پخش زنده و آنلاین فوتبال برزیل سوئیس جام جهانی ۲۰۲۲ دوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱ بدون سانسور

0

لینک پخش زنده و آنلاین فوتبال برزیل و سوئیس جام جهانی ۲۰۲۲ قطر امروز دوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱ از شبکه پرشیانا اسپورت و شبکه های افغانستان و شبکه ورزش و شبکه ۳ و تلوبیون بدون سانسور با خلاصه و نتیجه بازی فوتبال امروز دیدار برزیل – سوئیس در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر امروز دوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱ را در ادامه مطلب برای شما بطور دقیق اورده ایم که می توانید این بازی را بطور زنده و انلاین تماشا کنید:

پخش زنده فوتبال برزیل سوئیس جام جهانی 2022 قطر

پخش زنده فوتبال برزیل و سوئیس جام جهانی ۲۰۲۲ قطر بدون سانسور

فرکانس و شبکه های پخش زنده دیدار برزیل و سوئیس در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر امروز دوشنبه هفتم آذر ۱۴۰۱ را از ساعت ۱۹:۳۰ در شبکه پخش زنده شبکه ۳ سیما و سایت آنتن بطور زنده و آنلاین و شبکه های بدون سانسور و با کیفیت عالی تماشا کنید

بازی برزیل و سوئیس از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه راس ابو عبود برگزار می شود. نیمار از ناحیه پا در بازی مقابل کامرون مصدوم شد و در بازی امروز تیم ملی کشورش حضور ندارد.

علاوه بر شبکه های داخلی، چند شبکه خارجی و بین المللی نیز پخش بازی امروز را پوشش می دهند که در زیر مشاهده میکنید:

این مسابقه را بصورت زنده میتوانید از این لینک تماشا کنید

شبکه های فارسی زبان نیز بازی (برزیل-سوئیس) در جام جهانی ۲۰۲۲ را پوشش خواهند داد

بازی فوتبال برزیل-سوئیس در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر امروز دوشنبه ۷ آذر ماه از گروه G جام جهانی ۲۰۲۲ قطر (برزیل-سوئیس) پخش زنده ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه راس ابو عبود آغاز میشود.

معرفی تیم ها

برزیل را باید یکی از مدعیان عنوان قهرمانی جام جهانی قطر دانست، برزیل پرستاره که حالا نیمار، ستاره اصلی خود را تا پایان مرحله گروهی در اختیار ندارد، در بازی نخست موفق شد صربستان باکیفیت را با دو گل از پیش رو بردارد.

سوئیس یکی از تیم‌های اروپایی است که پش از شگفتی‌سازی در یورو ۲۰۲۰، در بازی نخست خود در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، کامرون را با یک گل از پیش رو برداشت و ۳ امتیازی شد.

برزیل در ۱۶ بازی قبلی خود در مرحله گروهی رقابت‌های جام جهانی نباخته است؛ تا کنون هیچ کشوری روند ۱۷ بازی بدون شکست در مرحله گروهی را به ثبت نرسانده‌ است

این دو تیم در سال ۲۰۱۳ در یک بازی دوستانه به مصاف هم رفته بودند که آن بازی را برزیل با یک گل برد. دومین و آخرین جدال دو تیم در سالیان اخیر اما مربوط به مرحله گروهی جام جهانی روسیه ۲۰۱۸ است که در آن بازی، دو تیم تن به تساوی ۱ بر ۱ دادند.

ترکیب دو تیم

برزیل : آلیسون ، سیلوا، مارکینیوش، ساندرو، آلوز ، کاسمیرو، فرد ، رافینیا، آنتونی، وینیسیوس ف ریچارلیسون
سوئیس : زومر ، آکانجی، الودی، رودریگز، ویدمر ، فرولر، ژاکا ، وارگاس، سو، شکیری ، امبولو

نظرات