تفریحات

مدل های جدید مانتو سوییت زنانه شیک ۱۴۰۲

0

مانتو سوییت زنانه : این مدل لباس از دسته لباس هایی هستند که بسیار مناسب فصل پاییز هستند و خاصیت گرمایش خوبی دارن. به همین جهت ما مجموعه مدل های جدید مانتو سوییت زنانه ۱۴۰۲ همراه راهنمای خرید را برای شما آماده کرده ایم. همراه ما باشید.

مانتو سوییت زنانه

مدل های جدید مانتو سوییت زنانه شیک ۱۴۰۲

به طور کلی پارچه سوییت پارچه ای از فراورده های چرم است که بافتی نرم و پر تراکم دارد. این جنس پارچه, نوع مصنوعی آن, در دو جنس کش دار و بدون کش تولید می شود. به جنس کش دار این پارچه سوییت پشت غواصی و به جنس بدون کش آن پارچه سوییت پشت ساتن می گویند. به پارچه سوییت سوئیت هم گفته می شود. این پارچه را شاید با اسم جیر نیز بشناسید.محبوب ترین رنگ های پارچه سوییت تناژهای رنگ شتری و قهوه ای هستند.

سوییت زنانه

راهنمای خرید

انواع پارچه سوییت :

پارچه سوییت طبیعی و مصنوعی.

مدل طبیعی آن چه جنس پارچه ای است؟

پارچه ای که به آن  جیر می گوییم در اصل از قسمت داخلی پوست حیوانات گرفته می شود. بهتر است بگوییم از لایه های زیرین چرم که پوست حیوانات است و سطحی کرک دار و بسیار نرم است بدست می آید. به این جنس پارچه سوییت طبیعی می گویند. سوییت و یا جیر طبیعی به رنگ قهوه ای روشن و یا خاکستری است. هرچند نوع مصنوعی آن با رنگ بندی تولید میشود.

مدل های جدید مانتو سوییت زنانه

مدل مصنوعی آن چه جنس پارچه ای است؟

پارچه سوییت (پارچه جیر) مصنوعی در کارخانه تولید پارچه, بطور صنعتی تولید می شود. مواد شیمیایی مخصوصی برای این جنس پارچه بکار می رود که این پارچه را حتی از نوع طبیعی آنمحکم تر و مقاوم تر میکند.

راهنمای خرید مانتو سوییت زنانه

سوییت طبیعی و مصنوعی چه تفاوتی باهم دارند؟

در دید اولیه می توان گفت هیچ تفاوتی بین نوع طبیعی و مصنوعی پارچه سوییت و یا همان پارچه جیر وجود ندارد.هیچ دید ظاهری در واقع. شما به عنوان خریدار پارچه این تفاوت را متوجه نخواهید شد.شما یا فروشنده پارچه باید دارای اطلاعات زیادی باشید تا بتوانید بین این دو پارچه تفاوت ظاهری قائل شوید.

انواع سوییت زنانه

نحوه شست شو و نگهداری مانتو سوییت

دقت داشته باشید که عمدتا پارچه های جیر و یا همان سوئیت نباید زیاد شستشو شوند.یعنی در حد امکان سعی کنید کثیف نشوند تا مجبور به شستشوی زیاد نشوید. اما اگر مجبور به شستشو بودید, بهتر است با دست آن را بشورید. البته نوع مصنوعی پارچه سوئیت در ماشین لباسشویی دارای دوام بهتری نسبت به نوع طبیعی خود است.

نکات مهم خرید سوییت زنانه

از آب با دمای بالا برای شستشو استفاده نکنید. از مواد شوینده خوب و ملایمی برای شستن سوییت استفاده کنید. اگر لک پارچه زیاد است برای شستشو لباس را تحویل خشکشویی بدهید.برای اتو کشی روی لباس یک پارچه سفید نخی بیاندازید و با بخار اتوکشی کنید. یا بازهم کار را به خشکشویی بسپارید.بعد از شستن لباس را آویزان کنید تا خودش خشک شود.لباس های دوخت شده با پارچه سوییت را در جایی خنک به دور از گرما نگهداری کنید.بهتر است این جنس لباس ها را در روزهای بارانی نپوشید.

روش شستشو مانتو سوییت

قیمت سوییت زنانه

سوییت چیست

رنگ مناسب مانتو سوییت

همراه ما باشید

نظرات