همه جا با فرادرس

بیوگرافی محمدرضا شهبازی مجری تلویزیون با عکس و سوابق + همسر و فرزندان

5

بیوگرافی محمدرضا شهبازی مجری تلویزیون با عکس و سوابق + خانواده و همسر و فرزندان

بیوگرافی محمدرضا شهبازی مجری تلویزیون و همسر و فرزندانش و پیج اینستاگرام محمدرضا شهبازی همراه با مصاحبه و زندگی شخصی و حرفه ای و خانواده و سن و محل تولد و اصالتا اهل کجاست تا حواشی و جنجال های وی در ادامه مطلب میخوانید:

محمدرضا شهبازی

بیوگرافی محمدرضا شهبازی

محمد رضا شهبازی : متولد ۱۶ خرداد ۱۳۶۵ در تهران بازیگر،طنزپرداز، نویسنده طنز و مدیر سایت راه راه و مجری و گوینده تلویزیون اهل ایران است.

او یکی از مجریان انقلابی و طنزپردازان ایرانی است که دارای کاردانی مهندسی معدن و کارشناسی معارف اسلامی است، اما از دوران نوجوانی وارد عرصه فرهنگی و طنز شده است.

بیوگرافی محمدرضا شهبازی مجری تلویزیون با عکس و سوابق + همسر و فرزندان

سوابق سال های فعالیت از طنز تا اجرا

محمدرضا شهبازی را ابتدا باید به عنوان طنزپرداز معرف کنیم تا مجری تلویزیون! او کا طنز را از دوران دبیرستان آغاز کرد و به دلیل علاقه به کارهای کمیک تصمیم می گیرد تا وارد حرفه طنز شود. او درباره نحوه فعالیت هایش گفته: اولین طنزم رو فکر کنم توی دوره دبیرستان نوشتم و روی تابلو اعلانات چسبوندم. یکی که خیلی دوستش داشتم و دارم حسابی مسخره ام کرد. تصمیم گرفتم که برای کم کردن روی اون هم شده، طنزنویس بشم.

از دیگر سوابق شهبازی می‌توان به روزنامه نگاری، راه‌اندازی و مدیریت سایت کاریکاتور و طنز راه راه و تولید برنامه‌های طنز «حیفِ درخت» و «لیچار» در فضای مجازی اشاره کرد.

سوابق محمدرضا شهبازی

ازدواج، همسر و فرزندان محمدرضا شهبازی

محمدرضا شهبازی متاهل بوده و چند سال پیش ازدواج کرده، حاصل این ازدواج، دو دختر و دو پسر دوقلو می باشد.

ازدواج، همسر و فرزندان محمدرضا شهبازی

مجری شبکه افق

محمدرضا شهبازی مجری مسابقه رخداد در شبکه افق بود. این اولین اجرای او در تلویزیون بود که مسابقه ای با محتوای سیاسی را اجرا می کرد. وی به تازگی مجری برنامه پاورقی شبکه دو سیما شده است..

آثار

آقای شهبازی نویسنده خوبی نیز هست و از او تاکنون چند کتاب طنز به چاپ رسیده و منتشر شده است. او کتاب های ماهبندان و آقازاده عزیز «لانگ شوت»، «ترجیحا مجرد با روابط عمومی بالا» را به رشته نگارش دراورده و به چاپ رسانده است

محمدرضا شهبازی طنزپرداز

تاسیس سایت راه راه

شهبازی از سال ۹۵ سایت راه راه را راه اندازی کرده و مشغول فعالیت می باشد. او گفته: فعلا بصورت آزمایشی داره کار میکنه. معلوم هم نیست کی از حالت آزمایشی خارج بشه. فکر کردیم بچه‌های باشگاه طنز انقلاب اسلامی بغیر از کانال نیاز به جایی دارند که طنزهای جدی‌ترشون اونجا منتشر بشه. البته مجله هم هست ولی خب آنلاین و بروز نیست. سایت امکان واکنش به موضوعات روز رو داره که در حوزه طنز مطبوعاتی چیز مهمیه.

سایت راه راه زیر نظر باشگاه طنز انقلاب اسلامی است و خود باشگاه هم یکی از شاخه های دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب می باشد.

پیج اینستاگرام محمدرضا شهبازی

صفحه اینستاگرام وی با نشانی (@mrezashahbazi1) در اینستاگرام فعال است

پیج اینستاگرام محمدرضا شهبازی

محمدرضا شهبازی کیست

فخاشی محمدرضا شهبازی

 

5 دیدگاه در “بیوگرافی محمدرضا شهبازی مجری تلویزیون با عکس و سوابق + همسر و فرزندان

 1. دوست محمدی گفت:

  ممنون از آگاهی دادنتون در قالب طنز

 2. امیرمهدی گفت:
  2
  4

  خدا حفظش کنه
  خیلی عزیزه

 3. امیرمهدی گفت:
  1
  4

  خدا حفظش کنه

 4. حاج خسرو گفت:
  3
  1

  خا** عالم همینه

 5. تینا گفت:
  4
  10

  خیلی اجراش جالب خنده داره

نظرات