arongroups

کد فعالسازی سه گیگ اینترنت هدیه همراه اول برای برد ایران [۲۰۲۲ ستاره ۳۳]

0

کد فعالسازی سه گیگ اینترنت هدیه همراه اول برای برد ایران [۲۰۲۲ ستاره ۳۳]

نحوه فعالسازی کد دستوری ۳ گیگ اینترنت رایگان هدیه همراه اول به مناسبت برد ایران مقابل ولز در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر برای تمامی مشترکان دائمی و اعتباری با کد دستوری زیر امکان پذیر است.

سه گیگ اینترنت هدیه همراه اول برای برد ایران جام جهانی 2022

سه گیگ اینترنت رایگان هدیه همراه اول به مناسبت برد ایران مقابل ولز

برای دریافت و فعال سازی هدیه همراه اول به خاطر پیروزی تیم ملی فوتبال ایران برابر ولز با کد دستوری ستاره ۲۰۲۲ ستاره ۳۳ مربع اقدام کنند.

توجه کنید این بسته اینترنت سه گیگابایتی یک روزه به صورت همزمان با سایر بسته های مشترکان قابل استفاده است.

لازم به ذکر است که تمامی مشترکان سیمکارت های دائمی و اعتباری همراه اول جهت دریافت بسته سه گیگابایتی یک روزه خود می توانند از طریق کد دستوری «ستاره ۲۰۲۲ ستاره ۳۳ مربع» اقدام کنند.

شما می توانید با شماره به‌مناسبت برد ارزشمند تیم فوتبال کشورمان در برابر تیم ولز، همراه اول به تمامی مشترکان خود هدیه می‌دهد.
به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همراه اول به عنوان اولین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور و حامی ورزش ایران، ضمن تبریک برد ارزشمند تیم ملی فوتبال ایران در دومین بازی خود در مسابقات جام جهانی قطر در برابر تیم ملی فوتبال ولز به تمامی مشترکان خود بسته سه گیگابایتی اینترنت هدیه می دهد.

نحوه فعال کردن هدیه همراه اول

«* ۲۰۲۲ ستاره ۳۳ #»

همچنین همراه اول به مناسبت بیست و دومین دوره جام جهانی فوتبال و همراهی ایرانیانی که قصد عزیمت به کشور قطر برای تماشای حضوری این دوره از رقابت ها را دارند، «یک بسته ویژه جام جهانی» در کنار بسته های مختص اینترنت و مکالمه رومینگ تعریف و طراحی کرده است.

این بسته های ویژه رومینگ بین الملل جام جهانی ۲۰۲۲ که از نیمه آبان ماه جاری پیاده سازی شده، قابلیت خریداری و فعالسازی را برای تمامی مشترکان دائمی و اعتباری به سه شکل «کدهای دستوری»، «فروشگاه آنلاین همراه اول» و «اپلیکیشن همراه من» فراهم آورده است. در ضمن قابلیت خرید برای دیگران در تمامی روش های مذکور وجود دارد.

در سبد سرویس‌ های مختص این ایام همراه اول که از طریق شبکه تمامی اپراتورهای قطر (Ooredoo و Vodafone) قابل استفاده است، یک بسته ویژه ۲ گیگابایت ۳۰ روزه با هدیه ۲۰ دقیقه مکالمه و ۲۰ پیامک با قیمت ۳۹۰ هزار تومان به چشم می خورد.

دو بسته ۳۰ روزه دیگر با عنوان رومینگ جام جهانی نیز با یک بسته ۷ روزه مکالمه رومینگ از جمله بسته های تدارک دیده شده است. اپراتور اول تلفن همراه کشور سعی کرده با در نظر گرفتن طیف مختلف و وسیعی از سلیقه ها و نیازهای مشترکان، بسته های کاربردی را تعریف کند.

 بسته‌های رومینگ بین‌الملل ویژه جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر

همراه اول علاوه بر تدارک بسته ۳۰ روزه رومینگ جام جهانی ۲۰۲۲ به شرح «۵ گیگابایت اینترنت، ۵۰ دقیقه مکالمه و ۵۰ پیامک هدیه» به قیمت ۹۹۰ هزار تومان، بسته رومینگ دیگری را نیز مختص خبرنگاران، مدیران و دست اندرکاران اجرایی کشورمان در این رویداد به شرح «۲۰ گیگابایت اینترنت، ۲۰۰ دقیقه مکالمه و ۲۰۰ پیامک هدیه» و با قیمت ۲ میلیون و ۹۹۰ هزار تومان در نظر گرفته که از مسیرهای ذکرشده قابل خریداری است.

 

آخرین بسته نیز «بسته مکالمه رومینگ» است که علاوه بر پوشش ۹۰ دقیقه مکالمه رومینگی، تعداد ۹۰ پیامک نیز به مشترک خریدار، هدیه می دهد و علاوه بر آن امکان خریداری و فعالسازی همزمان با سایر بسته ها را نیز دارد.

 

«بسته های هدیه مکالمه و پیامک» همزمان با فعالسازی بسته اینترنت از سمت سیستم برای مشترک به صورت خودکار فعال می شود و اتمام آنها تأثیری بر ادامه بسته اینترنت نخواهد داشت.

 

مشترکان برای خرید این بسته های اینترنتی و مکالمه ای ویژه جام جهانی ۲۰۲۲ می توانند با شماره گیری کد دستوری «ستاره ۱۰ ستاره ۲۹۱۳ ستاره ۲۰۲۲ مربع»، وارد منوهای مربوطه شده و بسته موردنظر خود را انتخاب و خریداری کنند.

خریداری هر بسته رومینگ، افزایش شانس در قرعه‌کشی ویژه ۱۱ توپ طلا

همراه اول به مشترکان علاقه مند به خریداری و استفاده از بسته های ویژه رومینگ جام جهانی، این نوید را داده است که با خرید بسته های موردنظرشان در قرعه کشی ویژه ۱۱ توپ طلا که در بازه زمانی جام جهانی برگزار می شود نیز شرکت داده می شوند؛ همچنان که با مهلت استفاده ۳۰ روزه از این بسته ها، می توان با خیال راحت بسته های رومینگ قطر را در داخل کشور و پیش از سفر فعال کرد.

گفتنی است براساس تفاهم صورت گرفته با اپراتورهای قطری، تعرفه رومینگ بین الملل با تخفیف ویژه برای «مکالمه با ایران» و «مکالمه دریافتی از ایران» و همچنین «مکالمه داخلی با شماره های قطر» دقیقه ای ۹ هزار تومان، ارسال پیامک ۲ هزار تومان و اینترنت به ازای هر مگابایت ۲ هزار تومان است.

همچنین مشترکان علاقه مند به خریداری این بسته های ویژه جام جهانی ۲۰۲۲ باید قبل از خروج از ایران از فعال بودن سرویس رومینگ خود با کد دستوری ستاره ۱۰ ستاره ۲۹۱۱ مربع اطمینان داشته باشند و اگر در کشور قطر قصد برقراری مکالمه یا ارسال پیامک برای شماره های ایرانی را داشتند، «۰۰۹۸» را به ابتدای شماره موردنظر خود اضافه کنند.

لازم به ذکر است که برقراری تماس بین دو همراه اولی در کشور قطر برای هر دو طرف هزینه دارد؛ اگر شما تماس گیرنده باشید، هزینه تماس خروجی را پرداخت خواهید کرد و اگر شما دریافت کننده تماس باشید، هزینه تماس دریافتی برای شما محاسبه خواهد شد.

مشترکانی که از سرویس های انتظار مکالمه (Call Waiting)، انتقال مکالمه (Call Forward) و پیامگیرصندوق صوتی (VMS) استفاده می کنند نیز هزینه اضافه رومینگ برای آنها لحاظ می شود که در صورت عدم نیاز به استفاده از این سرویس ها، باید کد دستوری «ستاره ۱۰ ستاره ۲۴ مربع» را شماره گیری و از منوهای ۱و۲ و۳ آن ها را غیر فعال کنند.

نظرات