همه جا با فرادرس

مدل های جدید مانتو بافت زنانه ۱۴۰۲ + راهنمای خرید

0

مانتو بافت زنانه : مانتو بافتنی در پاییز از لباس‌های مهم هر خانم شیک پوش به شمار می‌رود. این لباس‌ تنوع بالایی در رنگ و مدل دارند و هر شخصی با هر اندام و استایلی می‌تواند از آن‌ها استفاده کند. به همین جهت ما مجموعه مدل های این نوع پوشاک ویژه ۱۴۰۲ همراه راهنمای خرید را برای شما آماده کرده ایم. همراه ما باشید.

مانتو بافت زنانه

مدل های جدید مانتو بافت زنانه ۱۴۰۲ + راهنمای خرید

یکی از انواع لباس های کاربردی و مناسب برای فصل پاییز مانتو بافت می باشد که بر خلاف تصور خیلی از خانم ها که می گویند مانتو بافت خیلی قدیمی شده، اما مانتو بافت زنانه مدل جدید بسیار متنوع و شیک است و خیلی از دختر خانم های جوان و شیک پوش طرفدار این مدل مانتو ها هستند.

بافت زنانه

راهنمای خرید

مانتوهای بافت به لحاظ جنس نخ به کار رفته در ساختار خود، به انواع گوناگونی تقسیم بندی می شوند. برخی از این مدل ها بافت ظریف تری داشته و برخی دیگر دارای نخ بافت ضخیم تری هستند و با پوشیدن آن ها، حجیم تر به نظر خواهید رسید. این نوع لباس با نخ ظریف، همان طور که انتظار می رود نازک تر بوده و گرمای کمتری نیز ایجاد می کنند. این مانتوها برای ماه های ابتدایی پاییز مناسب هستند و نمی توانید لباس زیادی زیر آن ها بپوشید.

مانتو بلند بافت

اما در خصوص مانتوهای بافت با نخ ضخیم، اوضاع متفاوت خواهد بود. این مانتوها گرمای بیشتری ایجاد کرده و حتی می توان در فصل زمستان نیز از آن ها به عنوان بالاپوشی گرم و مناسب، استفاده کرد. با توجه به ضخیم بودن بافت مانتوهای بافتنی با نخ حجم دار، شما می توانید لباس ضخیم دیگری نیز زیر این مانتوها بپوشید.

جنس مانتو بافت زنانه

نحوه ست کردن مانتو بافت زنانه

یکی از ترکیب های مناسب برای شیک پوش بودن شما در فصل پاییز پوشیدن شلوار تنگ به همراه مانتوی بافتنی می باشد که باید به همراه آن از بوت جیر که رنگی هماهنگ با بافتنی شما دارد استفاده نمایید.

راهنمای خرید مانتو بافت زنانه

به طور خلاصه تر میتوان گفت لباس های بافت را بسته به طرح، نقش و کوتاهی و بلندی آن میتوان هم با ست کیف و کفش های کلاسیک و زنانه مثل بوت های پاشنه دار و کیف های چرم ست کرد و یا به همراه یک استایل کاملا اسپرت مثل کتانی استفاده است .

نکات مهم خرید مانتو بافت زنانه

برای مثال اگر شما یک مانتو بافتنی زنانه جلو باز تهیه کردید، می توانید زیر آن یک تونیک زیبای ضخیم که مناسب این فصل می باشد بپوشید، که البته انتخاب رنگ این تونیک هم بستگی به طرح و رنگ مانتو بافت شما دارد.

قیمت مانتو بافت زنانه

بافتنی زنانه شیک

مدل های جدید مانتو بافتنی زنانه

مانتو بافت جلوباز

همراه ما باشید

نظرات