arongroups

پخش زنده و آنلاین فوتبال کره جنوبی غنا جام جهانی ۲۰۲۲ امروز ۷ آذر ۱۴۰۱ بدون سانسور

0

لینک پخش زنده و آنلاین فوتبال کره جنوبی غنا جام جهانی ۲۰۲۲ قطر امروز دوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱ با کیفیت عالی و اچ دی و بدون سانسور با حواشی و جزئیات بازی فوتبال امروز دیدار کره جنوبی – غنا در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر امروز دوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱ را در ادامه مطلب برای شما بطور دقیق اورده ایم که می توانید این بازی را بطور زنده و انلاین تماشا کنید:

پخش زنده فوتبال کره جنوبی غنا جام جهانی 2022 قطر

پخش زنده فوتبال کره جنوبی غنا جام جهانی ۲۰۲۲ قطر بدون سانسور

فرکانس و شبکه های پخش زنده دیدار کره جنوبی غنا در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر امروز دوشنبه هفتم آذر ۱۴۰۱ از ساعت ۱۶:۳۰ لینک مستقیم پخش زنده شبکه سه سیما و سایت آنتن بطور زنده و آنلاین و شبکه های بدون سانسور و با کیفیت عالی تماشا کنید

ساعت ۱۶:۳۰ امروز دوشنبه این بازی برگزار می‌شود

تیم‌های کره و غنا در حالی به مصاف هم می‌روند که نماینده آسیا در ادامه نتایج خوب آسیایی‌ها در دور اول مرحله گروهی، در جدال نخست برابر اروگوئه یک مساوی ارزشمند کسب کرد. آن‌ها امروز برابر غنا با کسب ۳ امتیاز می‌توانند شانس خوبی برای صعود از گروهی با حضور اروگوئه و پرتغال داشته باشند.

علاوه بر شبکه های داخلی، چند شبکه خارجی و بین المللی نیز پخش بازی امروز را پوشش می دهند که در زیر مشاهده میکنید:

این مسابقه را بصورت زنده میتوانید از این لینک تماشا کنید

شبکه های فارسی زبانی که بازی (کره جنوبی-غنا) در جام جهانی ۲۰۲۲ را پوشش خواهند داد به شرح ذیل می باشد:

#کدبیس_ورزش
BISS:03A01BBE20C16D4E

شبکه پرشیانا اسپورت

Persiana Sports HD
Yahsat – TurkmenÄlem
۱۰۷۶۲ V 27500

Persiana Sports SD
Yahsat – TurkmenÄlem
۱۰۸۰۳ H 27500

در هشتمین روز از برگزاری دیدارهای جام جهانی ۲۰۲۲ قطر تیم های کره جنوبی و غنا از ساعت ۱۶:۳۰ در ورزشگاه اجوکیشن به مصاف هم می روند.

بازی فوتبال کره جنوبی-غنا در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر امروز دوشنبه هفتم آذر ماه از گروه H جام جهانی ۲۰۲۲ قطر (کره جنوبی-غنا) پخش زنده ساعت ۲۲:۳۰ در استادیوم آموزش دوحه آغاز میشود. سرمربی کره جنوبی پائولو بنتو است.

ترکیب احتمالی دو تیم

کره جنوبی : سئونگ گیو ، جین سو، یونگ گوون، کیم مین جائه، مون هوان ، این بئوم، وو یونگ ، سون، لی سونگ جائه، سانگ هو نا ، اوی جو هوانگ
غنا : آتی زیگی ، عبدالرحمن بابا، الکساندر جیکو، آمارتی، سیدو ، پارتی، صمد ، بوکاری، کودوس، جردن آیو ، ایناکی ویلیامز

معرفی تیم ها

غنا در دیدار نخست خود برابر پرتغال کاملا آماده نشان داد و دو گل وارد دروازه این تیم کرد اما در نهایت نتیجه را واگذار کرد؛ در طرف مقابل کره جنوبی هم توانست اروگوئه را با خط حمله درخشانش متوقف کند تا دو تیم با عمکلردی قابل قبول در هفته ابتدایی، به مصاف یکدیگر بروند.
غنا اما در نخستین بازی خود و در یک بازی پرگل و تماشایی در جدال با رونالدو یارانش با نتیجه نزدیک ۳ بر ۲ شکست خورد. غنا هم در صورت پیروزی در این بازی، میتواند به جدال با اروگوئه و گرفتن انتقام جام جهانی ۲۰۱۰ و صعود به مرحله بعد امیدوار باشد.

دو تیم پیش از این دوبار در سال‌های ۲۰۱۱ و ۲۰۱۴ به مصاف هم رفته بودند که یک بار کره و یکبار غنا پیروز شده بود.

نظرات