همه جا با فرادرس
اکسکوینو

هستی حسین پناهی کیست بیوگرافی و ماجرای خودکشی و کما رفتن هستی حسین پناهی

0

هستی حسین پناهی دانش آموز دهگلانی کیست بیوگرافی و ماجرای خودکشی و کما رفتن هستی حسین پناهی + عکس

هستی حسین پناهی کیست و اهل کجاست بیوگرافی و ماجرای خودکشی و کما رفتن هستی حسین پناهی دانش آموز دهگلانی + عکس های هستی حسین پناهی دختر کردستانی همراه با علت خودکشی بازتاب گسترده ای در شبکه های اجتماعی داشته و به یکی از بحث و جدل های کاربران تبدیل شده است.

هستی حسین پناهی کیست بیوگرافی و ماجرای خودکشی و کما رفتن هستی حسین پناهی

بیوگرافی هستی حسین پناهی

چند روزیست نام هستی حسین پناهی دانش آموز ۱۶ ساله اهل روستای قروچای از توابع دهگلان کردستان در شبکه های اجتماعی خبرساز شده و به یکی از موضوعات مهم و حائز اهمیت در بین سلبریتی ها و کاربران فضای مجازی تبدیل گشته است. اما او کیست و علت خودکشی و کما رفتن و مرگ او چه بود؟

اخیرا در شبکه‌ های اجتماعی و رسانه‌های ضدانقلاب خبری منتشر شده که در آن ادعا شده یک دختر ۱۶ ساله دهگلانی به نام هستی حسین پناهی با ضربات باتوم ماموران مجروح شده و به کما رفته است.

علت کما رفتن

رییس کل دادگستری کردستان جزییات بیشتری از موضوع خودکشی دانش آموز دهگلانی تشریح کرد. حجت الاسلام سیدحسین حسینی روز یکشنبه اظهار داشت: رسانه‌های ضد انقلاب بصورت وقیحانه با انتشار اخبار کذب و دروغ برای دعوت از مردم برای تجمع و اغتشاش، در صدد ایجاد ناامنی در جامعه هستند که در این مورد هم اعلام کرده اند دختر دهگلانی توسط ماموران مجروح شده است.

چند روزی است که در شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های ضدانقلاب خبری منتشر شده که در آن ادعا شده یک دختر ۱۶ ساله دهگلانی با ضربات باتوم ماموران مجروح شده و به کما رفته است.

رییس کل دادگستری کردستان یادآور شد: این دانش آموز ۱۶ ساله اهل روستای قروچای از توابع دهگلان روز چهارشنبه ۱۸ آبان سال جاری (۱۴۰۱) از دبیرستان محل تحصیل خود در دهگلان به قصد عزیمت به منزل در روستای محل سکونت، سوار مینی بوس سرویس مدرسه خاتم الانبیاء دهگلان شده است.
حجت الاسلام حسینی اضافه کرد: در مسیر برگشت به منزل، متاسفانه این دختر با وجود ممانعت همکلاسی‌ها و راننده، خودش را از مینی بوس به پایین پرت کرده است.

وی با اعلام اینکه هم اکنون حال عمومی این دختر دهگلانی مساعد گزارش شده است، ادامه داد: در بیمارستان کوثر سنندج اقدامات درمانی لازم انجام شده و در این خصوص پرونده‌ای هم در دادگستری استان تشکیل شده است.

طی روز‌های اخیر بود که برخی حساب‌های کاربری فعال در زمینه کشته سازی در شبکه‌های اجتماعی و همچنین رسانه‌های دروغ پراکن در همین زمینه خبری را با عنوان «به کما رفتن یک دختر ۱۶ ساله دهگلانی با ضربات باتوم مامورین» منتشر کردند.

گفته میشود که دانش آموز مورد اشاره روز چهارشنبه مورخ ۱۸ آبان ماه از دبیرستان محل تحصیل خود در دهگلان به قصد عزیمت به منزل در روستای قوری چیا سوار مینی بوس سرویس مدرسه خاتم الانبیاء دهگلان شده و در مسیر برگشت به منزل، با وجود ممانعت همکلاسی‌‎ها و راننده سرویس، این فرد خودش را از مینی بوس به پایین پرت می‌کند.

نظرات