای اعتباری به صورت تمام پارامتریک از دیگر ویژگیهای منحصر بفرد سیزپی می باشد.

با تمام آنچه به صورت مختصر در بالا گفته شد می توان گفت : سیزپی به کسب و کار شما هویت می بخشد.

نظرات