همه جا با فرادرس

فیلم کامل خلاصه بازی و گل های دیدنی ایران به ولز ۴ آذر ۱۴۰۱ و واکنش ها

0

فیلم کامل خلاصه بازی و گل های دیدنی ایران به ولز ۴ آذر ۱۴۰۱ و واکنش ها

فیلم کامل خلاصه بازی فوتبال ایران و ولز جمعه ۴ آذر ۱۴۰۱ با نتیجه ۲ – ۰ همراه با صحنه های حساس مسابقه و فیلم کامل گل های ایران به ولز (گل اول و گل دوم) امروز در جام جهانی ۲۰۲۲ و واکنش های احساسی و بسیار زیبای مردم را در ادامه مزلب همراه جزئیات میخوانید

فیلم کامل خلاصه بازی ایران به ولز

اگر موفق به تماشای بازی فوتبال ایران – ولز در چارچوب رقابت های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر امروز جمعه ۴ آذر ۱۴۰۱ نشدید در ادامه مطلب خلاصه بازی را ببینید تا لحظه به ثمر رساندن گل های ایران به ولز توسط رامین راضاییان و روزبه چشمی را تماشاگر باشید.

فیلم خلاصه بازی ایران و ولز امروز ۴ آذر ۱۴۰۱

در حال بارگذاری….

برد شیرین ایران مقابل ولز در دومین بازی خود در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر که روز جمعه ۴ آذر امسال (۱۴۰۱) برزگزار شد، کام ها را شیرین کرد. ایران با نتیجه ۲ بر ۰ تیم ملی ولز را شکست داد . و حالا باید منتظر نتیجه بازی ایران با آمریکا ماند

دیدار ایران و ولز صحنه های حساس زیادی داشت که از جمله اخراج صحنه اخراج دروازه بان ولز به علت خطا روی مهدی طارمی و شوت به دو تیرک پیاپی توسط سردار آزمون و علی قلی زاده و همچنین گل علی قلی زاده به ولز که به دلیل آفساید مردود اعلام شد تا سوپرسیو حسین حسینی مقابل ولز که تمامی این صحنه ها، این مسابقه را به یکی از مسابقه های جذاب و دیدنی جام جهانی قطر تبدیل کرد.

ایران در نیمه اول تهاجمی کار کرد و موقعیت خوبی به دست آورد اما گل علی قلی‌زاده آفساید اعلام شد. در نیمه دوم هم این ایران بود که میل گلزنی زیادی داشت و در اوایل نیمه دوم دو بار به تیرک زد. ایران با طارمی در دقیقه ۸۴ به موقعیت تک به تک دست یافت که خطای هنسی، گلر ولز روی او سبب ده نفره شدن ولزی‌ها شد.

پس از اخراج گلر ولز حفظ شد و در اواخر وقت‌های اضافه دو بار دروازه این تیم توسط شاگردان کی‌روش فرو ریخته شد. ابتدا چشمی و سپس رامین رضاییان تیر خلاص را به هم‌بازی‌های گرت بیل زد.

ایران یک – ولز صفر ( دقیقه ۸+۹۰- روزبه چشمی): حرکت ایران از سمت سمت چپ مدافعان ولز را به اشتباه انداخت و آلن توپ را به پشت محوطه فرستاد و روزبه چشمی با شوتی فوق العاده دروازه ولز را فرو ریخت.

فیلم گل اول ایران به ولز جام جهانی ۲۰۲۲

ایران دو – ولز صفر (۱۲+۹۰- رامین رضاییان): در حالی که ولز بی محابا حمله می کرد و چیزی برای از دست دادن نداشت روزبه چشمی توپ را با سر از دفاع به طارمی رساند، مهدی طارمی توپ را برداشت و با پاسی فوق العاده رامین رضاییان را در موقعیت گلزنی قرار داد و رامین با ضربه چیپش دروازه ولز را برای بار دوم باز کرد.

گل دوم ایران به ولز امروز

دقیقه ۳: شوت نکو ویلیامز از بالای دروازه حسینی به بیرون رفت.
دقیقه ۷: یک و دوی سردار آزمون و طارمی، سردار را در موقعیتی شوتزنی قرارداد اما شوت مهاجم ایران کم جان بود.
دقیقه ۱۲: سانتر عالی رابرتز بهترین موقعیت بازی را خلق کرد و ضربه کیفر مور توسط حسین حسینی مهار شد.

دقیقه ۱۵: اشتباه خط دفاعی ولز سبب شد قلی‌زاده با سماجت توپگیری کند و با سردار آزمون یک و دو کند. سردار آزمون پاس نهایی را برای قلی‌زاده فرستاد و دروازه ولز باز شد اما کمک داور ویدئویی گل ایران را به دلیل آفساید رد کرد.

فیلم گل های ایران به ولز

دقیقه ۱۹: موقعیت خوب برای ولز که حسینی توپ را مشت کرد.
دقیقه ۳۷: حرکت خوب ویلیامز از سمت چپ که با ایستادگی رامین رضاییان نتوانست کار خود را تکمیل کند.
دقیقه ۴۲: کرنر ولز از سمت چپ ارسال شد و سید حسین حسینی با خروجی موفق توپ را جمع کرد‌.
دقیقه ۲+۴۵: ارسال خطرناک عزت اللهی به محوطه شش قدم موقعیت خوبی را برای سردار خلق کرد اما تکل آزمون به توپ نرسید و این موقعیت نفس‌گیر به بیرون رفت.
دقیقه ۵۲: بهترین فرصت‌های ایران در این دقیقه به دست آمد. فرار سردار آزمون او را در موقعیتی عالی قرار داد و ضربه او به تیرک سمت چپ هنسی برخورد کرد. در برگشت فرصت به قلی زاده رسید که شوت او از پشت محوطه هم در عین ناباوری به تیرک سمت راست دروازه‌بان ولز خورد.

دقیقه ۶۴: مهدی طارمی با پاس عزت اللهی وارد محوطه شد اما شوت او پس از برخورد به مدافعین ولز راهی کرنر شد.
دقیقه ۷۱: ایران روی کار تیمی توپ را با ارسال به محوطه ششم رساند اما ضربه سر طارمی شدت لازم نداشت.
دقیقه ۷۳: فرصت عالی برای ایران که شوت عزت اللهی با شیرجه استثنایی هنسی راهی کرنر شد تا سعید افسوس بزرگی بخورد.
دقیقه ۸۳: فرصت خطرناک برای ولز که شوت بن دیویس را حسینی با واکنشی خوب به کرنر فرستاد.
دقیقه ۸۴: فرار مهدی طارمی روی پاس علی کریمی سبب شد او در موقعیت تک به تک قرار بگیرد اما هنسی طارمی را با خطایی سنگین سرنگون کرد و داور به دروازه‌بان ولز ابتدا کارت زرد نشان داد اما با بررسی صحنه و کمک گرفتن از VAR با کارت قرمز به سوی گلر ولز برگشت تا این تیم ده‌نفره شود.

دقیقه ۸۹: شوت عالی مهدی ترابی به طور میلیمتری از بالای دروازه به بیرون رفت تا نفس‌ها در سینه حبس شود.

*سردار آزمون در دقیقه ۲۷ روی زمین نشست و کادر پزشکی وارد زمین شدند.
*سردار پس از مداوا به زمین برگشت تا خیال کادرفنی ایران راحت شود‌.

* یک سمت ورزشگاه مملو از هواداران ولزی است اما آنها تشویق خاصی نمی‌کنند و در سکوت بازی را تماشا می‌کنند.
* طارمی به سمت محوطه خیز برداشته بود اما رودن او را با خطا متوقف کرد و کارت زرد گرفت.
*سردار آزمون بازهم در نیمه دوم احساس مصدومیت کرد و کریم انصاری‌فرد برای رفتن به بازی خود را آماده کرد اما آزمون به بازی برگشت‌.
*سردار برای گلزنی تلاش زیادی داشت و علی‌رغم دو بار مصدومیت در طول بازی تا دقیقه ۶۸ ادامه داد اما در نهایت جای خود را به کریم انصاریفرد داد.

*سعید عزت اللهی هم پس از مصدومیت نتوانست ادامه بدهد و علی کریمی جایگزین او شد./ ورزش سه

نظرات